Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Już niedługo jubileuszowa edycja CEDE

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Już niedługo jubileuszowa edycja CEDE

Już niedługo jubileuszowa edycja CEDE

Konferencja Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego "Stomatologia kliniczna", warsztaty Be Active Dentist, Konferencja DentAssist oraz Laser Show to najciekawsze wydarzenia zbliżającej się 25., jubileuszowej edycji targów CEDE w Poznaniu.

– Chcemy wrócić do korzeni – deklaruje w wywiadzie dla portalu Dentowizja Ewa Mastalerz, współwłaścicielka firmy Exactus. – Podczas pierwszej wystawy CEDE miał miejsce Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, w tym roku zamierzamy nawiązać do tej tradycji. Program tegorocznej Konferencji PTS@CEDE 2015 to łącznie 66 wykładów prowadzonych przez najwybitniejszych przedstawicieli stomatologicznych oddziałów uniwersytetów medycznych. Zależy nam, aby Konferencja stała się wyjątkowym wydarzeniem, umożliwiającym lekarzom wzbogacenie własnej praktyki o nowe metody leczenia. Stąd również nowa formuła prezentacji interaktywnej, umożliwiającej wymianę poglądów pomiędzy uczestnikami a wykładowcami.

Na uczestników CEDE czekają także praktyczne warsztaty zorganizowane przez Aktywnych Dentystów. – O tym, że ta forma popularyzacji wiedzy z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród lekarzy, zarówno tych młodych, jak i z dłuższym stażem, świadczy komplet uczestników na wielu spotkaniach – stwierdza Ewa Mastalerz.

Nowością tegorocznych targów będzie Laser Show, na którym z inicjatywy dr Kingi Grzech-Leśniak, prezes Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, odbędzie się prezentacja różnych typów tych urządzeń oraz kilkanaście wykładów omawiających ich praktyczne zastosowanie.

Program CEDE obejmuje również szkolenia dla asystentek. W tym roku będą mogły one wziąć udział w wykładach i warsztatach, przygotowanych między innymi przez Studium Umiejętności Stomatologicznych "Studius" (zobacz więcej na stronie www. studius.pl/cede-2015.html)

Ponadto, jak co roku, każdy zwiedzający będzie mógł oddać swój głos na jeden ze zgłoszonych przez wystawców produktów do konkursu GRAND PRIX CEDE 2015 oraz wziąć udział w bezpłatnym koncercie, na którym zespół OCN wykona 25 przebojów na 25-lecie wystawy.

Spotkajmy się na CEDE 2015!
Jednak nie tylko CEDE obchodzi w tym roku swój jubileusz. Także Dentonet świętuje okrągłą rocznicę! W tym roku z okazji 25-lecia istnienia firmy Bestom Dentonet.pl przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy prezent – jest nim tak chętnie zamawiany przez naszych czytelników Kalendarz Lekarza Stomatologa Praktyka. Aby go odebrać, wystarczy zgłosić się na stoisko ze specjalnym voucherem, (vouchery będziemy rozdawali m.in. w pasażu głównym).

Na naszych stoiskach będzie można również nabyć najnowsze wydanie „e-Dentico” (łącznie z zamówieniem lub przedłużeniem prenumeraty), wydawnictwa książkowe, naklejki „Dzielny Pacjent”, wydawnictwa multimedialne itp. Wszystkim zainteresowanym zakupem oferujemy promocyjne ceny.

Tak więc – do zobaczenia 10 września! Czekamy z niecierpliwością na Wasze odwiedziny!

Red.

Szczegółowe informacje organizacyjne, program i formularze rejestracyjne CEDE dostępne są na stronie: www.cede.pl


POWIĄZANE ARTYKUŁY

CEDE 2018-1 - Dentonet.pl
Wystawa stomatologiczna CEDE 2020 oficjalnie odwołana Lekarz

Organizatorzy poinformowali, że zaplanowana na 3-5 grudnia wystawa stomatologiczna CEDE została odwołana ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. W 2020 r. wystawa stomatologiczna CEDE miała wrócić do Łodzi. Ze względu na sytuację epidemiologiczną...

Magdalena Różczka - Dentonet.pl
"Dziel się Uśmiechem" - siódma edycja akcji zakończona Pacjent

20 marca – w Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej – firma Mars Polska oraz Polski Czerwony Krzyż oficjalnie zakończyły 7. edycję ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Dziel się Uśmiechem”. W ramach akcji blisko 100 000 uczniów z 680 szkół podstawowych...

Magdalena Różczka - Dentonet.pl
Rozpoczęła się 7. edycja programu edukacyjnego "Dziel się Uśmiechem" Lekarz

Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęła się 7. już edycja ogólnopolskiego programu „Dziel się Uśmiechem”. W Polsce ponad 70% dzieci w wieku 5-13 lat na próchnicę. Stanowi to znacząco wyższy odsetek w porównaniu ze średnią z innych krajów Unii Europej...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Gerhard Seeberger - Dentonet.pl
Dr Gerhard Seeberger - prezydent FDI - gościem CEDE 2019 Lekarz

Od 5 września prezydentem Światowej Federacji Dentystycznej FDI jest dr Gerhard Seeberger. W piątek pojawił się w Poznaniu na 3. Kongresie Unii Stomatologii Polskiej, odbywającym się w ramach wystawy CEDE 2019.Dr Gerhard Seeberger oficjalnie objął st...

Dentoexpress2 - Dentonet.pl
Gra terenowa Dentoexpress na wystawie CEDE 2019 [video] Lekarz

Dwa poznańskie koziołki bawiły się tak energicznie, że podczas swoich harców potraciły wszystkie ząbki. A teraz, gdy naszła je ochota na pyszne rogale świętomarcińskie, szukają pomocy, by mogły pogryźć smakołyki… Każdy uczestnik wystawy stomatologicz...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres