Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2


Dental Spaghetti

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Dental Spaghetti

Dental Spaghetti

Dylematy między estetyką a okluzją, różne punkty widzenia i rozwiązania – to temat wiodący na tegorocznym dwunastym już Dental Spaghetti.

Konferencja odbędzie się 9 marca na targach Krakdent w Krakowie.

W grupie organizacyjnej znaleźli się: dr hab. Jerzy Krupiński prof. nadzw., dr n. med. Maciej Żarow i tech. dent. Kamilla Siekierski. Komitet Naukowy stanowią: dr hab. n. med. Lidia Postek-Stefańska (ŚUM w Katowicach), prof. dr hab. n. med. Stanisław Suliborski (UM w Łodzi), prof. Pál Gerlóczy (University of Szeged, Węgry).

Konferencja odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie.

Program Konferencji:

„Starcie zębów i erozje – zmiana koncepcji leczenia”, dr Stefen Koubi (Marsylia, Francja).

„Stomatologia estetyczna od A do Z: projektowanie uśmiechu z uwzględnieniem estetyki i funkcji”, dr Dinos Kountouras (Saloniki, Grecja).

„Jak osiągnąć optymalne rezultaty estetyczne za pomocą uzupełnień na implantach – planowanie leczenia w harmonii z okluzją i funkcją”, dr Andrea Ricci (Florencja, Włochy).

„Tomografia komputerowa w endodoncji i stomatologii odtwórczej – nowe wskazania i możliwości”, dr Francesc Abella (Barcelona, Hiszpania).

„Nowe możliwości wypełnień kompozytowych zakładanych metodą bezpośrednią w czasach ekonomicznego kryzysu – co możemy zrobić bez udziału laboratorium, gdzie są granice wskazań do tego typu wypełnień?”,dr Walter Devoto (Genua, Włochy).

Dyskusja okrągłego stołu z udziałem wykładowców, moderatorzy: dr hab. Jerzy Krupiński prof. nadzw., dr n. med. Maciej Żarow.

Za udział w konferencji można uzyskać 8 punktów edukacyjnych.

8. marca 2013 r. odbędą się wykłady przed konferencyjne. Uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami planowania odtwórczego i estetyki zębów w harmonii z twarzą pacjenta oraz nowymi możliwościami w medycynie estetycznej dla lekarzy dentystów. (6 punktów edukacyjnych).

Na obie konferencje można zapisać się online na: www.dentalspaghetti.pl

 

red KLPOWIĄZANE ARTYKUŁY

Ptak Warsaw Expo 1
Wiedza na najwyższym poziomie na Warsaw Dental Medica Show Lekarz

W dniach 6-8 września zadebiutują Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw Dental Medica Show. To doskonała okazja, aby zobaczyć najnowsze rozwiązania dla branży i wziąć udział w wykładach oraz warsztatach prowadzonyc...

Konferencja Mistrzów Stomatologii
Ruszyły zapisy na I Konferencję Mistrzów Stomatologii Lekarz

Rozpoczęły się zapisy na I Konferencję Mistrzów Stomatologii, która odbędzie się w Łodzi w dniach 12-14 października 2018 r. Osoby, które zdecydują się na udział w Konferencji do końca czerwca, mogą liczyć na atrakcyjną zniżkę i wiele innych korzyści...

Krakdent 2018
Międzynarodowe targi stomatologiczne Krakdent 2018 rozpoczęte Lekarz

Ponad 440 wystawców, bogaty program edukacyjny, kongres Dental Spaghetti, niezliczone nowości produktowe dla lekarzy stomatologów, higienistek, asystentek i techników – przez najbliższe trzy dni kluczowym dla branży stomatologicznej miejscem na mapie...

ROZWIŃ WIĘCEJ
To będą rekordowe targi stomatologiczne Krakdent 2018 Lekarz

Do udziału w największym w Polsce wydarzeniu w branży stomatologicznej jej przedstawicieli szczególnie przekonywać nie trzeba. Jeżeli jednak znajdą się niezdecydowani lekarze, technicy dentystyczni i asystentki, to najlepszą rekomendacją do pojawieni...

Targi-Krakdent-2017-61
Znowu będzie rekord. Wkrótce 26. edycja targów KRAKDENT [FILM] Lekarz

W gronie ponad 420 wystawców są firmy z całego świata – wśród nich wiele nowych, po raz pierwszy biorących udział w wydarzeniu. Organizatorzy spodziewają się ponad 15 tysięcy zwiedzających.Zbliża się 26. edycja targów Krakdent. Jak zwykle na gości cz...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres