Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Skaner iTero – sprawdź zanim zakupisz!

Publikacja:
Skaner iTero – sprawdź zanim zakupisz!

Skaner iTero – sprawdź zanim zakupisz!

Chcesz wypróbować w swoim gabinecie zastosowanie nowoczesnego skanera wewnątrzustnego iTero, ale bez natychmiastowej decyzji o zakupie? Teraz to możliwe! Wejdź na stronę https://www.go-digital.pl/ i dowiedz się więcej!

Skaner wewnątrzustny iTero to innowacyjne urządzenie, którego podstawową funkcją jest pobieranie cyfrowych wycisków jamy ustnej. Jest on niezastąpionym narzędziem w leczeniu wad zgryzu systemem Invisalign, ale jego zastosowanie wykracza daleko poza terapię ortodontyczną – jego funkcjonalności są bardzo przydatne także w planowaniu i kontrolowaniu efektów leczenia zachowawczego, protetycznego oraz estetycznego.

Skaner umożliwia niezwykle precyzyjne odwzorowanie stanu jamy ustnej pacjenta, pozwalając mu oszczędzać czas i poprawiając jego komfort, który jest nieporównanie większy niż przy tradycyjnych metodach pobierania wycisków. Z punktu widzenia lekarza dentysty, skaner iTero pozwala wprowadzić praktykę na wyższy poziom cyfryzacji, usprawnić pracę i zdobyć nowych pacjentów.

Go Digital iTero Rental Program – wypróbuj, sprawdź, kup!

Jeśli chcesz przekonać się, jakie korzyści daje praca ze skanerem wewnątrzustnym iTero oraz sprawdzić w praktyce wszystkie jego funkcjonalności, ale bez natychmiastowej decyzji o zakupie urządzenia, teraz masz taką możliwość!

Firma Align Technology – właściciel marki iTero – proponuje lekarzom dentystom udział w wyjątkowym programie Go Digital iTero Rental, w ramach którego można na trzy miesiące wynająć skaner w atrakcyjnej cenie, przetestować go w warunkach klinicznych, a dopiero później podjąć decyzję o zakupie.

Jak to działa w praktyce?

1. Wejdź na stronę https://www.go-digital.pl/ i wypełnij formularz kontaktowy – odezwie się do Ciebie konsultant iTero, który przedstawi Ci zasady udziału w programie.

2. Po dopełnieniu wszystkich formalności wybierasz dopasowany do Twoich potrzeb model skanera – dostajesz go do gabinetu wraz z jednorazowymi nakładkami w liczbie 100 sztuk.

3. Zespół instruktorów klinicznych iTero uczy Cię obsługi skanera oraz jego integracji z używanymi dotąd rozwiązaniami i procedurami. Otrzymujesz kontakt do Twojego indywidualnego opiekuna, możesz też liczyć na bieżące wsparcie ze strony konsultantów oraz nieograniczony dostęp do pomocy technicznej.

4. Korzystasz ze skanera przez trzy miesiące, opłacając w tym czasie stałą, niezmienną kwotę za użytkowanie. W tym czasie testujesz jego funkcjonalności i sprawdzasz je w praktyce podczas diagnostyki i leczenia pacjentów.

5. Po upływie trzech miesięcy możesz bez żadnego ryzyka zrezygnować z dalszego użytkowania skanera albo zdecydować się na jego zakup – wówczas opłaty za wynajem odliczane są od ceny zakupu urządzenia.

Wypróbuj zalety cyfrowego przepływu pracy, zaplanuj proces cyfryzacji Twojej praktyki, sprawdź korzyści, jakie niesie ze sobą stosowanie skanera iTero w codziennej diagnostyce i leczeniu pacjentów! Wejdź na stronę https://www.go-digital.pl/ i wypełnij formularz kontaktowy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

iTero skaner
iTero Element 5D – nieocenione wsparcie w wykrywaniu próchnicy Lekarz

Skaner wewnątrzustny iTero ElementTM 5D znajduje zastosowanie w złożonych procedurach ortodontycznych oraz kompleksowym leczeniu protetycznym i implantologicznym. To jednak nie wszystko – kolejną zaletą tego nowatorskiego urządzenia, które zapewnia s...

ROZWIŃ WIĘCEJ
iTero ElementTM 5D grafika artykul v4logo
Skaner wewnątrzustny iTero – jedno urządzenie, wiele zastosowań Lekarz

Praca lekarza stomatologa nie byłaby możliwa bez odpowiedniej aparatury, instrumentarium i materiałów. Pomijając profesjonalizm każdego praktyka, jego wiedzę i doświadczenie zawodowe, jakość oraz możliwości stosowanej w gabinecie aparatury mają bezpo...