Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Odzież MEDORA – wysoka jakość i odpowiedni komfort

Publikacja:
Odzież MEDORA – wysoka jakość i odpowiedni komfort

Odzież MEDORA – wysoka jakość i odpowiedni komfort

Odpowiednio dobrany strój medyczny – zarówno dla lekarzy stomatologów, jak i asystentek i higienistek stomatologicznych – świadczy o profesjonalizmie, budzi zaufanie pacjenta i daje dodatkowy komfort pracy. Marka MEDORA, zajmująca się produkcją i sprzedażą nowoczesnych, wysokiej jakości uniformów medycznych, jest jednym z partnerów programu edukacyjnego „Repetitio est…”.

2

Czasy nieodpowiednio skrojonych białych uniformów w gabinetach stomatologicznych dawno już minęły. Co zrobić, aby znaleźć ubranie medyczne dostosowane do potrzeb pracowników gabinetów stomatologicznych? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonane. Bardzo dobrze sprawdzą się mieszanki włókien naturalnych, takich jak bawełna oraz syntetycznych, np. poliestru lub elastanu. W ofercie marki MEDORA można znaleźć różne kompozycje materiałowe w zależności od preferencji klienta. Bardzo ważny jest również sam krój ubrania – ze względu na specyfikę pracy stomatologa najlepsze są ubrania z krótkim rękawem lub rękawem do łokcia. Taka długość nie przeszkadza oraz nie brudzi się podczas zabiegu. Odpowiedni materiał oraz dobry krój sprawiają, że strój jest komfortowy i nie krępuje ruchów.

Należy zwrócić również uwagę na rozpoznawalność strojów personelu w gabinecie stomatologicznym. Odzież, która się wyróżnia, np. poprzez ciekawy krój lub kolorystykę, zostanie przez pacjenta lepiej zapamiętana niż typowy uniform. Marka oferuje personalizowanie odzieży poprzez haftowanie logo firmowego w miejscach charakterystycznych czy widocznych dla pacjenta. Taki zabieg podkreśla wyjątkowość zespołu pracującego w danej placówce. Warto rozważyć ubranie całego personelu w pasujące do siebie zestawy.

Jeśli chodzi o kolory, to w asortymencie MEDORY do wyboru jest ich bardzo dużo – od spokojnych, bardziej stonowanych barw, do kolorów nasyconych, energicznych z nutą wiosny i lata. Uniformy są dostępne w sklepie internetowym producenta www.medora.pl.  

3

Marka Medora jest jednym z partnerów programu edukacyjnego „Repetitio est…”. Udział w programie jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę https://repetitioest.pl/ i zarejestrować się w jednej z trzech grup: lekarze, asystentki/higienistki oraz studenci. Każda zarejestrowana osoba otrzymuje dostęp do wartościowych materiałów edukacyjnych, a po zapoznaniu z nimi – możliwość rozwiązania testu wiedzy. Etap ten trwa do 1 czerwca 2021 r. Zapraszamy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

ślina cukrzyków - Dentonet.pl
Pacjenci z cukrzycą mają gorszą jakość śliny niż osoby zdrowe Lekarz

Badanie przeprowadzone przez naukowców z Queen Mary University w Londynie dowiodło, że pacjenci z cukrzycą mają gorszą jakość śliny niż osoby zdrowe. Jest ona rzadsza i zawiera mniej bakteriobójczych białek, przez co diabetycy są bardziej narażeni na...

ROZWIŃ WIĘCEJ
NSK SP2 banner art Dentonet 1
Unit implantologiczny Surgic Pro2 - nowa jakość pracy Lekarz

Uznany na całym świecie system unitów implantologicznych japońskiego koncernu NSK Nakanishi Surgic Pro wyewoluował właśnie w serię Surgic Pro2. Trzy główne linie rozwoju tego urządzenia to: funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz bezprzewodowe rozszerzen...

Endostar E3 Azzure
Endostar E3 Azure – nowa jakość pilników w technologii heat-treated Lekarz

Inteligentny system pilników Endostar E3 Azure to nowość na rynku endodontycznym. Wyjątkowy system, który powstał z pragnienia stworzenia pilników (prawie) idealnych – niełamiących się, elastycznych, dobrze pracujących w kanale.Endostar E3 Azure to i...