Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Moda w gabinecie stomatologicznym

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Moda w gabinecie stomatologicznym

Moda w gabinecie stomatologicznym

Uniformix działa na polskim rynku już od ponad 5 lat. W swojej ofercie stawia na jakość, kolor oraz niskie ceny swoich produktów. Firma wspiera polską produkcję dlatego ubrania marki JOCCO są szyte w Polsce.

Uniformix posiada sklep stacjonarny w Krakowie, a już od stycznia 2015 r. czynny będzie także sklep stacjonarny w Katowicach. Oprócz sklepów stacjonarnych mamy także sklep internetowy: www.uniformix.pl
Zakupy w naszym sklepie są w 100% bezpieczne – każdy z zakupionych produktów ma gwarancję, a przy złym wyborze można go zwrócić. Uniformix to synonim ubrania w modnych kolorach i fasonach dla kobiet oraz mężczyzn.

Oprócz ubrań polskiej produkcji, Uniformix jako jedyny w Polsce, ma w swej sprzedaży produkty importowane firmy PEACHES i jej linii MED COUTURE. Są to ubrania uszyte ze świetnego materiału, bardzo przyjemnego w dotyku, który odprowadza pot, bardzo łatwo się pierze i prasuje, a przy tym nie traci soczystych kolorów. Bluzy i spodnie tej marki posiadają nowoczesny fason oraz zdobienia,a każde z nich ma swoje uzasadnienie. Kontrastowe dodatki dodają szyku i sprawiają, że ubrania są jeszcze bardziej wyjątkowe.

Misją firmy Uniformix jest zmiana oblicza służby zdrowia na bardziej radosną, kolorową, a przez to bardziej przyjazną dla pacjentów. Nie od dzisiaj wiadomo, że kolor ma wpływ na nasze lepsze lub gorsze samopoczucie. Dlatego firma Uniformix rozwija swoją paletę barw i podąża za trendami, wprowadzając ciągle nowe kolory, jak limonka czy amarant.

Sklep rozwija się w ekspresowym tempie, przybywa zadowolonych klientów, a w szpitalach coraz częściej można spotkać personel, który pracuje w naszych ubraniach. Nierzadko w ubraniach JOCCO występują też gwiazdy w telewizyjnych serialach.

Firma Uniformix wspiera ochoczo różne akcje charytatywne, m.in. w Etiopii obdarowani przez nas wolontariusze operowali najbiedniejszych mieszkańców tego kraju w Lalibelli w ramach projektu: „Oczy Etiopii”. Uniformix jest konkurencyjny na rynku, także jeśli chodzi o wybór bluz wkładanych przez głowę, ich nowoczesnych fasonów i kolorów. W swojej ofercie posiadamy bardzo dobrze skrojone spodnie, pięknie dopasowane żakiety oraz duży wybór sukienek. Nie sposób też zapomnieć o obuwiu, (oferujemy je w różnych wariantach cenowych). Posiadamy obuwie polskie, angielskie, niemieckie (piankowe, skórzane, w różnych fasonach i kolorach).

Zapraszamy również naszych klientów do działu z akcesoriami, gdzie można kupić stetoskopy tak kolorowe jak nasze ubrania oraz termometry, inhalatory czy ciśnieniomierze. Nasze produkty są trwałe, atrakcyjne, funkcjonalne, kolorowe, w dobrej cenie, a przy tym świetne jakościowo. Polecamy je nie tylko lekarzom, ale i całemu środowisku medycznemu.

Aktualnie rynek odzieży medycznej z roku na rok się poszerza. Modne jest to, co jest wygodne, dobrze wygląda, a przede wszystkim jest funkcjonalne. Uniformix oferuje różne przedziały cenowe ubrań (od 39 zł do 149 zł). Dla wielu naszych klientów cena ma znaczenie, dlatego chętnie zaopatrują się u nas w odzież do pracy. Nie mniej jednak możemy także zauważyć olbrzymi wzrost zainteresowania ubraniami i z wyższej półki cenowej. Głównym atutem droższej odzieży jest jej materiał – bardzo miły w noszeniu, dający komfort nawet przy długich kilkunastogodzinnych dyżurach. Możemy zatem zaryzykować stwierdzenie, że coraz częściej patrzymy na jakość materiału, a nie na cenę.

Jeśli chodzi o dobór rozmiaru, robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, najlepiej posiłkować się tabelami, które są przyporządkowane do każdego produktu. Najważniejszym pomiarem, jaki musimy zrobić, dobierając bluzę, jest pomiar własnej klatki piersiowej, przy spodniach są to oczywiście biodra.. Należy pamiętać jednak, aby dodać do swoich wymiarów kilka centymetrów, które zoptymalizują komfort noszenia odzieży.

W naszych tabelach podane są wymiary odzieży, a nie ludzi, dlatego zawsze doradzamy klientom, aby zmierzyli własne ubrania i porównali je do naszych tabel – w ten sposób zmniejszamy ryzyko pomyłki.

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Hejt w gabinecie stomatologicznym? To zdarza się zbyt często! Lekarz

Ponad połowa polskich lekarzy dentystów miała nieprzyjemne sytuacje w gabinetach, gdzie pacjenci stawali się agresywni czy wulgarni. Na szczęście większość lekarzy mających takie doświadczenia podkreśla, że są to sporadyczne przypadki.  Dane te poch...

lekarz dentysta - Dentonet.pl
Problemy z leczeniem stomatologicznym w raporcie RPP Lekarz

Zespół ekspertów pod kierunkiem Rzecznika Praw Pacjenta Bartłomieja Chmielowca opracował raport podsumowujący problemy pacjentów zgłaszane do Biura Rzecznika Praw Pacjenta w czasie epidemii SARS-CoV-2 od stycznia do września 2020 r. Opisano w nim obs...

dentysta - Dentonet.pl
USA: segregacja rasowa w... leczeniu stomatologicznym? Lekarz

Nierówności w dostępie do opieki zdrowotnej, w tym stomatologicznej, białych i kolorowych obywateli Stanów Zjednoczonych nie są zagadnieniem nowym, nie mają też jednej przyczyny. Przeprowadzone w ostatnim czasie badania dowodzą, że w szczególnie trud...

ROZWIŃ WIĘCEJ
pierwsza pomoc - Dentonet.pl
Stany nagłe w gabinecie stomatologicznym [video] Asysta

– Zapraszam do udziału w konferencji ASYSDENT, podczas której będę prowadził wykład dotyczący profesjonalnych zasad organizacji działań w sytuacjach nagłego zagrożenia życia w gabinecie. Wiele osób twierdzi, że ma w tej dziedzinie wiedzę, posiada cer...

koronawirus - Dentonet.pl
Łańcut: koronawirus w gabinecie stomatologicznym Lekarz

Jak poinformował portal lancut.gada.pl, u pracowników jednego z gabinetów stomatologicznych na terenie powiatu wykryto koronawirusa. Kwarantannie poddano w związku z tym 116 osób. Po otrzymaniu informacji o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa u ...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres