Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Kwietniowa oferta bezpłatnych webinarów firmy 3M

Publikacja:
Kwietniowa oferta bezpłatnych webinarów firmy 3M

Kwietniowa oferta bezpłatnych webinarów firmy 3M

Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba uczestników webinarów na żywo organizowanych przez firmę 3M. W najbliższym czasie do zespołu prelegentów dołączą lekarze klinicyści znani także ze wcześniejszej współpracy w ramach zeszłorocznych wykładów 3M Oral Care LIVE.

Już w kwietniu wykłady w ramach webinarów 3M wygłoszą: lek. dent. Marcin Krupiński, Małgorzata Szewczyk reprezentująca firmę Wellcamdent, a także specjalistka ds. edukacji 3M Justyna Kowalczyk-Skórnicka.

Oto plan wydarzeń edukacyjnych w kwietniu!

15.04.2021 r. o godz. 9:00

Lek. dent. Marcin Krupiński zaprezentuje swój autorski wykład „Uproszczona praca kompozytem w odcinku przednim i bocznym”.

W trakcie szkolenia dr Krupiński skupi się na tym, jak pracować z materiałem kompozytowym, aby wypełnienie wyglądało estetycznie i szczelnie, a także jak perfekcyjnie dobrać kolor materiału. Opowie o zastosowaniach uniwersalnych kompozytów, doradzi jakiego instrumentarium najlepiej użyć do odbudów bezpośrednich i omówi zastosowanie różnych technik pracy z nimi.

Na koniec wykładu przeprowadzony zostanie pokaz na żywo prezentujący prostą odbudowę w odcinku bocznym klasy II i estetyczną odbudowę w odcinku przednim z zamykaniem diastemy.

Rejestracja: https://register.gotowebinar.com/register/8365584056223545870

20.04.2021 r. o godz. 9:00

Drugą część webinaru dotyczącego „Eliminacji błędów na etapie klinicznym dzięki współpracy z laboratorium protetycznym” poprowadzą Małgorzata Szewczyk z firmy Wellcamdent i Justyna Kowalczyk-Skórnicka.

Po oszlifowaniu tkanek naturalnych i pobraniu wycisku dentyści często zastanawiają się nad tym, jaki materiał tymczasowy wybrać, aby jak najlepiej sprawdzał się w jamie ustnej pacjenta. Podczas szkolenia omówione zostaną najlepsze rozwiązania z punktu widzenia klinicznego i laboratoryjnego. Uczestnicy dowiedzą się, jak zaplanować pracę ostateczną od etapu materiału tymczasowego, zaprezentowane zostaną najnowsze trendy na rynku oraz omówione zostaną użyteczne „Tips&Tricks”. Podsumowaniem całości będzie przedstawienie nowych rozwiązań i technologii materiałów tymczasowych, które oferowane są w technice CAD/CAM.

Rejestracja: https://register.gotowebinar.com/register/2039727524256435212

29.04.2021 r. o godz. 9:00

To ostatni w kwietniu webinar będący kontynuacją serii Success Simplified. Tym razem Justyna Kowalczyk-Skórnicka poruszy temat „Cementowania prac protetycznych”.

Stomatolodzy często zastanawiają się, jakiego cementu protetycznego użyć, aby uzyskać najlepszą siłę łączenia oraz szczelność pracy ostatecznej. Różne materiały na rynku mają inne protokoły postępowania, dlatego podczas wykładu usystematyzowane zostanie podejście w cementowaniu samoadhezyjnym i adhezyjnym. Uczestnicy webinaru dowiedzą się, jak krok po kroku cementować różne prace i jak uniknąć błędów w procedurach.

Rejestracja: https://register.gotowebinar.com/register/8652290509259818253

Bezpłatne webinary 3M odbywają się na żywo za pośrednictwem platformy GoToWebinar. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na wydarzenie. Zapraszamy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Asusdent sponsorzy 2
ASYSDENT 2021 - te firmy spotkasz w Łodzi! (część II) Asysta

Jak co roku konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas imprezy uczestniczki – na stoiskach handlowych oraz dzięki bogatej zawartości toreb pełnych prezentów – mogą zapoznać się również z ...

Poldent1
Prestiżowa nagroda magazynu "Forbes" dla firmy Poldent Lekarz

Firma Poldent otrzymała wyróżnienie w prestiżowym rankingu miesięcznika "Forbes" – Forum Firm Rodzinnych w kategorii firm o poziomie przychodów poniżej 100 mln złotych w województwie mazowieckim. Poldent – jedyny w Polsce producent pilników do leczen...

Makromed - Dentonet.pl
Nsk.info.pl - nowy portal produktowy firmy Makromed Lekarz

Nsk.info.pl – to adres nowego portalu internetowego poświęconego produktom firmy NSK. Dystrybutor tej marki w Polsce, łódzka firma Makromed, zaprezentował swoim partnerom handlowym możliwości nowej strony. Podczas spotkania przedstawiciele centrali N...

ROZWIŃ WIĘCEJ
ZUS - Dentonet.pl
Zakład Ubezpieczeń Społecznych chce rozliczać składki za firmy Lekarz

Zakład Ubezpieczeń Społecznych chce zdjąć z przedsiębiorców i pracodawców obowiązki związane z rozliczaniem składek. ZUS weźmie na siebie odpowiedzialność za te rozliczenia. Takie wnioski płyną z przyjętego przez Zarząd ZUS planu w zakresie kluczowy...

Asysdent sponsorzy I
ASYSDENT 2021 - te firmy spotkasz w Łodzi! (część I) Asysta

Jak co roku konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas imprezy uczestniczki – na stoiskach handlowych oraz dzięki bogatej zawartości toreb pełnych prezentów – mogą zapoznać się również z ...

1999 09 czb
Zmarł Roman Żyliński, założyciel firmy Makromed Lekarz

Dotarła do nas przykra informacja – tuż przed świętami Bożego Narodzenia zmarł Roman Żyliński, założyciel oraz prezes honorowy znanej w środowisku stomatologicznym łódzkiej firmy Makromed Sp. z o.o. Sp. K. Pana Romana poznałem jeszcze pod koniec lat...