Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

„Kompozyty są niesamowite”. Wysłuchaj miłośnika tych rozwiązań

Brak komentarzy | Publikacja:
„Kompozyty są niesamowite”. Wysłuchaj miłośnika tych rozwiązań

„Kompozyty są niesamowite”. Wysłuchaj miłośnika tych rozwiązań

– Jestem wielkim miłośnikiem materiałów kompozytowych – mówi w rozmowie z Dentonetem dr n. med. Michał Ganowicz, jeden z wykładowców 1 Konferencji Dentonet Online. Podczas tego pionierskiego wydarzenia dr Ganowicz przedstawi wykład pt. „Kompozyty są niesamowite, czyli praktycznie o rodzajach, zastosowaniach i możliwościach materiałów kompozytowych”.

– Wykład jest skierowany do wszystkich lekarzy dentystów, może tylko poza chirurgami. Kieruję go do lekarzy robiących wypełnienia, ale też zajmujących się odbudowami protetycznymi – zapowiada wykładowca.

– Materiały kompozytowe są uniwersalne, mają naprawdę szeroki wachlarz zastosowań: od wypełnień w pojedynczych zębach, przez estetyczne korekty przednich zębów, aż do pełnej odbudowy zgryzu. Podczas prezentacji dowiesz się jakie są możliwości, rodzaje i właściwości materiałów dostępnych na naszym rynku. Wszystko po to, żeby było Ci łatwiej wybrać najbardziej odpowiedni do Twoich metod pracy kompozyt, a może kilka kompozytów – zapowiada dr Ganowicz.

Zapisy na konferencję TUTAJ.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

znicz
W dniu Wszystkich Świętych wspominamy tych, którzy odeszli Lekarz

W dniu Wszystkich Świętych wspominamy osoby, których nie ma już wśród nas. Polska i światowa stomatologia w ciągu ostatniego roku straciły lekarzy wybitnych, znanych, cenionych za wiedzę, ale też chęć i umiejętność dzielenia się nią.19 maja 2019 r. w...

1 1
"Marketing stomatologiczny wymaga indywidualnych rozwiązań" Lekarz

O profesjonalnym marketingu dla branży stomatologicznej rozmawiamy z Markiem Szymczakiem, dyrektorem operacyjnym firmy Stomatologia.314.pl. Branża stomatologiczna rządzi się swoimi prawami. Podstawą są oczywiście usługi najwyższej jakości, jednak wyb...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji