Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Wiedza na najwyższym poziomie na Warsaw Dental Medica Show

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Wiedza na najwyższym poziomie na Warsaw Dental Medica Show

Wiedza na najwyższym poziomie na Warsaw Dental Medica Show

W dniach 6-8 września zadebiutują Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw Dental Medica Show. To doskonała okazja, aby zobaczyć najnowsze rozwiązania dla branży i wziąć udział w wykładach oraz warsztatach prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów z kraju i zagranicy. W programie targów pojawiło się szereg nowości.

W ostatnich dniach organizatorzy dodali do programu imprezy: Jadach-Zadrożny Show, ciekawe wykłady dotyczące skutecznej obrony przed hejtem w Internecie i prowadzenia Facebooka gabinetu stomatologicznego. Wiele osób może zainteresować strefa kariery, której organizatorem jest Medicover Stomatologia. Ciekawie zapowiada się też strefa rehabilitacji stomatologa, w której lekarze uczestniczący w targach będą mogli wziąć udział w zabiegach. Bardzo dobrą wiadomością dla uczestników targów są specjalne promocje, ogłoszone przez ponad 20 wystawców: https://dentalmedicashow.pl/promocje-wystawcow/.

Hejt w Internecie

O tym, czy lekarz zrobił naprawdę dobre wrażenie podczas wizyty, statystycznie dowiadują się bezpośrednio cztery osoby. To dużo, ale zasięg może być znacznie większy. Moment, w którym pacjent zwraca się z podziękowaniami i ciepłym słowem, jest idealny, aby poprosić o udzielenie opinii na przykład online. Jest to tak ważne, dlatego, że aż 84% pacjentów podejmuje decyzję o wizycie u nowego lekarza właśnie na podstawie opinii innych osób.

Podczas wykładu „Jak zadbać o wizerunek lekarza w Internecie? ” poznamy też odpowiedź na pytanie, czy słynne stwierdzenie „Nie ma Cię w Internecie – nie istniejesz” jest nadal żywe i czy lekarze/specjaliści/placówki mają je traktować jako wyzwanie czy zagrożenie.

Będzie też można dowiedzieć się o sposobach budowania wizerunku przez innych lekarzy oraz placówki medyczne, które w Internecie odniosły sukces. I co bardzo istotne, poznać 4 sprawdzone kroki, które pozwolą rozbroić bombę w postaci „hejtu” w Internecie czy opinii, które psują wizerunek lekarza.

Strefa kariery na Warsaw Dental Medica Show

Organizatorem strefy kariery jest Medicover Stomatologia. Dzięki niej będzie można swój zawodowy rozwój związać z jedną z najprężniejszych firm na rynku stomatologicznym. – Zapraszamy do współpracy lekarzy stomatologów, którzy chcą się rozwijać i aktualizują wiedzę ze studiów poprzez liczne kursy doszkalające czy staże specjalizacyjne. Świetnie odnajdą się u nas osoby ceniące dobrą organizację pracy, wypracowane dobre praktyki i pasję dla jakości. Kandydaci, którzy mają ambicję podjąć się dodatkowych wyzwań, mogą ubiegać się o rolę managerską lub szkoleniową – deklarują przedstawiciele firmy Stomatologia Medicover.

Obecnie firma ma ponad 80 gabinetów stomatologicznych i planuje jeszcze więcej – cały czas otwiera nowe Centra Medicover, a dzięki aktywności na rynku akwizycyjnym przejmuje do grupy także funkcjonujące kliniki specjalistyczne.

Nowa formuła

Po raz pierwszy na taką skalę w Polsce na targach o tematyce stomatologicznej pojawi się sektor medycyny estetycznej. Podczas wydarzenia będzie można spotkać specjalistów, którzy swoją pracą wyznaczają nowe kierunki w stomatologii i medycynie estetycznej.

Kongres i Warsztaty

W trakcie wydarzenia lekarze stomatolodzy będą mogli wziąć udział w międzynarodowej konferencji – forum stomatologiczno-medycznym. Konferencja to ponad 75 bloków tematycznych oraz 25 warsztatów. Część merytoryczna będzie bezpośrednio połączona z całą częścią wystawową, aby w trakcie przerw w wykładach i referatach praktycznie wszyscy uczestnicy konferencji mogli wybrać się na stoiska wystawców i efektywnie spędzić na nich czas.

Najwybitniejsi specjaliści

Aby program naukowy odpowiadał przede wszystkim potrzebom praktycznym lekarzy stomatologów, do udziału w nim zaproszono najwybitniejszych polskich praktyków oraz znakomitych gości zagranicznych, m.in. prof. Renatę Górską, prof. Giulio Rasperini, prof. Edwarda Franka, prof. Piotra Pruszczyka, dr Ewę Monikę Czochrowską, prof. Andrea Corbo, dr. Marcina Aluchnę, dr. Macieja Jagielaka, dr. Michała Paulo, dr Piotra Okońskiego i dr. Bartosza Pawlikowskiego.

Gwiazdy na targach

W czwartek (6 września) odbędzie się wieczór tematyczny, podczas którego gości rozbawi Kabaret Moralnego Niepokoju, a do tańca zachęci Stefano Terazzino wraz ze swoją taneczną partnerką. Wieczór zakończy zabawa przy muzyce serwowanej przez DJ-a. W piątek (7 września) odbędzie się uroczysta gala targów Dental Medica Show. Poznamy laureatów targowych nagród oraz zobaczymy recital muzycznej gwiazdy – Edyty Górniak.

Targi odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo na przedmieściach Warszawy. Więcej informacji o targach i rejestracja na https://dentalmedicashow.pl.

 

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Jaki to był rok w stomatologii? Filmowe podsumowanie Dentonetu Lekarz

Nie był przełomowy, nie zapisał się w historii w sposób szczególny, ale na pewno warto przypomnieć sobie kilka najważniejszych wydarzeń. Należą do nich z pewnością trzy duże imprezy targowe oraz największa nie tylko w Polsce, ale też tej części Europ...

"Warszawa zasługuje na targi". Rusza Warsaw Dental Medica Show Lekarz

- Kraków ma swoje targi stomatologiczne, Poznań ma targi. Warszawa i Mazowsze również na nie zasługują - mówiła prof. dr hab. n. med. Renata Górska, otwierając 2. Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw Dental Medica...

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent - targi zaangażowane Lekarz

Kraków śmiało można nazwać stolicą stomatologii. To tutaj już w czwartek rozpoczną się największe w Polsce Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent, które gromadzą około 16 tys. stomatologów z całego świata. W tym roku podczas targów odbędzie si...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Odliczamy dni do targów stomatologicznych KRAKDENT® 2019 Lekarz

Już tylko niecałe dwa tygodnie dzielą nas od Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® - przez wielu uważanych za najważniejsze spotkanie branży dentystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi odbędą się w dniach 11-13 kwietnia w EXPO Kr...

Moda na targi stomatologiczne KRAKDENT® nie mija! Lekarz

Co łączy świat mody i stomatologię? Tego dowiedzą się osoby, które 11 kwietnia odwiedzą EXPO Kraków i wezmą udział w Międzynarodowych Targach Stomatologicznych w Krakowie KRAKDENT® – wydarzeniu uznawanym przez wielu przedstawicieli branży stomatologi...

Odliczamy dni do rozpoczęcia targów KRAKDENT® 2019 Lekarz

Już tylko niecały miesiąc dzieli nas od Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT®, które w dniach 11-13.04.2019 r. odbędą się w EXPO Kraków. Każdego roku wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i uznawane jest przez wielu przeds...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres