Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Tak przebiegała gra Dentoexpress!

Publikacja:
Tak przebiegała gra Dentoexpress!

Tak przebiegała gra Dentoexpress!

Ponad 800 osób – lekarzy dentystów, studentów stomatologii, techników dentystycznych, asystentek i higienistek stomatologicznych – podczas targów Krakdent 2022 wzięło udział w grze terenowej Dentoexpress. Uczestnicy odwiedzali stoiska partnerów gry, wykonywali tam zadania, zbierali naklejki i… zgarniali cenne nagrody!

W ramach tegorocznych targów Krakdent, które odbyły się w dniach 7-9 kwietnia w halach wystawienniczych EXPO Kraków, uczestnicy mogli wziąć udział w grze terenowej Dentoexpress. W trakcie zwiedzania targowych hal należało pojawić się na wyznaczonych stoiskach partnerów – na uczestników czekały tam specjalne zadania, wymagające wiedzy, umiejętności, ale czasem także sprytu i kreatywności. Za każde poprawnie wykonane zadanie uczestnik otrzymywał naklejkę, a gdy zebrał wszystkie, odbierał atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Jednym z partnerów tegorocznego Dentoexpressu była marka bezcukrowych gum do żucia Orbit. Uczestnicy gry odwiedzając stoisko Orbit mogli poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą właściwości bezcukrowych gum do żucia, a następnie otrzymali do rozwiązania krótki quiz.

Jednym z partnerów tegorocznego Dentoexpressu była firma Ecolab – światowy lider w zakresie technologii i usług związanych z wodą, higieną i zapobieganiem zakażeniom. Przygotowanym przez firmę zadaniem było prawidłowe przeprowadzenie procedury dezynfekcji dłoni.

Uczestnicy Dentoexpressu pojawić się musieli na stoisku firmy Profimed. Jej misją jest propagowanie profilaktyki higieny jamy ustnej poprzez zapewnianie profesjonalnej obsługi każdego klienta oraz dzielenie się wiedzą w tym zakresie. Zobaczcie, jakie zadanie przygotowała w ramach gry!

W organizacji Dentoexpressu pomagała firma Oral-B – światowy lider na rynku szczoteczek do zębów. Jej portfolio obejmuje manualne i elektryczne szczoteczki do zębów dla dzieci i dorosłych, irygatory do płukania jamy ustnej i produkty do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Jak wyglądało konkursowe zadanie przygotowane przez Oral-B?

Uczestnicy Dentoexpressu mieli na mapie także stoisku marki Invisalign – przezroczystych nakładek będących najbardziej zaawansowanym narzędziem w leczeniu wad zgryzu. Zadaniem przygotowanym przez markę było prawidłowe użycie skanera wewnątrzustnego.

Wszystkim partnerom i sponsorom dziękujemy za pomoc w organizacji Dentoexpressu!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Dentoexpress - Dentonet.pl
Gra terenowa na targach Krakdent – zapraszamy na Dentoexpress! Lekarz

W tym roku podczas targów Krakdent (12-14 marca) będzie można po raz kolejny pomóc Doktorowi Dratewce zebrać zagubione narzędzia i wyleczyć borykającego się z bólem zęba Smoka Wawelskiego. Zapraszamy do wzięcia udziału w Dentoexpressie! Po olbrzymie...

SF9A9709
Gra terenowa Dentoexpress znów podczas targów Krakdent! Lekarz

Pamiętacie Smoka Wawelskiego, który narozrabiał w gabinecie stomatologicznym Doktora Dratewki? Niestety, mimo udzielonej rok temu pomocy, Smok nie pamiętał o higienie swoich zębów, przez co ból powrócił. Ponownie trzeba więc pomóc Doktorowi zebrać za...

Asysdent 2020 2
Tak przebiegała konferencja ASYSDENT 2022 [relacja] Asysta

W sobotę 23 kwietnia w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi odbyła się IX Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2022. Przez cały dzień w portalu Dentonet.pl relacjonowaliśmy dla Was to ...