Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Chirurgia
Choroby jamy ustnej
Estetyka
Pacjent w gabinecie
Poradnia
Profilaktyka

Szczoteczka na wakacjach – letni konkurs portalu Dentonet.pl

Brak komentarzy | Publikacja:
Szczoteczka na wakacjach – letni konkurs portalu Dentonet.pl

Szczoteczka na wakacjach – letni konkurs portalu Dentonet.pl

Weź udział w letnim konkursie portalu Dentonet.pl i wygraj soniczną szczoteczkę do zębów o wartości 629 złotych!!!

Zabierz swoją szczoteczkę w wakacyjną podróż i zrób jej zabawne zdjęcie w plenerze. Niech Twoja szczoteczka zachwyci internautów i stanie się prawdziwą Miss Obiektywu!!!

 

To proste!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy tylko wgrać swoje zdjęcie ze szczoteczką do zębów do aplikacji konkursowej (można również umieścić zdjęcie samej szczoteczki).

 

Zwiększ swoją szansę na wygraną!!

Aby zdobyć dodatkowe punkty i przegonić rywali,  zachęć przyjaciół do wzięcia udziału w konkursie, a także wypełnij Ankietę Satysfakcji Pacjenta.

 

 

Szczegóły konkursu
1. W Konkursie może wziąć udział każda osoba, która w dniach trwania Konkursu doda zdjęcie konkursowe, wypełni prawidłowo formularz zgłoszeniowy do Konkursu oraz zaakceptuje Regulamin Konkursu. Zdjęcia dodawane przez Uczestników Konkursu zostają automatyczne dodane do Galerii Konkursowej.


2. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 5 zdjęć. Dodanie zdjęcia przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest właścielem zdjęcia i posiada do niego prawa autorskie.


3. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do podpisania zdjęć imieniem i nazwiskiem autora, wskazanym przez niego pseudonimem lub – w przypadku gdy Uczestnik Konkursu woli pozostać anonimowy – opatrzenia zdjęcia podpisem „zdjęcie DENTOnauty”.


4. Konkurs „Szczoteczka na wakacjach” trwa od 15 czerwca do 15 września 2013. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 20 września 2013 roku.


5. Zwycięzca Konkursu zostanie wyłoniony na drodze głosowania wśród internautów, którzy dokonają rejestracji na portalu i klikną przycisk "Głosuj" przy wybranym zdjęciu. O wygranej zdecyduje liczba głosów, przeliczonych następnie na punkty.


6. Każdy Uczestnik Konkursu może zdobyć "Dodatkowe Punkty" po spełnieniu dwóch prostych warunków.


Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz zasady dotyczące głosowania poznasz klikając zakładkę :http://pacjenci.dentonet.pl/konkursy/konkurs/1/

 

Zapraszamy wszystkich Dentonautów do udziału w naszej wakacyjnej zabawie!!!

 

Redakcje Dentonet.pl


POWIĄZANE ARTYKUŁY

złamanie żuchwy - Dentonet.pl
Złamanie żuchwy na wakacjach – co robić w takiej sytuacji? Pacjent

Wakacje to wzmożony czas rozmaitych wypadków – czy to komunikacyjnych, czy związanych ze sportami ekstremalnymi. W tym okresie w szpitalach notuje się zwiększoną ilość pacjentów z urazami żuchwy. Najczęstszym z nich jest złamanie żuchwy. Podpowiadamy...

Jak działa szczoteczka soniczna? Poradnik dla pacjentów Pacjent

Szczoteczki elektryczne były pierwotnie zaprojektowane i produkowane dla osób częściowo sparaliżowanych lub o ograniczonej sprawności manualnej. Pierwsze modele powstały już pod koniec lat dwudziestych ubiegłego wieku. Wygoda stosowania i dalece bard...

dentysta na wakacjach - Dentonet.pl
Plany na urlop – dentysto, zacznij już myśleć o wakacjach! Lekarz

Powoli w powietrzu czuć wiosnę, a to preludium przed wakacyjnymi wojażami. Zresztą coraz więcej Polaków jeszcze przed gorącym sezonem decyduje się na urlop na południu Europy. Kusi gwarantowane słońce, piękna pogoda i zdecydowanie mniejszy ruch turys...

ROZWIŃ WIĘCEJ
szczoteczka ze sztuczną inteligencją - Dentonet.pl
Targi CES 2020: szczoteczka do zębów ze sztuczną inteligencją Asysta

Podczas największych na świecie targów elektroniki użytkowej – CES 2020 w Los Angeles – zaprezentowano szczoteczkę do zębów wykorzystującą sztuczną inteligencję. Nie tylko monitoruje ona czas mycia czy pomaga wybrać odpowiedni nacisk, ale wykorzystuj...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji