Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Primescan – wyjątkowa precyzja i szybkość skanowania

Publikacja:
Primescan – wyjątkowa precyzja i szybkość skanowania

Primescan – wyjątkowa precyzja i szybkość skanowania

Stomatologia cyfrowa to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin stomatologii, dzięki której do gabinetów i klinik trafiają nowoczesne technologie oraz urządzenia usprawniające diagnostykę, przyspieszające proces leczenia oraz dające lekarzom niespotykane wcześniej możliwości. Przykładem takich urządzeń są skanery wewnątrzustne – modelem polecanym dentystom poszukującym niezawodnego sprzętu, który zapewnia dobry start do stomatologii cyfrowej, jest skaner Primescan marki Dentsply Sirona.

Dentsply Sirona to wiodący światowy producent specjalistycznych technologii i urządzeń stomatologicznych, dostarczający lekarzom dentystom innowacyjne rozwiązania pozwalające usprawniać ich codzienną pracę i uzyskiwać u pacjentów optymalne efekty leczenia. Jednym
z flagowych produktów firmy jest skaner wewnątrzustny Primescan, polecany zarówno stomatologom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rozwiązaniami cyfrowymi,  jak i doświadczonym w tym zakresie specjalistom.

Precyzja, szybkość, szerokie zastosowanie – poznaj zalety skanera Primescan

Skaner wewnątrzustny Primescan składa się z dwóch elementów – zaawansowanej kamery wewnątrzustnej oraz nowoczesnej mobilnej konsoli w wersji Primescan AC lub wygodnej i elastycznej wersji laptopowej Primescan Connect, co razem tworzy system pozwalający wprowadzić każdą praktykę na wyższy poziom pracy. Dlaczego warto go mieć w swoim gabinecie?

● Rozwiązanie dopasowane do potrzeb

Primescan AC może być wyposażony w jedno z dwóch oprogramowań – wybór odpowiedniego zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych potrzeb dentysty. Primescan AC z oprogramowaniem Connect pozwala szybko, bezpiecznie i wygodnie przesyłać dane do wybranych partnerów np. laboratoriów protetycznych. Natomiast Primescan AC z oprogramowaniem CEREC przeznaczony jest do projektowania i produkcji prac protetycznych podczas jednej wizyty.

● Szerokie zastosowanie i precyzja działania

Skaner wewnątrzustny Primescan znajduje zastosowanie w diagnostyce i planowaniu leczenia ortodontycznego oraz protetycznego, również opartego na implantach. Może być wykorzystywany w pojedynczych pracach zachowawczych, jak i zaawansowanych, kompleksowych metamorfozach uśmiechu. Dzięki trybowi ciągłej gotowości do pracy, skanowanie można zacząć w każdym momencie, a jego wyniki są widoczne od razu na ekranie dotykowym. Skaner Primescan zapewnia przy tym wyjątkową precyzję obrazowanych obszarów – także tych trudno dostępnych. Zastosowana w urządzeniu innowacyjna technologia Smart Pixel Sensor przetwarza ponad milion punktów 3D na sekundę, umożliwiając tworzenie realistycznych obrazów o wysokiej precyzji – nawet na głębokości do 20 mm.

● Usprawnienie codziennej pracy

Szereg zastosowanych w skanerze Primescan technologii i rozwiązań pozwala lekarzom usprawniać codzienną pracę, poprawiać komunikację oraz oszczędzać czas – swój, zespołu oraz pacjenta. Jest to możliwe m.in. dzięki opcji szybkiego rejestrowania i przetwarzania danych w wysokiej rozdzielczości oraz zintegrowanemu systemowi łatwego przesyłania uzyskanych skanów. Mobilna konsola wyposażona w touchpad i szerokokątny ekran dotykowy 16:9 umożliwia wyjątkowo ergonomiczną pracę, a wersja laptopowa – elastyczność pracy i łatwość transportu.

Rozwijaj swoją praktykę i przenieś ją na wyższy poziom dzięki skanerowi wewnątrzustnemu Primescan od Dentspy Sirona. Więcej informacji o urządzeniu, jego zastosowaniu i funkcjonalnościach znaleźć można TUTAJ. Zapraszamy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

krolowa Victoria
Wyjątkowa stomatologiczna biżuteria królowej Wiktorii Lekarz

Z artykułu opublikowanego w „British Dental Journal” wynika, że królowa Wielkiej Brytanii i Irlandii Wiktoria panująca od 1837 do 1901 roku w dużym stopniu przyczyniła się do popularyzacji biżuterii ozdabianej ludzkimi zębami. Jak można przeczytać ...