Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Chirurgia
Choroby jamy ustnej
Estetyka
Pacjent w gabinecie
Poradnia
Profilaktyka

Konkurs „Biały uśmiech pod choinkę”

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Konkurs „Biały uśmiech pod choinkę”

Konkurs „Biały uśmiech pod choinkę”

Kto by nie chciał za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mieć pięknych białych zębów? Niestety, czary nie istnieją. Wystarczy jednak, że weźmiesz udział w naszym Konkursie, a będziesz mieć możliwość zdobycia zestawu do pielęgnacji zębów, dzięki któremu w zaciszu domu „wyczarujesz” dla siebie piękny biały uśmiech.

Jak to zrobić?
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że zrobisz dwie rzeczy:
– Wgrasz do aplikacji konkursowej swoje zdjęcie lub bliskiej osoby w świątecznym przebraniu.
– Napiszesz krótki i dowcipny list do świętego Mikołaja, w którym opiszesz wymarzony prezent dla siebie lub swoich najbliższych.

Zwiększ swoją szansę na wygraną!
Zdobądź dodatkowe punkty i wyprzedź rywali! Jak? Zachęć bliskich do wzięcia udziału w konkursie oraz głosowania na Twoją propozycję. Zdobędziesz dzięki temu dodatkowe punkty: 1 głos to 10 punktów, a 1 link polecający – aż 25 punktów!

Nagrody:
W gwiazdkowym konkursie Dentonetu możesz zdobyć 1 z 5 zestawów preparatów ELGYDIUM do profesjonalnej higieny jamy ustnej, które ufundowała firma Pierre Fabre Medicament. Produkty Elgydium – tworzone przez specjalistyczne laboratoria Pierre Fabre Medicament – to wysokiej klasy preparaty do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty wybielające ELGYDIUM dzięki unikalnej formule usuwają przebarwienia szkliwa spowodowane piciem kawy, herbaty, czerwonego wina, paleniem tytoniu. Polerują także powierzchnię zębów, dzięki czemu stają się one gładkie i lśniące. Efekty zauważysz już od pierwszych dni jej stosowania.

W skład zestawu wchodzą:
– pasta Elgydium wybielająca (75 ml)
– pasta Elgydium wybielająca (50 ml)
– past przeciw przebarwieniom Elgydium Brilliance&Care (50 ml)
– szczoteczka wybielająca Elgydium Microball.

Aby przejść na stronę konkursu, kliknij TUTAJ

Szczegóły konkursu
1. W Konkursie może wziąć udział każda osoba, która w dniach trwania Konkursu doda zdjęcie oraz hasło konkursowe, wypełni prawidłowo formularz zgłoszeniowy do Konkursu oraz zaakceptuje Regulamin Konkursu. Zdjęcia i hasła dodawane przez Uczestników Konkursu zostają automatyczne dodane do Galerii Konkursowej.
2. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 1 zdjęcie i dodać maksymalnie 1 hasło. Dodanie zdjęcia i hasła przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest właścicielem zdjęcia i hasła i posiada do niego prawa autorskie.
3. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do podpisania zdjęć imieniem i nazwiskiem autora, wskazanym przez niego pseudonimem lub – w przypadku gdy Uczestnik Konkursu woli pozostać anonimowy – opatrzenia zdjęcia podpisem „zdjęcie DENTOnauty”.
4. Konkurs „Biały uśmiech pod choinkę” trwa od 19 listopada 2014 do 15 grudnia 2014. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 20 grudnia 2014 roku.
5. Zwycięzca Konkursu zostanie wyłoniony na drodze głosowania wśród internautów, którzy dokonają rejestracji na portalu i klikną przycisk "Głosuj" przy wybranym zdjęciu i haśle. O wygranej zdecyduje liczba głosów przeliczonych na punkty.

Aby przejść na stronę konkursu, kliknij TUTAJ


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Stomatologia w czasach koronawirusa – konkurs foto Lekarz

Już tylko do 22 września czekamy na zdjęcia (i filmy) prezentujące szeroko rozumianą stomatologiczną rzeczywistość w czasach pandemii koronawirusa. Do etapu finałowego wybranych zostanie 10 prac – ich autorzy powalczą o nagrodę główną, czyli piaskark...

Wakacyjny konkurs fotograficzny: oto zwycięskie zdjęcie! Lekarz

To już koniec tegorocznej edycji naszego konkursu fotograficznego. Nagrodę główną – piaskarkę Lunos ufundowaną przez firmę Durr Dental - otrzymuje pani Natalia, za zaprezentowane na zdjęciu "leczenie kanałowe w każdych warunkach". Zdjęcie to otrzymał...

ROZWIŃ WIĘCEJ
dziel się uśmiechem - Dentonet.pl
Zdrowe zęby po wakacjach, czyli jak dbać o piękny uśmiech Pacjent

Sezon wakacyjny powoli dobiega końca – przed nami ostatnie wyjazdy zanim dzieci znów zasiądą do szkolnych ławek. Podczas letnich podróży pozwalamy sobie na więcej swobody i niestety częściej niż zazwyczaj zdarza nam się zrobić sobie przerwę od dobryc...

cukier - Dentonet.pl
Biały cukier może napędzać funkcjonowanie komórek rakowych Asysta

Belgijscy naukowcy ustalili, że cukier budzi komórki nowotworowe w organizmie. To odkrycie może się przyczynić do stworzenia specjalnych diet dla osób z chorobą nowotworową.W trakcie trwającego dziewięć lat projektu, rozpoczętego w 2008 roku pod kier...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres