Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Plan na nowy rok? Kurs certyfikacyjny Invisalign!

Publikacja:
Plan na nowy rok? Kurs certyfikacyjny Invisalign!

Plan na nowy rok? Kurs certyfikacyjny Invisalign!

Koniec roku to czas podsumowań i… planów na kolejne miesiące. 2023 rok warto zacząć od edukacji – w styczniu i lutym odbędą się kolejne kursy certyfikacyjne Invisalign – dla ortodontów (Orto) i dla lekarzy stomatologów ogólnych (Go). To doskonała okazja, by rozwinąć swoje kompetencje kliniczne z zakresu leczenia nakładkowego i w nadchodzącym roku rozszerzyć ofertę praktyki o tę metodę leczenia wad zgryzu.

Kurs certyfikacyjny Invisalign Orto przeznaczony jest dla specjalistów ortodoncji, którzy chcą wprowadzić do oferty swojego gabinetu leczenie nakładowe wad zgryzu. Dlaczego warto wziąć w nim udział?

• To szansa na Twój rozwój zawodowy – zyskujesz dostęp do szerokiego wachlarza bezpłatnych szkoleń i warsztatów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
• Poszerzysz ofertę swojej praktyki – na leczenie nakładkami Invisalign zdecydowało się już 12 mln pacjentów na całym świecie – dzieci, nastolatków i dorosłych.
• Nauczysz się budować motywację pacjentów – dzięki narzędziom wizualizacyjnym Invisalign i iTero pacjenci mogą zobaczyć efekty leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem.
• Otrzymasz wyjątkowe wsparcie kliniczne zespołu Align Technology – m.in. w zakresie obsługi systemu Invisalign i skanera iTero, a także zdalnych konsultacji.

Kurs certyfikacyjny Invisalign Orto odbędzie się w dniach 3-4 lutego 2023 r. w Warszawie, a poprowadzi go dr Weronika Wierusz-Hajdacka – specjalistka ortodoncji, certyfikowany lekarz Invisalign, absolwentka studiów specjalizacyjnych z ortodoncji na Uniwersytecie w Ferrarze we Włoszech, uczestniczka wielu kursów poświęconych Invisalign (w Europie, USA i Zjednoczonych Emiratach Arabskich), autorka publikacji naukowych, wykładowca krajowych i zagranicznych konferencji ortodontycznych.

Kurs certyfikacyjny Invisalign Go przeznaczony jest dla stomatologów ogólnych, którzy planują rozpocząć pracę z systemem nakładkowym Invisalign w uproszczonej wersji – w celach poprawy estetyki i przygotowania przedprotetycznego. Jakie korzyści niesie udział w kursie?

• Zobaczysz, co daje wprowadzenie do codziennej pracy rozwiązań cyfrowych, takich jak systemy iTero oraz ClinChceck.
• Nauczysz się, jakie wady zgryzu można leczyć nakładkami Invisalign i jak przewidywalne są efekty terapii.
• Dowiesz się, jak rozmawiać z pacjentem o zaletach nakładek Invisalign, m.in. w kontekście małej inwazyjności oraz komfortu leczenia.
• Otrzymasz szansę udziału w personalizowanym programie rozwoju zawodowego, dzięki czemu w pełni wykorzystasz potencjał swojej praktyki.

Najbliższy kurs Invisalign Go odbędzie się 28 stycznia 2023 r. w Warszawie. Poprowadzi go dr Jasmine Piran – dentystka z Londynu z 16-letnim doświadczeniem w renomowanych klinikach stomatologii estetycznej, która leczy systemem Invisalign już od ponad 12 lat i stanowi to ogromną część jej codziennej pracy klinicznej.

W 2023 roku inwestuj w siebie i rozwijaj umiejętności kliniczne z Invisalign! Wejdź na stronę https://www.kurscertyfikacyjny.pl/, zostaw dane i czekaj na kontakt doradcy, który poprowadzi cały proces rejestracji na wybrany przez Ciebie kurs. Zapraszamy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Invisalign
Kurs certyfikacyjny Invisalign - weź udział w kwietniowej edycji! Lekarz

W dniach 7-9 kwietnia w Katowicach odbędzie się kolejny kurs certyfikacyjny Invisalign, przygotowujący lekarzy ortodontów do pracy z nakładkami. Szkolenie poprowadzi dr n. med. Katarzyna Becker. Szczegóły i formularz zapisów znaleźć można na stronie ...

KC Invisalign orto
Kurs certyfikacyjny Invisalign Orto już w grudniu w Warszawie Lekarz

W dniach 2-3 grudnia w Warszawie odbędzie się kolejny kurs certyfikacyjny Invisalign Orto, przygotowujący lekarzy ortodontów do pracy z nakładkami. Szkolenie poprowadzi dr Weronika Wierusz-Hajdacka, specjalista ortodonta. Szczegóły i formularz zapisó...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Kurs GO pazdziernik 2023 ARTYKUL
Buduj swoje kompetencje zawodowe i zapisz się na kurs Invisalign Go! Lekarz

Już 18 listopada we Wrocławiu odbędzie się ostatnia w tym roku edycja kursu certyfikacyjnego Invisalign Go, przeznaczonego dla stomatologów ogólnych, którzy chcą rozpocząć pracę z systemem nakładkowym Invisalign oraz dowiedzieć się więcej o cyfrowym ...

KC Invisalign styczen artykul 2
Kurs certyfikacyjny Invisalign już w lutym 2022 r. Lekarz

W dniach 17-19 lutego odbędzie się pierwszy w 2022 r. kurs certyfikacyjny Invisalign, przeznaczony dla lekarzy, którzy chcieliby wprowadzić leczenie ortodontyczne przy użyciu przezroczystych nakładek do oferty swojego gabinetu. Kurs poprowadzi dr n. ...

Invisalign Go
Zabierz asystentkę na kurs certyfikacyjny Invisalign! Lekarz

Już 24 marca w Warszawie odbędzie się kolejny kurs certyfikacyjny Invisalign Go, przeznaczony dla stomatologów praktykujących ogólnie, zainteresowanych rozpoczęciem pracy z systemem nakładkowym Invisalign. To doskonała okazja, by podnieść kompetencje...

KC Invisalign orto Wierusz v2 1
Kurs certyfikacyjny Invisalign - weź udział w grudniowej edycji! Lekarz

W dniach 2-3 grudnia w Warszawie odbędzie się kolejny kurs certyfikacyjny przygotowujący lekarzy ortodontów do pracy systemem Invisalign. Poprowadzi go dr Weronika Wierusz-Hajdacka, specjalistka ortodoncji. Szczegóły i formularz zapisów znaleźć można...