Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Mobilne „e-Dentico”!

Publikacja:
Mobilne „e-Dentico”!

Mobilne „e-Dentico”!

W minionym roku dwumiesięcznik „e-Dentico” obchodził dziesięciolecie swojej obecności na rynku branży stomatologicznej. Dostrzegając dynamiczne zmiany, jakie zaszły w tym czasie, w nową dekadę w historii tytułu redakcja wchodzi z nowością, która jest znakiem czasu, a zarazem odzwierciedleniem rewolucji technologicznej, jaka ma miejsce w świecie mediów.

Tą nowością jest wersja mobilna „e-Dentico” na tablety i smartfony, która – podobnie jak drukowane wydania czasopisma – będzie ukazywała się w cyklach dwumiesięcznych.

By zapoznać się z możliwościami znacznie bardziej multimedialnej wersji czasopisma (umożliwia ona m.in. publikację filmów i prezentacji oraz większej liczby fotografii), wszystkim zainteresowanym redakcja udostępnia bezpłatnie wydanie specjalne „e-Dentico”.

Znajdą się w nim artykuły medyczne cenionych Autorów, m.in. prof. Marzeny Dominiak, prof. Małgorzaty Pietruskiej i dr. hab. Jana Pietruskiego, prof. Tomasza Konopki oraz dr. Wojciecha Bednarza. Nie zabraknie też materiałów pozamedycznych, w tym Kącika Archiwisty Marcina Otto i artykułu Mariusza Obody.

W wydaniu specjalnym do Czytelników po raz pierwszy przemówi (w materiale filmowym) redaktor naczelny, dr Tomasz Maria Kercz, a refleksją na temat pionierskich dziesięciu lat „e-Dentico” podzieli się ustępująca Przewodnicząca Rady Naukowej, prof. Wiesława Perczyńska-Partyka.

Dostępna jest już także mobilna wersja numeru 1(47)/2014 czasopisma. Ze względu na ograniczone pole widzenia w przypadku tabletu czy smartfonu dwie wersje językowe (które w wydaniu drukowanym ze sobą sąsiadują) będą w wersji mobilnej dostępne osobno.

Mobilną wersję numeru 1(47)/2014 "e-Dentico" można kupić teraz w promocyjnej cenie: 0,89 euro (Apple) i 2,99 zł (GooglePlay):

Aby dowiedzieć się, jak działa aplikacja e-Dentico na tablety i smartfony, warto zajrzeć do naszego Poradnika.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

pomoc dla Ukrainy
Firma Planmeca przekazała mobilne kliniki dla Ukrainy Lekarz

Firma Planmeca przekazała Ukrainie pięć mobilnych klinik stomatologicznych – trafią one tam, gdzie z powodu działań wojennych nie ma obecnie dostępu do opieki dentystycznej. Jak poinformowano, firma Planmeca chce pomóc Ukraińcom w świadczeniu usług ...