Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Królowa Elżbieta nosiła w dzieciństwie aparat ortodontyczny

Brak komentarzy | Publikacja:
Królowa Elżbieta nosiła w dzieciństwie aparat ortodontyczny

Królowa Elżbieta nosiła w dzieciństwie aparat ortodontyczny

Podczas wizyty w szpitalu stomatologicznym przy University of London, królowa Elżbieta II przyznała, że przed laty nosiła aparat ortodontyczny. – To była dobra decyzja – powiedziała.

Rodzina królewska jest patronem wielu placówek ochrony zdrowia w Wielkiej Brytanii. Stąd częste odwiedziny jej członków u pacjentów. Kilka dni temu 93-letnia Elżbieta II odwiedziła szpital stomatologiczny University of London. Spotkała się tam z dziećmi i nastolatkami, przyznając przy okazji, że jako dziewczynka również nosiła aparat ortodontyczny. – To była dobra decyzja – powiedziała.

Z leczenia ortodontycznego korzystali w przeszłości książęta Harry i William, a także córki księcia Andrzeja – księżniczki Beatrice i Eugenie.

Dentysta na planie filmowym to potrzeba drugiego rzędu, ale nie w przypadku filmu, w którym większość aktorów ma jeszcze zęby mleczne. Okazuje się, że w przypadku zdjęć do „Harry’ego Pottera” dentysta miał co robić.

Źródło: kobieta.wp.pl

Fot. minka2507, pixabay.com


POWIĄZANE ARTYKUŁY

e-zwolnienia - Dentonet.pl
Minister Elżbieta Rafalska: nie ma odwrotu od e-zwolnień Lekarz

Jak poinformowała w środę minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska e-zwolnienia definitywnie będą obowiązywać od 1 lipca 2018 r. Postulaty środowiska lekarskiego nie zostaną więc spełnione.Kilka dni temu informowaliśmy o stanow...

Ortofan1
GUMMETAL® – drut ortodontyczny o właściwościach gumy Lekarz

GUMMETAL® to innowacyjny drut, który zmienia oblicze światowej ortodoncji! To zupełnie nowy stop tytanowo-niobowy (Ti-Nb), powstały w oparciu o stop beta-tytanowy. Produkt został opracowany w laboratorium badawczym koncernu Toyota. Ten japoński drut ...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji