Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Konkurs dla pomysłowych stomatologów

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Konkurs dla pomysłowych stomatologów

Konkurs dla pomysłowych stomatologów

Za oknem piękna polska jesień, jednak dni stają się coraz krótsze, a wieczory i poranki – chłodniejsze. Niemniej spróbujemy nieco podgrzać tę jesienną atmosferę za sprawą „Konkursu dla pomysłowych stomatologów”. Wystarczy mieć dobry pomysł na dokończenie zdania, aby wygrać jedną z czterech nagród przygotowanych przez Sklep Stomatologiczny Dentis, a przy okazji – wykazać się kreatywnością i poczuciem humoru.

Na czym polega zadanie konkursowe?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dokończyć zdanie: "Gabinet dentystyczny bez kątnicy jest jak……………………….",, a następnie dodać hasło do aplikacji konkursowej.

Na autorów najbardziej oryginalnych i zabawnych haseł czekają nagrody ufundowane przez Sklep Stomatologiczny Dentis.

Dentis to firma od osiemnastu lat funkcjonująca na rynku akcesoriów stomatologicznych, doskonale znająca potrzeby i oczekiwania lekarzy dentystów. To również firma, która kładzie szczególny nacisk na szybką i profesjonalną obsługę Klientów i stałe wzbogacanie swojej oferty, zwłaszcza w zakresie produktów do endodoncji.

Atutem Sklepu Stomatologicznego Dentis jest wyjątkowo przyjazny system rabatowy  i błyskawiczna realizacja zamówień z bezpłatną wysyłką już od 100zł. Czy wiesz, że w sklepie internetowym Dentis:

IM WIĘCEJ WYDAJESZ – TYM WIĘCEJ OSZCZĘDZASZ – A RABATY DOCHODZĄ NAWET DO 18%!!!

Nagrody

Pierwsza nagroda – kątnica i bony zakupowe o wartości 300 zł

Druga nagroda – kątnica i bony o wartości 100 zł

Trzecia nagroda – bony o wartości 200 zł

Czwarta nagroda – bony o wartości 100 zł

Aby przejść na stronę konkursu, kliknij TUTAJ

Szczegóły konkursu
1. W Konkursie może wziąć udział każdy lekarz stomatolog, który posiada konto w portalu Dentonet.pl oraz w dniach trwania Konkursu doda hasło konkursowe, wypełni prawidłowo formularz zgłoszeniowy do Konkursu oraz zaakceptuje Regulamin konkursu. Hasła dodawane przez Uczestników Konkursu zostają automatyczne opublikowane na stronie Konkursu.
2. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 1 hasło. Dodanie hasła przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest autorem hasła.
3. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do podpisania opublikowanych haseł imieniem i nazwiskiem autora lub wskazanym przez niego pseudonimem.
4. „Konkurs dla pomysłowych stomatologów” trwa od 07.10. do 07. 11. 2015 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 10.11. 2015 roku.
5. Zwycięzca Konkursu zostanie wyłoniony w drodze decyzji Komisji Konkursowej w składzie: Katarzyna Owczarek, Beata Szymańska, Anna Barańska.
6. Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz zasady dotyczące głosowania poznasz, klikając zakładkę „Regulamin” na stronie konkursu.

Aby przejść na stronę konkursu, kliknij TUTAJ


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Wakacyjny konkurs fotograficzny: oto zwycięskie zdjęcie! Lekarz

To już koniec tegorocznej edycji naszego konkursu fotograficznego. Nagrodę główną – piaskarkę Lunos ufundowaną przez firmę Durr Dental - otrzymuje pani Natalia, za zaprezentowane na zdjęciu "leczenie kanałowe w każdych warunkach". Zdjęcie to otrzymał...

Ostatnie dni głosowania w wakacyjnym konkursie fotograficznym Lekarz

Już tylko do 10 października głosować można w finałowym etapie III edycji wakacyjnego konkursu fotograficznego – to internauci wskażą, do kogo powędruje piaskarka Lunos ufundowana przez firmę Durr Dental.Przypomnijmy – w tym roku uczestnicy wakacyjne...

Trwa wakacyjny konkurs fotograficzny Dentonetu [galeria] Lekarz

Do 23 września czekamy na Wasze zdjęcia w ramach III wakacyjnego konkursu fotograficznego Dentonetu! W tym roku nagrody są wyjątkowo atrakcyjne – zdobyć można piaskarkę Lunos od firmy Durr Dental, wycieczkę do Egiptu ufundowaną przez biuro podróży ET...

ROZWIŃ WIĘCEJ
miejsce5
Wakacyjny konkurs fotograficzny: historie zwycięskich zdjęć Lekarz

- To zdjęcie powstało bardzo spontanicznie. Zatrzymaliśmy się w trakcie powrotu po wojażach na motorze w górach, żeby uchwycić przepiękny zachód słońca - powiedziała Agnieszka Woźniak, jedna z laureatek wakacyjnego konkursu fotograficznego 2018. Zapr...

Wakacyjny konkurs fotograficzny Dentonetu: historie zwycięzców Lekarz

- Zdjęcie zostało wykonane w Islandii, w Górach Tęczowych. Misiek leciał z nami na Islandię z myślą o konkursie foto. Zrobiliśmy mu mnóstwo zdjęć i uznaliśmy, że to jest najlepsze - mówił zwycięzca ubiegłorocznego wakacyjnego konkursu fotograficznego...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres