Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Jak samodzielnie pobrać zaświadczenie o wyniku PES?

Publikacja:
Jak samodzielnie pobrać zaświadczenie o wyniku PES?

Jak samodzielnie pobrać zaświadczenie o wyniku PES?

16 lutego br. w SMK I została udostępniona funkcjonalność dla lekarzy i lekarzy dentystów umożliwiająca samodzielne pobranie zaświadczenia o wyniku Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego (PES).

Aby pobrać zaświadczenie o wyniku egzaminu PES, należy na ekranie głównym w SMK I wybrać kafelek „Wnioski o egzamin specjalizacyjny”. Następnie na liście wniosków o egzamin specjalizacyjny należy wybrać wniosek o egzamin, dla którego lekarz/lekarz dentysta chce pobrać zaświadczenie o wyniku. Po rozwinięciu akcji należy wybrać opcję „Wydruk zaświadczenia”. SMK wyświetli zaświadczenie o wyniku egzaminu. Użytkownik może je pobrać i zapisać na dowolnym nośniku.

W przypadku wybrania opcji umożliwiającej generowanie zaświadczenia i pojawienia się komunikatu o treści „Brak możliwości wygenerowania zaświadczenia. Skontaktuj się z Centrum Egzaminów Medycznych” należy bezpośrednio kontaktować się z CEM.

Kilka tygodni temu w systemie SMK udostępniona została funkcjonalność umożliwiająca samodzielne pobranie zaświadczenia o wyniku Lekarskiego Egzaminu Końcowego (LEK) oraz Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (LDEK). Pisaliśmy o tym TUTAJ.

– Każdy lekarz dentysta powinien mieć świadomość możliwości, jakie daje cyfryzacja w stomatologii, ale nie każdy musi w nią w równym stopniu inwestować – mówi dr Michał Nawrocki, stomatolog, wykładowca licznych konferencji. Czy od cyfryzacji w stomatologii można uciec? Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego!

Źródło: https://ezdrowie.gov.pl/


POWIĄZANE ARTYKUŁY

pobieranie zaswiadczenia LDEK
Jak pobrać zaświadczenie o wyniku egzaminu LDEK? Lekarz

W systemie SMK udostępniona została funkcjonalność umożliwiająca samodzielne pobranie zaświadczenia o wyniku Lekarskiego Egzaminu Końcowego (LEK) oraz Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (LDEK). Jak czytamy w komunikacie, samodzielne pobieran...

pobranie krwi - Dentonet.pl
Kiedy lekarz dentysta musi pobrać krew... [video] Lekarz

Ta pozornie nieskomplikowana dla przedstawicieli zawodów medycznych czynność okazuje się sprawiać pewne trudności. Tymczasem w gabinetach stomatologicznych, a już szczególnie tych oferujących dodatkowe usługi medycyny estetycznej, potrzeba pobrania k...