Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Leczenie zachowawcze i endodoncja
Protetyka i implantologia
Stomatologia estetyczna
Ortodoncja
Periodontologia
Higiena i zdrowie jamy ustnej

Irygatory dedykowane osobom z aparatami ortodontycznymi

Publikacja:
Irygatory dedykowane osobom z aparatami ortodontycznymi

Irygatory dedykowane osobom z aparatami ortodontycznymi

Aparaty ortodontyczne, jak i cała współczesna ortodoncja dają wiele możliwości. Pacjenci decydują się na leczenie ortodontyczne nie tylko ze względów estetycznych – liczy się zarówno piękny uśmiech, jak i kwestie zdrowotne.

Higiena jamy ustnej w trakcie leczenia ortodontycznego jest niezwykle istotna. Wszystkie elementy aparatu stanowią miejsce odkładania się płytki bakteryjnej, dlatego też dokładne oczyszczanie aparatu, jak i jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego są niezwykle istotne.

Niezawodna ochrona dzięki nowej dyszy ortodontycznej

Panasonic3Nie tylko młodzież nosząca aparaty ma trudności z zachowaniem odpowiedniej higieny jamy ustnej. Niezależnie od wieku, zwyczajne szczoteczki nie zapewniają niezbędnej ochrony, pozostawiając resztki jedzenia między zębami oraz niedokładnie czyszcząc elementy aparatu ortodontycznego. Aby tego uniknąć, pacjenci kupują takie produkty, jak nici do zębów oraz szczoteczki międzyzębowe.

Najnowsze modele irygatorów Panasonic zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o aparatach ortodontycznych. Posiadają dyszę zakończoną szczoteczką jednopęczkową, która pomaga zachować higienę jamy ustnej, tym samym zapewniając rozwiązanie problemu wielu osób. Dysza ortodontyczna, składająca się z dyszy wodnej oraz szczoteczki kępkowej, zapewnia podwójną ochronę – zmywa resztki jedzenia oraz czyści aparat ortodontyczny. Sprawiające wcześniej wiele problemów zachowanie higieny jamy ustnej w trakcie leczenia ortodontycznego może być teraz dużo łatwiejsze dzięki jednemu urządzeniu.

Poznaj ultrasoniczną technologię z nowym irygatorem EW1513

Zapewnienie prawidłowej higieny jamy ustnej będzie znacznie łatwiejsze dzięki irygatorowi Panasonic. Wszystko dzięki technologii ultrasonicznej i specjalnej szczoteczce pęczkowej.

Panasonic4Dzięki połączeniu ultrasonicznej technologii z dyszą wodną Panasonic zapewnia dokładne czyszczenie powierzchni zębów, które wcześniej nie było możliwe w przypadku tradycyjnych irygatorów. Dzięki wąskiej dyszy zwiększa się ciśnienie wody i tym samym powstają pęcherzyki powietrza, które tworzą małe fale uderzeniowe, wzmacniając tym samym efektywność czyszczenia. Technologia pozwala na dokładniejsze czyszczenie przestrzeni między zębami, zużywając tą samą ilość wody, którą zużywa tradycyjny irygator.

Model irygatora EW1513 również posiada pięciostopniową skalę pracy idealną do czyszczenia przestrzeni między zębami, kieszonek przyzębnych, powierzchni zębów, aparatów ortodontycznych, a także masażu dziąseł. Dzięki wymiennym trybom ochrony higieny jamy ustnej, EW1513 skutecznie pozbywa się bakterii z kieszonek przyzębnych, zapobiegając chorobie przyzębia.

Model EW1513 jest prosty w obsłudze, a dzięki większemu zbiornikowi na wodę (200 ml) można go użytkować przez 60 sekund. Sprzęt w pełni ładuje się w zaledwie godzinę. Dodatkowo, irygator jest wodoodporny i bezprzewodowy, co umożliwia jego mycie i zapewnia bezpieczne użytkowanie. Cechuje się stylową i kompaktową budową, wyposażony jest w intuicyjny panel kontrolny, obrotową dyszę , a dodatkowo można go ze sobą zabrać w każde miejsce.

Dwa w jednym – dokładna i delikatna ochrona higieny jamy ustnej dzięki irygatorowi EW1313G

Irygator EW1313G jest wyposażony w dwie dysze – ortodontyczną oraz wodną. Dzięki temu można używać dwóch trybów strumienia wody. Pierwszy tryb dyszy wodnej – dzięki silnemu strumieniowi wody – jest idealny do czyszczenia przestrzeni między zębami oraz trudno dostępnych części aparatu. Drugi zaś korzysta z mniejszego ciśnienia wody, idealnie nadając się do delikatnego czyszczenia dziąseł.

Irygator jest bezprzewodowy, można go łatwo wyczyścić, posiada wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 130 ml. Kompaktowa konstrukcja umożliwia prostą obsługę i ładowanie, wygodny uchwyt ułatwia natomiast użytkowanie.

Panasonic2

Materiał zewnętrzny


POWIĄZANE ARTYKUŁY

COVID-19 - Dentonet.pl
Dr Jursa-Kulesza: "Długi COVID" nie grozi osobom zaszczepionym Lekarz

"Długi COVID" to jeden z bardzo ważnych aspektów, które powinniśmy brać pod uwagę, decydując się na szczepienie. Osobom zaszczepionym on nie grozi - powiedziała PAP mikrobiolog, dr n. med. Joanna Jursa-Kulesza. Podkreśliła, że szczepienie chroni prze...