Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Pierwsza Konferencja Dentonet Online już w czerwcu!

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Pierwsza Konferencja Dentonet Online już w czerwcu!

Pierwsza Konferencja Dentonet Online już w czerwcu!

W dniach 25-28 czerwca lekarze dentyści będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, jakiego jeszcze nie było – I Konferencji Dentonet Online. W ciągu czterech dni największe autorytety polskiej stomatologii podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez wyjątkowe, unikalne wykłady online – a będzie ich dwadzieścia! 

W tym roku Dentonet.pl – największy w Polsce portal stomatologiczny – obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Początkowo jubileusz ten miał być obchodzony w formie tradycyjnej konferencji naukowej z udziałem największych autorytetów polskiej stomatologii. Sytuacja związana z pandemią pokrzyżowała te plany, ale do dyspozycji pozostaje przecież przestrzeń wirtualna. 

W dniach 25-28 czerwca zapraszamy na I Konferencję Dentonet Online. W ciągu czterech dni na stronie internetowej Konferencji publikowane będą bloki wykładów online dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych uczestników.

– Do udziału w I Konferencji Dentonet Online zaprosiliśmy uznanych specjalistów, nauczycieli akademickich, lekarzy prowadzących szkolenia i warsztaty, doświadczonych stomatologów-praktyków. Program wydarzenia będzie niezwykle bogaty, dotyczący wielu aspektów pracy każdego lekarza dentysty. Można śmiało stwierdzić, że jest to unikalne wydarzenie na skalę kraju, a pewnie i Europy – mówi dr n. med. Tomasz Maria Kercz, pomysłodawca I Konferencji Dentonet Online.

Wśród wykładowców Konferencji znaleźli się m.in. prof. Marzena Dominiak, prof. Ingrid Różyło-Kalinowska, dr n. med. Paweł Niewada, dr n. med. Łukasz Zadrożny, dr n. med. Michał Ganowicz, dr n. med. Bartłomiej Górski, lek dent. Damian Nasulicz czy lek. dent. Marcin Krupiński. Sylwetki wykładowców, tematy ich prezentacji oraz szczegółową agendę Konferencji znaleźć można na stronie konferencja.dentonet.pl

Robiąca wrażenie lista wykładowców to tylko jeden z atutów I Konferencji Online Dentonet. Na uczestników czekać będzie możliwość konsultacji z wykładowcami na zamkniętej grupie na Facebooku – będzie tam można zadać im pytania, dzielić się wątpliwościami i dyskutować z innymi słuchaczami. Za udział w wydarzeniu przewidziane są punkty edukacyjne.

Niespotykany nigdzie indziej jest także format udziału w Konferencji. Wykupić będzie można dostęp do wykładów z jednego, wybranego dnia Konferencji lub wszystkich czterech dni i obejrzeć je w najdogodniejszej porze w ciągu kolejnych tygodni. W zależności od wybranego pakietu, dostęp do materiałów będzie ważny maksymalnie przez 3 miesiące. Mocno stawiamy na jakość wykładów oraz na zadowolenie uczestników, dlatego jeśli po obejrzeniu wykładów uczestnik stwierdzi, że nie spełniają one jego oczekiwań, w ciągu 7 dni otrzyma zwrot wpłaconych środków!

Wszystkie szczegóły dotyczące Konferencji oraz formularze zakupu biletów znaleźć można na stronie konferencja.dentonet.pl. Tworzymy wspólnie grupę najlepszych z najlepszych, chętnych do edukacji, wymiany swojej wiedzy i doświadczeń. Liczymy na to, że Ty również w niej będziesz! Zapraszamy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Lekarze dentyści wsparli akcję „Pajacyk” Lekarz

Lekarze dentyści z całej Polski – uczestnicy I Konferencji Dentonet Online – poprzez kupno biletu na konferencję wsparli program „Pajacyk” prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną kwotą 6500 zł. Pieniądze trafiły już na konto PAH. Zorganizowana w d...

I Konferencja Dentonet Online za nami - podsumowanie Lekarz

To ostatni dzień naszej I Konferencji Dentonet Online. 4 dni, 20 wykładów - na 20-lecie portalu Dentonet.pl. Konferencję podsumowuje jej pomysłodawca dr n. med. Tomasz M. Kercz - redaktor naczelny Dentonetu.    Dziękujemy, że byliście z...

ROZWIŃ WIĘCEJ

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres