Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Fundacja „Z uśmiechem przez życie” na CEDE

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Fundacja „Z uśmiechem przez życie” na CEDE

Fundacja „Z uśmiechem przez życie” na CEDE

Fundacja do walki z nowotworem jamy ustnej „Z uśmiechem przez życie” proponuje wsparcie ich fundacji poprzez wzięcie udziału w różnych akcjach, między innymi na najbliższej wystawie CEDE.

Akcja: Czyste ręce – czyste sumienie

Wzorem poprzedniej edycji CEDE, na stoiskach firm, które zgłoszą chęć uczestniczenia w tej akcji, można będzie wystawić mydełka-cegiełki a także puszki kwestarskie, do których odwiedzający targi będą mogli wrzucać pieniądze w zamian za otrzymane mydełka.

Cena jednego mydełka to minimum 5 zł.

Biorąc udział w tej akcji należy nakleić na jeden ze swoich produktów „uśmiechnięte” logo Fundacji i część dochodu ze sprzedaży (wg uznania) przekazać na cele statutowe Fundacji.

Sponsor Fundacji

Każdy z nas może wesprzeć Fundację wpłacając na jej konto darowiznę w dowolnej wysokości. Dzięki tym wpłatom Fundacja będzie mogła kontynuować akcję „Dni otwartych w gabinetach stomatologicznych”- patrz strona www.zusmiechem.org.pl .

Jeżeli któryś z naszych Dentonautów jest zainteresowany udziałem w którejkolwiek z proponowanych przez Fundację akcji, prosimy o wysłanie na adres: info@zusmiechem.org.pl logotypu praktyki lub firmy w celu umieszczenia go :

1. Na ulotkach Fundacji informujących o akcji, które wysyłane będą do 21 tysięcy lekarzy stomatologów w Polsce
2. Na stronie Fundacji (www.zusmiechem.org.pl)
3. Informacja o firmach partnerskich znajdzie się również w pismach stomatologicznych
4. Podkreślić warto, że akcje będą reklamowane w mediach stomatologicznych (w tym w Dentonecie i na portalu Dentowizja.pl).

Jeżeli którakolwiek praktyka lub firma chciałaby się pochwalić udziałem w którejkolwiek akcji np. na swojej stronie internetowej, Fundacja służy pomocą w postaci wszystkich niezbędnych materiałów.


Wszystkich zainteresowanych Fundacja „Z uśmiechem przez życie” prosi o kontakt pod adresem info@zusmiechem.org.pl do 12 sierpnia br.


inf.wł.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

"Scientific Reports": życie człowieka zapisane… w zębach Lekarz

Naukowcy z Uniwersytetu w Nowym Jorku przeanalizowali budowę i skład zębów 15 chętnych osób. Okazało się, że można z nich wyczytać wiele informacji o życiu każdego pacjenta – informuje "Scientific Reports". Według naukowców z New York University, z ...

ubezpieczenie grupowe - Dentonet.pl
Grupowe ubezpieczenie na życie w pracy - co daje? [poradnik] Asysta

Nasz pracodawca może zaoferować nam możliwość zakupu ubezpieczenia grupowego. Czy taka oferta się opłaca? Na czym właściwie polega ubezpieczenie grupowe? Sprawdzamy, czy jest to korzystne rozwiązanie i czy warto się na taką opcję decydować. Zanim zd...

Wiewiórka Julia - Dentonet.pl
Fundacja Wiewiórki Julii mimo pandemii edukuje najmłodszych Asysta

Mimo zagrożenia związanego z koronawirusem, Fundacja Wiewiórki Julii nie ustaje w swoich działaniach edukacyjnych. Odbywają się one poprzez Facebooka oraz telefonicznie – przez specjalną infolinię. W ostatnich latach wolontariusze Fundacji Wiewiórki...

ROZWIŃ WIĘCEJ
analiza pracy gabinetu - Dentonet.pl
Życie po COVID-19: przygotuj plan powrotu do pracy Lekarz

Kryzys związany z chorobą COVID-19 bez wątpienia wywrze głęboki wpływ na przedsiębiorstwa wielu branż, w tym praktyki stomatologiczne. I choć droga do unormowania sytuacji w tym zakresie jest wciąż daleka, już dziś warto zacząć opracowywać plan powro...

Magdalena Różczka - Dentonet.pl
"Dziel się Uśmiechem" - siódma edycja akcji zakończona Pacjent

20 marca – w Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej – firma Mars Polska oraz Polski Czerwony Krzyż oficjalnie zakończyły 7. edycję ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Dziel się Uśmiechem”. W ramach akcji blisko 100 000 uczniów z 680 szkół podstawowych...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres