Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

EndoEstetica z certyfikatem DSD Clinic!

Publikacja:
EndoEstetica z certyfikatem DSD Clinic!

EndoEstetica z certyfikatem DSD Clinic!

Klinika EndoEstetica i jej lider dr Bartosz Cerkaski od lat wdraża nowe technologie i przekazuje tę wiedzę innym specjalistom w kraju i zagranicą. Przez ponad 6 lat – w ramach założonej przez niego Polskiej Akademii DSD – ekskluzywną metodologię projektowania estetyki stomatologicznej poznało ponad 1000 profesjonalistów w naszym kraju. Dr Cerkaski został uznany za najlepszego instruktora tej metody na świecie w 2018 roku, otrzymując z rąk dr. Cristiana Coachmana – twórcy Digital Smile Design – prestiżową nagrodę World Best DSD Instructor spośród ponad 50 Key Opinion Leaderów na całym świecie.

W marcu 2021 roku, po długim i wnikliwym procesie certyfikacji, kierowana przez dr. Cerkaskiego klinika EndoEstetica z Lubonia pod Poznaniem, jako pierwsza i jedyna w całej Europie Środkowo-Wschodniej otrzymała certyfikat DSD Clinic®. Warto zaznaczyć, że było to możliwe dzięki pasji, oddaniu i zaangażowaniu całego zespołu kliniki EndoEstetica we wdrażaniu Programu Podróży Uśmiechu (The Smile Journey). Jest to w pełni zaadaptowana do polskich warunków oryginalna metodologia Digital Smile Design. – Jestem zmęczony, ale szczęśliwy. Wydawać by się mogło, że dla wieloletniego Key Opinion Leadera DSD otrzymać certyfikat DSD Clinic to rzecz oczywista. Ten proces jednak był bardzo wymagający, długotrwały, ale zakończony sukcesem, który przekłada się na efekty działania kliniki w obszarze medycznym, jak i organizacyjno-finansowym, bez względu na zewnętrzne okoliczności – powiedział dr Bartosz Cerkaski

DSD – Digital Smile Design – to unikalny i nowoczesny protokół leczenia, który wykracza daleko poza tradycyjną stomatologię. Współpracując z pacjentami i wykorzystując precyzyjne techniki cyfrowe, tworzone są uśmiechy w harmonii z tym, jak pacjenci wyglądają i jak się czują, wewnątrz i na zewnątrz. Uśmiechy DSD tworzone są w oparciu o głęboką relację, która łączy zęby, dziąsła i usta z charakterem i osobowością, dając niespotykanie naturalne i spektakularne efekty. To, co fizyczne, łączy się z tym, co emocjonalne.

DSD zmienia sposób funkcjonowania praktyki, które dzięki metodologii wykorzystującej nowoczesne technologie i oryginalne procedury Digital Smile Design pozwalają przekształcić praktykę świadczącą codzienną opiekę stomatologiczną w zmieniającą życie Stomatologię Uśmiechu – mówi dr Christian Coachman. Tylko wtedy, gdy umiejętna stomatologia, współdziałanie z pacjentem i innowacyjna technologia łączą się ze sobą, możemy zacząć uprawiać kompleksową Stomatologię Uśmiechu w pełnym wydaniu.

Otrzymanie przez polską placówkę certyfikatu DSD Clinic to kolejny dowód, że polska stomatologia jest jednym z liderów wprowadzania nowoczesnych, cyfrowych rozwiązań do rutynowej praktyki lekarskiej.

Informacja prasowa