Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

„e-Dentico” mobilnie – prośba do Autorów

Brak komentarzy | Publikacja:

„e-Dentico” mobilnie – prośba do Autorów

Od tego roku poza dwiema dostępnymi dotąd formami – papierową i elektroniczną (pliki PDF) „e-Dentico” wydawane jest obecnie także w wersji mobilnej – na tablety i smartfony.

Nowe medium daje autorom szansę na zamieszczanie nie tylko większej liczby ilustracji niż w wersji papierowej, ale również prezentację materiałów filmowych, co bez wątpienia podniosi wartość publikacji. W związku z tym redakcja zachęca autorów do tworzenia prac naukowych, które dzięki wykorzystaniu multimediów pozwolą jeszcze pełniej śledzić przebieg i efekty leczenia prezentowanych przypadków.

Jednocześnie redakcja prosi obecnych i potencjalnych autorów o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem publikacji. Pozwoli to szybciej przebrnąć przez (niekiedy żmudny i wymagający licznych uzupełnień) etap korekty redakcyjnej, a tym samym może przyspieszyć skierowanie artykułu do recenzji i jego publikację. Redakcja zwraca również uwagę na jakość i odpowiednio duży format nadsyłanych fotografii.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

higiena w dobie koronawirusa - Dentonet.pl
"Czekamy na nowe zalecenia". Prośba o zakończenie prac Lekarz

Naczelna Rada Lekarska oczekuje na zakończenie prac nad aktualizacją "Zaleceń postępowania przy udzielaniu świadczeń stomatologicznych w sytuacji ogłoszonego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji