Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Dentyści z pięknym wnętrzem

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +

Dentyści z pięknym wnętrzem

Konkurs na gabinet z najpiękniejszym wnętrzem trwa. O zwycięski tytuł TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNE 2011 walczą placówki z całego kraju.

Wszystkie to polskie firmy, prowadzone często przez całe rodziny. Wszystkie oferują leczenie na najwyższym światowym poziomie poparte wieloletnim doświadczeniem ich właścicieli i personelu. Każda jednak ma swój indywidualny charakter i wystrój wnętrza.

Rynek prywatnych usług stomatologicznych w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie.

W 2010 roku osiągnął wartość 7,1 mld zł, w latach kolejnych prognozowany jest systematyczny wzrost dynamiki sektora prywatnego do wartości prawie 10 mld zł w roku 2013 (źródło: raport PMR „Rynek usług dentystycznych w Polsce 2011. Prognozy rozwoju na lata 2011-2013”).

Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy jest obniżenie przez Narodowy Fundusz Zdrowia wydatków na leczenie stomatologiczne, z drugiej zaś strony rośnie świadomość i potrzeba Polaków zadbania o wygląd i zdrowy, ładny uśmiech.

W dobie rosnącej konkurencji na rynku usług stomatologicznych o zwycięstwie w walce o klienta coraz większe znaczenie zaczynają mieć również czynniki pozamedyczne.

Najwyższa jakość i nowoczesne metody leczenia, stały rozwój personelu, dostęp do najnowszych zdobyczy wiedzy i sztuki medycznej powoli stają się powszechnie dostępnym i oczekiwanym standardem. Coraz ważniejsza staje się dziś jakość obsługi i atmosfera, jaka towarzyszy wizycie w gabinecie.

Trend ten stał się inspiracją dla konkursu TOP DESIGN GABINETY STOMATOLOGICZNE organizowanego przez firmę Dental Depot Wasio we współpracy z magazynem „Dobre Wnętrze”.

Wyłania i nagradza gabinety z pięknym wnętrzem, którym udało się połączyć światowy poziom leczenia z oryginalnym pomysłem na własną tożsamość i design. Co ważne, wszystkie placówki to firmy polskie, często prowadzone przez całe rodziny.

Trwa właśnie druga edycja konkursu, która rozpoczęła się w połowie lutego br. a zakończy w połowie lutego 2012.

Co miesiąc na łamach miesięcznika prezentowana jest jedna z 12 placówek zakwalifikowanych do tegorocznego finału zaś zwycięzcy zostaną wyłonieni w trzech kategoriach – wytypują ich czytelnicy magazynu, jurorzy oraz zostanie wybrany gabinet przyjazny naturze Eko Star.

Czytelnicy głosują poprzez zgłoszenia sms oraz za pośrednictwem strony internetowej konkursu (www.urzadzamy.pl). Konkurs na bieżąco można też śledzić na portalu społecznościowym Facebook.

Nasz serwis jest partnerem medialnym konkursu i już jutro zaprezentujemy dokładniej finałową dwunastkę wraz z fotografiami pięknych wnętrz.

inf.wł.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

koronawirus - Dentonet.pl
Lekarze dentyści w walce z COVID-19? Opinia prawnika Lekarz

Zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 jeszcze wiosną zostały objęte przepisami o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, tj. ustawy z dnia 5 grudnia 2008 roku o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. W...

Covid-19 - Dentonet.pl
Szkocja: dentyści NHS „chronieni” 10-letnimi maskami Lekarz

Szkoccy stomatolodzy wyrażają poważne obawy w związku z otrzymaniem przeterminowanych środków ochrony indywidualnej (ŚOI). Ponieważ lokalny rząd nie przedstawił dowodów potwierdzających bezpieczeństwo maseczek dostarczonych przez tamtejszy NHS, Bryty...

Lekarze dentyści wsparli akcję „Pajacyk” Lekarz

Lekarze dentyści z całej Polski – uczestnicy I Konferencji Dentonet Online – poprzez kupno biletu na konferencję wsparli program „Pajacyk” prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną kwotą 6500 zł. Pieniądze trafiły już na konto PAH. Zorganizowana w d...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Dentyści dobrze radzą sobie z e-dokumentacją Lekarz

Lekarze dentyści dobrze poradzili sobie z wdrożeniem e-dokumentacji medycznej w swoich gabinetach – wynika z ankiety przeprowadzonej przez komisję stomatologiczną NRL. Przypomnijmy – od 24 czerwca do 9 lipca komisja stomatologiczna NRL przeprowadził...

ubezpieczenie dla dentystów - Dentonet.pl
Dlaczego lekarze dentyści potrzebują ubezpieczenia? Lekarz

Posiadanie gabinetu dentystycznego wiąże się nie tylko z udzielaniem świadczeń zdrowotnych, ale także z koniecznością respektowania wielu zasad i regulacji prawnych. Wśród zagrożeń towarzyszących wykonywaniu zawodu lekarza dentysty m.in. ekonomicznyc...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres