Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Clear Aligner- alternatywa dla aparatów stałych

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Clear Aligner- alternatywa dla aparatów stałych

Clear Aligner- alternatywa dla aparatów stałych

Coraz więcej pacjentów pyta w gabinetach stomatologicznych o leczenie ortodontyczne typu Clear Aligner. To innowacyjna metoda leczenia za pomocą przezroczystych nakładek, które prostują zęby, jednocześnie zastępując aparaty stałe i ruchome. Nakładki są estetyczne, bezbolesne oraz biokompatybilne, co zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Od lat tę nową metodę promuje Centrum Clear Aligner mieszczące się w Rzeszowie. Centrum powstało w 2009 roku i organizuje szkolenia i doradztwo dla lekarzy, prowadzone przez najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce.

Centrum Clear Aligner proponuje lekarzom szkolenia z zakresu metody na dwóch poziomach zaawansowania: szkolenia wstępne i szkolenia zaawansowane. Uczestnicy mogą korzystać z firmowego laboratorium, w którym wykonywane są nakładki CA z najwyższej jakości materiałów, a przede wszystkim z indywidualnej pomocy w zakresie wdrożenia metody oraz samego leczenia.

10 października w Warszawie, odbędzie się szkolenie zaawansowane w zakresie metody Clear Aligner, na którym głównym wykładowcą będzie dr Pablo Echarri. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.aligner.pl

Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w szkoleniu z uwagi na to, że leczenie systemem Clear Aligner daje bardzo dobre i trwałe efekty w relatywnie krótkim czasie. Przezroczyste nakładki są niemal niezauważalne, ich noszenie nie powoduje dyskomfortu podczas spotkań i rozmów w pracy czy szkole, co bardzo cenią sobie pacjenci.

Dodatkowo osoby, które korzystały z leczenia metodą podkreślają, że nakładki szybko i łatwo dają się wyjmować i ponownie zakładać w czasie jedzenia, picia ciepłych i barwiących napojów, szczotkowania i nitkowania zębów, a także samego czyszczenia szyn.
Szkolenie zaawansowane w zakresie metody Clear Aligner 10 października 2015 w Warszawie.

oprac. ab


POWIĄZANE ARTYKUŁY

apeksyfikacja - Dentonet.pl
Apeksyfikacja miazgi w niedojrzałych zębach stałych - opis przypadku Lekarz

Leczenie zębów stałych z niezakończonym rozwojem wierzchołków korzeni i z martwą miazgą w dalszym ciągu stanowi duże wyzwanie kliniczne. Apeksyfikacja, która jest metodą powszechnie stosowaną w leczeniu tych przypadków, skutkuje zamykaniem się otworu...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres