Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Black week w Dentonecie – kosmiczna promocja… na wiedzę!

Publikacja:
Black week w Dentonecie – kosmiczna promocja… na wiedzę!

Black week w Dentonecie – kosmiczna promocja… na wiedzę!

Tylko przez najbliższy tydzień (od 24 listopada do 1 grudnia) w wyjątkowej cenie 499 zł zakupić można kosmiczny pakiet wiedzy od portalu Dentonet.pl. W jego skład wchodzą wykłady z 2. Konferencji Dentonet Online oraz Konferencji Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, a także dostęp do 350 artykułów pisma e-Dentico. Sprawdź szczegóły na stronie https://blackweek.dentonet.pl/.

W ramach black week przygotowaliśmy dla naszych Czytelników wyjątkową promocję na pakiet materiałów edukacyjnych, w skład których wchodzą wykłady przygotowane w ramach 2. Konferencji Dentonet Online oraz Konferencji Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, a także artykuły naukowe publikowane na łamach czasopisma e-Dentico.

2. Konferencja Dentonet Online odbyła się w kwietniu 2021 r. Jej wykładowcami byli najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie stomatologii, lekarze praktycy cieszący się niepodważalnym autorytetem w środowisku, osoby doświadczone w przekazywaniu wiedzy – zarówno nauczyciele akademiccy, jak i eksperci prowadzący od lat autorskie szkolenia i warsztaty w kraju i za granicą, w tym m.in. prof. Marzena Dominiak, dr n. med. Michał Ganowicz, dr hab. n. med. Ewa Dolińska i dr n. med. Łukasz Zadrożny.

Konferencja Elektronicznej Dokumentacji Medycznej została zorganizowana jako odpowiedź na potrzeby lekarzy dentystów. W 2021 r. weszły w życie przepisy, które mają znaczny wpływ na funkcjonowanie gabinetów stomatologicznych. Zaproszeni przez Dentonet eksperci opowiadali uczestnikom na temat regulacji związanych z Elektroniczną Dokumentacją Medyczną i podpowiadali, jak wybrać odpowiednie oprogramowanie. Prelegentami konferencji byli m.in. lek. stom. Dariusz Paliga oraz mec. Arkadiusz Jóźwik.

Baza e-Dentico to zbiór 350 artykułów topowych polskich stomatologów, ukazujących się na łamach uznanego pisma naukowego e-Dentico. To obszerna biblioteka artykułów z wszystkich dziedzin stomatologicznych, opisanych w formie case studies oraz opatrzonych bogatą dokumentacją zdjęciową.

Tylko przez najbliższy tydzień (od 24 listopada do 1 grudnia) 20 wykładów z 2. Konferencji Dentonet Online oraz Konferencji Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, a także dostęp do 350 artykułów pisma e-Dentico nabyć można blisko… 80% taniej, w wyjątkowej cenie 499 zł! Wejdź na stronę https://blackweek.dentonet.pl/ i kup swój pakiet wiedzy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

szczepienia przeciw HPV
Będzie promocja programu szczepień przeciw HPV Lekarz

Ministerstwo zdrowia zapowiedziało akcje edukacyjne i promocyjne dotyczące programu szczepień przeciw HPV. Jak dotąd z darmowych szczepień skorzystało około 152 tys. dzieci w wieku 12 i 13 lat. Dodatkowo, już wkrótce poszerzona może zostać grupa wiek...

artykul Krakdent
Targi stomatologiczne KRAKDENT® stawiają na wiedzę i praktykę Lekarz

Od 11 do 13 kwietnia 2024 r. EXPO Kraków ponownie zgromadzi wystawców i gości Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT®. Jubileuszowa 30. edycja wydarzenia to trzy intensywne dni wypełnione bogatym programem edukacyjnym stworzonym przez org...

Asysdent 2020 91
WIRTUALNY ASYSDENT - zdobywaj wiedzę bez wychodzenia z domu! Asysta

Już w najbliższą sobotę 4 września 2021 r. w Auli Tysiąc Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej odbędzie się VIII Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2021. Obok kon...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Artykul Debata Fotografia
Jak robić dobre zdjęcia pacjentom? [Spotkania w Dentonecie] Lekarz

Fotografia może być fantastycznym narzędziem komunikacji lekarza dentysty z pacjentem oraz technikiem dentystycznym. W ramach "Spotkań w Dentonecie" dyskutowali o tym dr n. med. Leszek Szalewski, lek. dent. Jakub Wiśniewski i tech. dent. Jacek Chmiel...