Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

All Dente

Publikacja:
All Dente

All Dente

Wydarzenia takie jak All Dente cieszą. Pokazują, że studenci stomatologii są autentycznie zaangażowani w to, co robią, otwarci na wiedzę i nowe doświadczenia, chcą inwestować w swoje wykształcenie a wykładowcy wychodzą im naprzeciw. Ponad 1200 osób pojawiło się na V Ogólnopolskiej Konferencji Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, która odbyła się w miniony weekend w Warszawie. Tematem tego wydarzenia było holistyczne podejście do pacjentów w stomatologii (ich całościowe leczenie). Jak duże było zainteresowanie studentów wykładami – najlepiej świadczyła pełna sala wykładowa i… kolejka na obiad, która wypełniła cały hall.


All Dente to nie tylko wykłady ( by Giant Savings”>programarrow można zobaczyć na – to także warsztaty praktyczne (tym razem poświęcone szyciu chirurgicznemu i odbudowie estetycznej), wystawy sprzętu stomatologicznego i imprezy integracyjne (których znaczenia nie sposób pomniejszyć). Podczas All Dente studenci tego samego kierunku z całej Polski mogli się spotkać i poznać, porozmawiać ze sobą, wymienić doświadczeniami, także w mniej oficjalny sposób na imprezach towarzyszących. Z pewnością takie konferencje pozwalają zdobyć wiedzę i doświadczenie, których nie uzyska się na samych tylko rodzimych uczelniach.

Dla panów na pewno nie bez znaczenia okazała się liczba pięknych kobiet obecnych na konferencji – co pozwala wnioskować, że stomatologia estetyczna rozwija się pod każdym względem 🙂

Kolejne wydarzenie tego typu w ostatni weekend marca we Wrocławiu – polecamy.

My też tam byliśmy: dentonet.pl, dentowizja.pl
 

BZ