Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

3M Oral Care Masterclass Conference – kup bilet już teraz!

 

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
3M Oral Care Masterclass Conference – kup bilet już teraz!

3M Oral Care Masterclass Conference – kup bilet już teraz!

Już za miesiąc stomatolodzy i ortodonci z całego kraju, dla których ważne jest podnoszenie kompetencji i standardów swojej pracy, spotkają się w Łodzi na 3M Oral Care Masterclass Conference. To wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!

Interdyscyplinarna konferencja w Łodzi

Najważniejsze wydarzenie stomatologiczno-ortodontyczne w Polsce – 3M Oral Care Masterclass Conference – odbędzie się między 26 a 28 października w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego Łodzi. Wybitni specjaliści z kraju i zagranicy podzielą się w tych dniach swoim doświadczeniem podczas warsztatów i wykładów, będących okazją do prezentacji klinicznych przypadków i innowacyjnych rozwiązań w stomatologii i ortodoncji.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny, a dla uczestników oprócz wykładów i warsztatów stomatologiczno-ortodontycznych przygotowano również warsztaty biznesowe. Udział w konferencji daje ponadto możliwość zdobycia 32 punktów edukacyjnych.

Znani prelegenci

Prof. dr hab. Jerzy Sokołowski, prof. dr hab. Jerzy Krupiński, dr n. med. Maciej Żarow, dr n. med. Yahya Tosun, dr Carlos Eduardo Sabrosa czy też dr Marco Nicastro. To tylko kilku ze znanych specjalistów, którzy podczas swoich wystąpień zaprezentują najnowsze trendy w stomatologii i ortodoncji. Powiedzą o najważniejszych aspektach dotyczących skutecznego leczenia pacjentów czy też zmianach w diagnostyce. Ale to nie wszystko, co czeka na uczestników konferencji.

Ważne zagadnienia

Poznaj najnowsze trendy w protetyce, sprawdź najważniejsze strategie w bezpośredniej odbudowie zębów, dowiedz się jeszcze więcej o sposobach projektowania pięknego uśmiechu! Podczas 3M Oral Care Masterclass Conference masz możliwość uzyskania odpowiedzi na najbardziej istotne kwestie w stomatologii i ortodoncji. Wśród omawianych przez profesjonalistów tematów pojawią się te związane z odpowiednimi materiałami kompozytowymi, wpływem leczenia endodontycznego, licówkami ceramicznymi, adhezją i nowymi materiałami hybrydowymi czy systemem Incognito. Wykładowcy poruszą zatem kluczowe zagadnienia oraz podzielą się unikatową wiedzą i doświadczeniem.

Praktyczna wiedza

Podczas 3M Oral Care Masterclass Conference masz szansę wziąć udział w specjalistycznych warsztatach kompetencji miękkich. Kamil Dmowski oraz Maciej Szaroleta – pracownicy znanych agencji reklamowych – przedstawią możliwości mediów społecznościowych i skutecznego marketingu. Lek. stom. Piotr Mendel przybliży sposoby rysowania światłem pozwalające na odpowiednie udokumentowanie przypadków klinicznych. Dzięki warsztatom znacząco zwiększysz potencjał swojego biznesu oraz rozwiniesz własną prywatną praktykę poprzez pozyskanie zupełnie nowego grona klientów.

Uroczysty bankiet

Rozmowa o leczeniu endodontycznym z prof. dr. hab. Jerzym Krupińskim? Wymiana opinii z dr. n. med. Maciejem Żarowem? A może zdobycie kontaktu do dr. Carlosa Sabrosy? Bankiet w stylu Halloween będzie idealną okazją do bliższego poznania wszystkich prelegentów. Pozwoli na spotkanie i dłuższą rozmowę z ekspertami w swobodnej atmosferze.

3M – przyszłość nauki

Organizatorem konferencji jest 3M – firma, której idee kształtują przyszłość stomatologii. 3M opracowuje i dostarcza wysokiej jakości produkty, usługi oraz innowacyjne rozwiązania stomatologiczno-ortodontyczne wspierające piękno uśmiechu. 3M to również Oral Care Master Class Conference – konferencja naukowa, na której pojawią się wybitni eksperci, a także stomatolodzy i ortodonci z całego kraju, dla których ważne jest zdobywanie cennych doświadczeń, a także podnoszenie kompetencji i standardów swojej pracy.  Do zobaczenia na 3M Oral Care Master Class Conference!

Dołącz do jedynego takiego wydarzenia w Polsce!

Kilkunastu wybitnych wykładowców, 32 punkty edukacyjne, profesjonalne prelekcje, innowacyjne rozwiązania, praktyczne warsztaty, a także uroczysty bankiet. To wszystko czeka na Ciebie w Łodzi! Weź udział w konferencji 3M Oral Care Masterclass i poszerz własną wiedzę, zwiększ jakość oferowanych usług oraz poznaj najważniejszych ekspertów ze swojej dziedziny.

Skorzystaj także ze specjalnej promocji! Wejdź na www.oralcaremasterclass.com i kup bilet na najważniejsze wydarzenie stomatologiczno-ortodontyczne w Polsce z rabatem 20%.

Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj! Czekamy na Ciebie między 26 a 28 października w łódzkim Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego!

Informacja prasowa


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Konferencja Mistrzów Stomatologii
Ruszyły zapisy na I Konferencję Mistrzów Stomatologii Lekarz

Rozpoczęły się zapisy na I Konferencję Mistrzów Stomatologii, która odbędzie się w Łodzi w dniach 12-14 października 2018 r. Osoby, które zdecydują się na udział w Konferencji do końca czerwca, mogą liczyć na atrakcyjną zniżkę i wiele innych korzyści...

3M szkolenie dla dentystów - Dentonet.pl
Dokształcanie się - satysfakcja, profesjonalizm i uśmiech pacjentów Lekarz

.pull-up {display: none;} Lekarz, który stale poszerza swoją wiedzę i interesuje się nowymi sposobami leczenia, może zaproponować więcej możliwości terapii swoim pacjentom. W jaki sposób mogą dokształcać się stomatolodzy i ortodonci? Według danyc...

Asysdent2016-1-850x478
Doceniany Asysdent - co o konferencji mówią uczestniczki? Asysta

To będzie jubileuszowa, bo piąta już, edycja Asysdentu – Ogólnopolskiej Konferencji Higienistek i Asystentek Stomatologicznych. Oczywiście spotykamy się w Łodzi. Tym razem będzie to weekend 27-29 kwietnia, a tematem przewodnim konferencji będzie ergo...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Asysdent - Dentonet.pl
Konferencja AsysDent 2018, czyli w zdrowym ciele zdrowy duch! Asysta

Pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch” przebiegać będzie V Ogólnopolska Konferencja Higienistek i Asystentek Stomatologicznych AsysDent, która odbędzie się w Łodzi w dniach 27-28 kwietnia br. Jej temat przewodni to ergonomia w codziennej pracy asys...

Liz Kay - Dentonet.pl
Prof. Liz Kay nową przewodniczącą Oral Health Foundation Lekarz

Prof. Liz Kay – dziekan Peninsula Dental School w Plymouth – została wybrana na nową przewodniczącą brytyjskiej Oral Health Foundation.Oral Health Foundation, założona w 1971 roku, jest jedną z najstarszych i największych organizacji pozarządowych, k...

halloween
Hollywood czy Halloween Smile? Odpowiada dr n.med. Maciej Żarow Lekarz

Czy Hollywood Smile, czyli tzw. amerykański uśmiech, jest dla każdego? Jak zabezpieczyć funkcję, aby uśmiech ten nie przeobraził się w tragiczny obraz z połamanymi licówkami? Innymi słowy - o sytuacji, kiedy Hollywood Smile może stać się Halloween Sm...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres