Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

3M Oral Care Masterclass Conference – kup bilet już teraz!

Brak komentarzy | Publikacja:
3M Oral Care Masterclass Conference – kup bilet już teraz!

3M Oral Care Masterclass Conference – kup bilet już teraz!

Już za miesiąc stomatolodzy i ortodonci z całego kraju, dla których ważne jest podnoszenie kompetencji i standardów swojej pracy, spotkają się w Łodzi na 3M Oral Care Masterclass Conference. To wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!

Interdyscyplinarna konferencja w Łodzi

Najważniejsze wydarzenie stomatologiczno-ortodontyczne w Polsce – 3M Oral Care Masterclass Conference – odbędzie się między 26 a 28 października w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego Łodzi. Wybitni specjaliści z kraju i zagranicy podzielą się w tych dniach swoim doświadczeniem podczas warsztatów i wykładów, będących okazją do prezentacji klinicznych przypadków i innowacyjnych rozwiązań w stomatologii i ortodoncji.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny, a dla uczestników oprócz wykładów i warsztatów stomatologiczno-ortodontycznych przygotowano również warsztaty biznesowe. Udział w konferencji daje ponadto możliwość zdobycia 32 punktów edukacyjnych.

Znani prelegenci

Prof. dr hab. Jerzy Sokołowski, prof. dr hab. Jerzy Krupiński, dr n. med. Maciej Żarow, dr n. med. Yahya Tosun, dr Carlos Eduardo Sabrosa czy też dr Marco Nicastro. To tylko kilku ze znanych specjalistów, którzy podczas swoich wystąpień zaprezentują najnowsze trendy w stomatologii i ortodoncji. Powiedzą o najważniejszych aspektach dotyczących skutecznego leczenia pacjentów czy też zmianach w diagnostyce. Ale to nie wszystko, co czeka na uczestników konferencji.

Ważne zagadnienia

Poznaj najnowsze trendy w protetyce, sprawdź najważniejsze strategie w bezpośredniej odbudowie zębów, dowiedz się jeszcze więcej o sposobach projektowania pięknego uśmiechu! Podczas 3M Oral Care Masterclass Conference masz możliwość uzyskania odpowiedzi na najbardziej istotne kwestie w stomatologii i ortodoncji. Wśród omawianych przez profesjonalistów tematów pojawią się te związane z odpowiednimi materiałami kompozytowymi, wpływem leczenia endodontycznego, licówkami ceramicznymi, adhezją i nowymi materiałami hybrydowymi czy systemem Incognito. Wykładowcy poruszą zatem kluczowe zagadnienia oraz podzielą się unikatową wiedzą i doświadczeniem.

Praktyczna wiedza

Podczas 3M Oral Care Masterclass Conference masz szansę wziąć udział w specjalistycznych warsztatach kompetencji miękkich. Kamil Dmowski oraz Maciej Szaroleta – pracownicy znanych agencji reklamowych – przedstawią możliwości mediów społecznościowych i skutecznego marketingu. Lek. stom. Piotr Mendel przybliży sposoby rysowania światłem pozwalające na odpowiednie udokumentowanie przypadków klinicznych. Dzięki warsztatom znacząco zwiększysz potencjał swojego biznesu oraz rozwiniesz własną prywatną praktykę poprzez pozyskanie zupełnie nowego grona klientów.

Uroczysty bankiet

Rozmowa o leczeniu endodontycznym z prof. dr. hab. Jerzym Krupińskim? Wymiana opinii z dr. n. med. Maciejem Żarowem? A może zdobycie kontaktu do dr. Carlosa Sabrosy? Bankiet w stylu Halloween będzie idealną okazją do bliższego poznania wszystkich prelegentów. Pozwoli na spotkanie i dłuższą rozmowę z ekspertami w swobodnej atmosferze.

3M – przyszłość nauki

Organizatorem konferencji jest 3M – firma, której idee kształtują przyszłość stomatologii. 3M opracowuje i dostarcza wysokiej jakości produkty, usługi oraz innowacyjne rozwiązania stomatologiczno-ortodontyczne wspierające piękno uśmiechu. 3M to również Oral Care Master Class Conference – konferencja naukowa, na której pojawią się wybitni eksperci, a także stomatolodzy i ortodonci z całego kraju, dla których ważne jest zdobywanie cennych doświadczeń, a także podnoszenie kompetencji i standardów swojej pracy.  Do zobaczenia na 3M Oral Care Master Class Conference!

Dołącz do jedynego takiego wydarzenia w Polsce!

Kilkunastu wybitnych wykładowców, 32 punkty edukacyjne, profesjonalne prelekcje, innowacyjne rozwiązania, praktyczne warsztaty, a także uroczysty bankiet. To wszystko czeka na Ciebie w Łodzi! Weź udział w konferencji 3M Oral Care Masterclass i poszerz własną wiedzę, zwiększ jakość oferowanych usług oraz poznaj najważniejszych ekspertów ze swojej dziedziny.

Skorzystaj także ze specjalnej promocji! Wejdź na www.oralcaremasterclass.com i kup bilet na najważniejsze wydarzenie stomatologiczno-ortodontyczne w Polsce z rabatem 20%.

Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj! Czekamy na Ciebie między 26 a 28 października w łódzkim Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego!

Informacja prasowa


POWIĄZANE ARTYKUŁY

koronawirus - Dentonet.pl
"Teraz trzeba zostać w domach" - przed nami kluczowe tygodnie Asysta

W obecnej sytuacji epidemicznej najważniejsze, aby jak najwięcej ludzi pozostało w domu – uważa wirusolog prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska. Jej zdaniem, na efekty wprowadzonych obostrzeń trzeba poczekać około dwóch tygodni. – Obostrzenia, które z...

Wirtualny Asysdent - Dentonet.pl
6 powodów, by kupić bilet na WIRTUALNY ASYSDENT 2020 Asysta

ASYSDENT przez lata stał się prawdziwym świętem asystentek i higienistek stomatologicznych. Bardzo chcielibyśmy zobaczyć się z Tobą osobiście w Łodzi 3 października, ale ze względów bezpieczeństwa zamknęliśmy już sprzedaż biletów stacjonarnych. Mamy ...

Kup bilet na I Konferencję Dentonet Online, wspomóż akcję "Pajacyk" Lekarz

Do rozpoczęcia I Konferencji Dentonet Online pozostało już tylko kilka dni. Każda osoba, która zarejestruje się na wydarzenie, nie tylko otrzyma dostęp do wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii, ale również wspomoże...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Walentynki z ASYSDENTEM – kup bilet na konferencję 10% taniej! Asysta

Walentynki to dzień, w którym chętnie obdarowujemy bliskich drobnymi podarunkami. A może w tym roku, dla odmiany, zrobisz prezent sobie? Od 14 do 17 lutego kup bilet na ASYSDENT 2020 aż 10% taniej! Z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla wszystkic...

kwaśne napoje - Dentonet.pl
Clinical Oral Investigations: słodkie i kwaśne napoje niszczą zęby Asysta

Jak poinformowano w piśmie „Clinical Oral Investigations” słodkie i kwaśne napoje mają bardzo negatywny wpływ na stan zdrowia zębów, niszcząc szkliwo oraz zębinę.W artykule przytoczono wyniki badań przeprowadzonych przez naukowców z Kings College Lon...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji