Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

20 wykładów na 20-lecie! Konferencja Dentonet Online zainaugurowana!

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
20 wykładów na 20-lecie! Konferencja Dentonet Online zainaugurowana!

20 wykładów na 20-lecie! Konferencja Dentonet Online zainaugurowana!

W czwartek (25 czerwca) zainaugurowana została I Konferencja Dentonet Online – zorganizowane z okazji 20-lecia portalu Dentonet.pl wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, w ramach którego dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie łącznie 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii.

I Konferencja Dentonet Online na unikalny charakter – w ciągu czterech dni (25-28 czerwca) codziennie udostępniane są bloki pięciu wykładów z różnych dziedzin stomatologii. Implantologia, protetyka, radiologia w stomatologii, mikroinwazyjność leczenia stomatologicznego, aspekty prawne prowadzenia gabinetu, pierwsza pomoc w nagłych przypadkach – coś dla siebie w bogatym programie konferencji znajdzie każdy!

– Mam ogromną satysfakcję, że znam osobiście bardzo wielu znakomitych specjalistów i mistrzów stomatologii polskiej. Zdradziłem się im z takim pomysłem i okazało się, że wszyscy przyjęli moje zaproszenie. W tym miejscu bardzo im dziękuję za ich zaufanie, tym bardziej że wszyscy z nich są zapracowanymi lekarzami praktykami i są zaangażowani w różne projekty edukacyjne. To dzięki tym nazwiskom Konferencja Dentonet Online jest unikatowa – mówił pomysłodawca i organizator Konferencji dr n. med. Tomasz Maria Kercz.

Już pierwszego dnia Konferencji (czwartek 25 czerwca) uczestnicy mogli otrzymać olbrzymią dawkę wiedzy. Na inaugurację zaprezentowano wykład dotyczący witaminy D w kontekście leczenia stomatologicznego autorstwa prof. Marzeny Dominiak – prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Mec. Paweł Strzelec udzielił dentystom bezcennych wskazówek odnośnie minimalizowania ryzyka (cywilnego, prawnego) podczas leczenia pacjentów. Dr n. med. Michał Ganowicz opowiadał o wyjątkowych możliwościach współczesnych kompozytów, a lek. dent. Damian Nasulicz radził, jak przeprowadzać mikroinwazyjne zabiegi stomatologiczne w czasach zagrożenia koronawirusem. Grono wykładowców pierwszego dnia Konferencji uzupełnił dr. n. med. Łukasz Zadrożny z wykładem o procedurach szycia w nowoczesnej chirurgii jamy ustnej.

Kolejne dni Konferencji będą równie bogate w wiedzę i możliwość spotkań z wykładowcami w dedykowanej, zamkniętej grupie na Facebooku – cały czas możesz do nas dołączyć! Wejdź na stronę konferencja.dentonet.pl i kup dostęp do wyjątkowych wykładów. Zaprasza m.in. dr n. med. Bartosz Cerkaski, którego wystąpienie udostępnione zostanie w niedzielę.

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Lekarze dentyści wsparli akcję „Pajacyk” Lekarz

Lekarze dentyści z całej Polski – uczestnicy I Konferencji Dentonet Online – poprzez kupno biletu na konferencję wsparli program „Pajacyk” prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną kwotą 6500 zł. Pieniądze trafiły już na konto PAH. Zorganizowana w d...

I Konferencja Dentonet Online za nami - podsumowanie Lekarz

To ostatni dzień naszej I Konferencji Dentonet Online. 4 dni, 20 wykładów - na 20-lecie portalu Dentonet.pl. Konferencję podsumowuje jej pomysłodawca dr n. med. Tomasz M. Kercz - redaktor naczelny Dentonetu.    Dziękujemy, że byliście z...

ROZWIŃ WIĘCEJ

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres