Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

11. sympozjum CEIA

Publikacja:
11. sympozjum CEIA

11. sympozjum CEIA

23 i 24 października w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym ICE Kraków, przy ul. M. Konopnickiej 17, j spotkają się uczestnicy 11. Sympozjum CEIA czyli corocznego spotkania organizowanego w ramach środkowo-europejskiej Akademii Implantologii.

Od ponad 10-ciu lat CEIA to platforma edukacyjna dla stomatologów z całego kraju, dająca możliwość wymiany doświadczeń, wiedzy i umiejętności oraz kontaktów. Podczas organizowanych sympozjów lekarze stomatolodzy mają możliwość poznania metod pracy wybitnych specjalistów z całego świata.

Główną ideą CEIA jest zagwarantowanie uczestnikom możliwie najbardziej wartościowych wykładów w optymalnym czasie. Zaplanowane spotkania z wykładowcami zagranicznymi trwają minimum 4 godziny. To daje szerszy, w porównaniu z innymi konferencjami zakres wykładu, a także bliższą prezentację metod i techniki pracy oraz przedstawienie większej liczby własnych przypadków.

Jedenasta edycja sympozjum CEIA to okazja do uczestnictwa i poznania rozbudowanych wykładów, które przedstawią wybitni specjaliści. Wśród nich prof. Stefan Fickl, uczeń prof. Hanessa Wachtela i prof. Dennisa Tarnowa, międzynarodowej klasy wykładowca i szkoleniowiec. Podczas ponad czterogodzinnego spotkania będzie mówił o „Periimplantitis w strefie estetycznej” a także o „Sposobach leczenia zaników kostnych".

Dr n. med. Jaime Jimenez Garcia, perio-implantoprotetyk, dyrektor podyplomowego programu Orla Implantology na Uniwersytecie w Madrycie podczas ponad pięciogodzinnego spotkania będzie koncentrował się między innymi, na „Dygitalizacji stomatologii” oraz „Estetyce w implantoprotetyce”.Wśród wykładowców będą również: prof. Ingrid Różyło-Kalinowska oraz prof. Andrzej Wojtowicz.

W tej edycji nowością podczas sympozjum CEIA jest równoległa sesja przeznaczona dla asystentek dentystycznych, a także premiera szkoły biznesu działalności prywatnych gabinetów medycznych.

Więcej informacji na temat sympozjum można zobaczyć pod adresem: www.ceia.edu.pl

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Stomatologia Lublin
50 lat lubelskiej stomatologii – konferencja, sympozjum i wystawy Lekarz

Zbliża się najważniejszy moment obchodów 50-lecia nauczania stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W dniach 8-9 grudnia 2023 r. odbędzie się konferencja naukowa „Określenie standardów bezpieczeństwa pacjenta w opiece stomatologicznej” po...

sympozjum
Polskie wątki na sympozjum „Prevention of Oral Diseases” Lekarz

Prof. dr hab. Elżbieta Paszyńska oraz dr hab. Małgorzata Pawińska wzięły udział w międzynarodowym sympozjum „Prevention of Oral Diseases” poświęconemu zastosowaniu hydroksyapatytu w profilaktyce i leczeniu chorób jamy ustnej. Wydarzenie odbyło się po...