Dentonet
E-mail

Witamy

Publikacja:

Witamy

Zapraszamy do udziału w nowej edycji Internetowego Programu Edukacyjnego "Repetitio est…".

Od tej chwili nasz program nie będzie tylko zwykłym testem, ale multimedialną prezentacją umożliwiającą poszerzenie wiedzy w nowoczesny sposób a przy okazji zdobywanie punktów edukacyjnych.
Każdy uczestnik programu, po wniesieniu stosownej opłaty, może wielokrotnie i w dowolnym momencie oglądać każdą multimedialną prezentację (wykład).
Każda prezentacja zakończona jest testem a ilość pytań w teście zależna jest od długości wykładu. Na każde z pytań jest pięć możliwych odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłową. Za każdą poprawną odpowiedź uzyskuje się 0,2 punktu edukacyjnego.
Poszczególne edycje programu nie są ograniczone w czasie a końcowy test można rozwiązywać w dowolnej chwili. Będziemy sukcesywnie poszerzać program o kolejne jego edycje.
Przypominamy, że udział w "Repetitio est…" jest odpłatny a koszt uzależniony jest od ilości testowych pytań.

Stwórz własny wykład multimedialny!

Dysponujesz dokumentacją fotograficzną lub filmową ciekawych przypadków? Prowadzisz własne badania a ich wynikami chcesz podzielić się z innymi?
Stwórz własny wykład. Postaw na ciekawą i nowatorską formą kształcenia – Internetowe "Repetitio est…" to najlepszy sposób na zaprezentowanie Twojej pracy i dorobku naukowego.
Zależy nam na różnorodnej, ciekawej prezentacji, również dotyczącej przypadków codziennej praktyki, przygotowanej przez lekarzy praktyków z określonej specjalności stomatologicznej.
Gwarantujemy stałą współpracę z Autorami wykładów łącznie z podpisaniem stosownej umowy.

Regulamin publikacji prac w ramach 
"Internetowego Programu Edukacyjnego »Repetitio est…«"

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: 42 637 02 77
Napisz: redakcja@dentonet.pl