Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca
Materiały i technologie
Lifestyle
Aktualności
Finanse i podatki
Edukacja

Wiedza, wymiana doświadczeń i… mnóstwo korzyści! Zostań Ekspertką Sensodyne

Publikacja:
Wiedza, wymiana doświadczeń i… mnóstwo korzyści! Zostań Ekspertką Sensodyne

Wiedza, wymiana doświadczeń i… mnóstwo korzyści! Zostań Ekspertką Sensodyne

Trwa kolejna odsłona akcji Ekspertki Sensodyne – organizowanej przez firmę Haleon, właściciela takich marek, jak Sensodyne, Parodontax i Corega. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie po dołączeniu do grona Ekspertek!

W ostatnich latach znacznie wzrosła rola higienistek w zespołach stomatologicznych oraz ich świadomość dotycząca wykonywanego zawodu. Higienistki zdają sobie sprawę, że ich praca jest bardzo istotna dla zachowania zdrowia pacjentów, a jednocześnie wiedzą, że muszą cały czas się rozwijać, podnosić swoją wiedzę i kwalifikacje.

Wychodząc naprzeciw potrzebom higienistek stomatologicznych, firma Haleon – właściciel takich marek, jak Sensodyne, Parodontax i Corega – kilka lat temu rozpoczął akcję Ekspertki Sensodyne. Jej misją jest udzielanie higienistkom wsparcia naukowego oraz tworzenie platformy do wymiany myśli i doświadczeń. Akcja okazała się ogromnym sukcesem – w ciągu jej kilku edycji do grona Ekspertek Sensodyne dołączyło ponad 2300 higienistek stomatologicznych!

Ty też możesz znaleźć się w tym prestiżowym gronie! Wejdź na stronę internetową https://www.ekspertkisensodyne.pl/, zapoznaj się ze znajdującymi się tam materiałami edukacyjnymi i rozwiąż test wiedzy. Jeśli jego wynik będzie pozytywny, dołączysz do zamkniętej grupy Ekspertek Sensodyne na Facebooku.

Co dzięki temu zyskasz?

• Będziesz miała szansę ciągłego zdobywania wiedzy, podnoszenia kompetencji oraz rozwoju zawodowego – m.in. z filmów edukacyjnych dostępnych tylko dla Ekspertek Sensodyne.

• Z publikowanych w grupie postów będziesz regularnie dowiadywać się np. o najnowszych wytycznych ważnych w pracy higienistek, odkryciach naukowych, ciekawostkach i aktualnościach. Ich tematyka dotyczy m.in. nadwrażliwości, higieny jamy ustnej oraz wpływu diety na zdrowie jamy ustnej.

• Jako Ekspertka Sensodyne otrzymasz dostęp do przeznaczonych dla pacjentów materiałów edukacyjnych przygotowanych przez specjalistów – będziesz mogła wykorzystać je w gabinecie, w którym pracujesz!

• Otrzymasz możliwość stałego kontaktu z innymi higienistkami – będziesz mogła z nimi dyskutować, wymieniać się doświadczeniami, dzielić sukcesami i wspólnie poszukiwać rozwiązań problemów, które mogą pojawić się w Twojej pracy.

• Na Ekspertki Sensodyne czekają różnego rodzaju niespodzianki – krzyżówki, wykreślanki, konkursy z nagrodami. Kolejna akcja specjalna już w czerwcu – tym razem będzie dotyczyła… fotografii!

• Twoja aktywność i zaangażowanie mogą zostać nagrodzone! Co kwartał wybierane są Ekspertki Miesiąca (po trzy z każdego miesiąca) – otrzymują one zestaw atrakcyjnych upominków. Były już wśród nich m.in. czepki, kosmetyczki oraz produkty do higieny jamy ustnej.

Przekonaj się sama, ile korzyści daje udział w programie Ekspertki Sensodyne! Zapraszamy na stronę https://www.ekspertkisensodyne.pl/.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

P1
Mnóstwo wątpliwości dot. obowiązku raportowania na Platformę P1 Lekarz

Pierwszy lipca to pierwszy dzień, w którym podmioty medyczne mają obowiązek raportować drogą elektroniczną wszelkie zdarzenia medyczne na  Platformie P1. Co najważniejsze jednak, regulująca to ustawa o systemie informacji w ochronie zdrowia (art. 56)...

amalgamat - Dentonet.pl
Wymiana wypełnień? "Będą decydować względy medyczne" Lekarz

25 sierpnia ukazało się rozporządzenie w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego, zgodnie z którym z listy świadczeń gwarantowanych zostaną usunięte wypełnienia amalgamatowe. O wymianie wypełnienia na białe, bardziej est...

Malgorzata Bartoszcze Tomaszewska
Związek Pracodawców Stomatologii. "Platforma wymiany doświadczeń" Lekarz

– Związek Pracodawców Stomatologii powstał wiosną 2020 r. jako odpowiedź na rosnące problemy dentystów zajmujących się nie tylko leczeniem pacjentów, ale także prowadzeniem klinik stomatologicznych – mówi dr n. med. Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska,...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Ekspertki aktualne
Higienistko, zakończ 2021 r. jako Ekspertka Sensodyne! Asysta

Już tylko do 31 grudnia można dołączyć do akcji Ekspertki Sensodyne, organizowanej przez firmę GSK. Miano to nosi już ponad 1300 higienistek, które chcą podnosić swoją wiedzę, rozwijać umiejętności, szukać nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych oraz dzi...

Ekspertki Sensodyne 1
Ty też możesz zostać Ekspertką Sensodyne! Trwa kolejna edycja akcji Asysta

Trwa kolejna edycja akcji Ekspertki Sensodyne, organizowanej przez firmę GSK – właściciela znanych na całym świecie marek produktów do higieny jamy ustnej, takich jak Sensodyne, Parodontax i Corega. Do programu dołączyło już ponad 1600 higienistek st...

Akademia Sensodyne grafika
Akademia Sensodyne - wiedza na wyciągnięcie ręki! Asysta

Chcesz poszerzać swoją wiedzę, rozwijać umiejętności i kwalifikacje? Możesz to zrobić nie wychodząc z domu! Akademia Sensodyne to serwis, w którym znaleźć można unikalne materiały edukacyjne i webinary dotyczące kluczowych aspektów pracy higienistek ...

Invisalign
Zostań certyfikowanym lekarzem Invisalign! Lekarz

W najbliższym czasie odbędą się kolejne kursy dla lekarzy dentystów, którzy chcą rozpocząć w swoich gabinetach pracę z nakładkami Invisalign. Kurs ORTO – przeznaczony dla specjalistów ortodoncji – odbędzie się w dniach 23-25 czerwca we Wrocławiu, zaś...