Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Międzynarodowe targi IDS 2021 jednak hybrydowe?

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Międzynarodowe targi IDS 2021 jednak hybrydowe?

Międzynarodowe targi IDS 2021 jednak hybrydowe?

Do rozpoczęcia kolejnej edycji Międzynarodowej Wystawy Stomatologicznej (International Dental Show; IDS) w Kolonii pozostało dokładnie pół roku. Organizatorzy tej największej na świecie imprezy handlowej branży stomatologicznej zapowiedzieli, że zamierzają wdrożyć kilka nowych rozwiązań, które – przynajmniej do pewnego stopnia – umożliwią wirtualny udział w tym wydarzeniu.

W związku z licznymi, a przy tym trudnymi do przewidzenia restrykcjami w podróżowaniu, organizator Wystawy, firma Koelnmesse, chce ułatwić dostęp do targów gościom, którzy nie będą mieli okazji uczestniczyć w nich osobiście. Przygotowywana platforma cyfrowa IDS zapewni informacje o nowych produktach, transmisje internetowe (live streaming) webinarów, konferencji prasowych oraz innych wydarzeń, jak również komunikację indywidualną.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy firma Koelnmesse opracowała i podjęła działania na rzecz digitalizacji targów, dzięki czemu będzie to wydarzenie hybrydowe. – Chcemy wdrożyć narzędzia cyfrowe, które w ostatnich tygodniach zostały opracowane dla naszych formatów gamescom i DMEXCO, dostosowanych do IDS 2021. Zamierzamy w ten sposób zaoferować wystawcom i odwiedzającym różnorodne opcje udziału (poza fizycznym) w naszym wydarzeniu w Kolonii. – powiedział Oliver Frese, dyrektor operacyjny Koelnmesse.

Mark Stephen Pace, prezes zarządu Stowarzyszenia Niemieckiego Przemysłu Stomatologicznego (VDDI), dodał: – Wiodące światowe targi, IDS, otwierają nowy rozdział w swojej niemal stuletniej historii. Niezmiennie ukazują aktualny stan rozwoju rynku stomatologicznego i jego graczy, a także wspierają uczestników poprzez innowacyjne rozwiązania.

– Nadszedł czas, aby dalej rozwijać IDS w nowej erze. Innowacje technologiczne, zwłaszcza te z ostatnich lat, zapewniają nowy poziom komunikacji z naszymi klientami, a także z całą branżą stomatologiczną, która jest już bardzo zaawansowana cyfrowo – zarówno w obszarze produkcji, jak i zastosowań – kontynuował Pace.

Otwarta pozostaje odpowiedź na pytanie, czy Koelnmesse nie przygotowuje się w ten sposób do przeprowadzenia przyszłorocznej Wystawy w wersji online – w przypadku kolejnej fali COVID-19.

Podczas poprzedniej edycji, w 2019 roku, w targach uczestniczyło ponad 2300 firm reprezentujących 64 państwa. Z ich ofertą handlową i edukacyjną miało okazję zapoznać się ponad 160 tys. odwiedzających, pochodzących ze 166 krajów świata.

Według danych przedstawionych przez VDDI, w najbliższej, 39. edycji Międzynarodowej Wystawy Stomatologicznej może wziąć udział około 1300 firm. IDS ma odbyć się w dniach 9–13 marca 2021 r. (od wtorku do soboty).

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z jednej z poprzednich edycji targów IDS w Kolonii.

T.H., źródło: www.eu.dental-tribune.com

Fot. IDS


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Krakdent - Dentonet.pl
Targi stomatologiczne KRAKDENT® nie odbędą się Lekarz

Rosnąca liczba zachorowań na COVID-19 w Polsce, apele sanepidu, obawy przed zamknięciem granic i kwarantanną oraz niepokój o właściwą frekwencję na kluczowym spotkaniu branży stomatologicznej w Polsce spowodowały, iż Zarząd Targów w Krakowie zdecydow...

IDS - Dentonet.pl
Targi IDS 2021: Bezpieczeństwo uczestników najważniejsze! Lekarz

Podczas walnego zgromadzenia przedstawicieli Stowarzyszenia Niemieckiego Przemysłu Stomatologicznego (VDDI), które odbyło się na początku lipca w Kolonii, temat był w zasadzie tylko jeden. Dyskutowano o tym, jak bezpiecznie zorganizować 39. edycję wy...

Widmo dużego kryzysu w branży stomatologicznej w USA Lekarz

Stany Zjednoczone, gdzie zdiagnozowano dotychczas 1 mln 873 tys. przypadków CIVID-19 są państwem najbardziej dotkniętym przez pandemię koronawirusa. Z powodu SARS-CoV-2 na ponad 10 tygodni branża stomatologiczna w USA de facto przestała funkcjonować....

ROZWIŃ WIĘCEJ
Jaki to był rok w stomatologii? Filmowe podsumowanie Dentonetu Lekarz

Nie był przełomowy, nie zapisał się w historii w sposób szczególny, ale na pewno warto przypomnieć sobie kilka najważniejszych wydarzeń. Należą do nich z pewnością trzy duże imprezy targowe oraz największa nie tylko w Polsce, ale też tej części Europ...

Dentoexpress2 - Dentonet.pl
Gra terenowa Dentoexpress na wystawie CEDE 2019 [video] Lekarz

Dwa poznańskie koziołki bawiły się tak energicznie, że podczas swoich harców potraciły wszystkie ząbki. A teraz, gdy naszła je ochota na pyszne rogale świętomarcińskie, szukają pomocy, by mogły pogryźć smakołyki… Każdy uczestnik wystawy stomatologicz...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres