Dentonet
E-mail

Aneta Grochowina

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Aneta Grochowina

Aneta Grochowina

Studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Akademii Medycznej w Łodzi ukończyła w 2002 roku. Od tego czasu swoją edukację kontynuuje na licznych kursach w kraju i za granicą, z powodzeniem wykorzystując nabyte umiejętności w codziennej pracy zawodowej.
 
Podczas praktycznych kursów w Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellón de la Plana (Hiszpania) oraz w University of the North Carolina, School of Dentistry (USA) zdobyła wiedzę i doświadczenie pozwalające na przeprowadzanie zaawansowanych zabiegów w zakresie implantoprotetyki.
Jako jedna z pierwszych w kraju wdrożyła do codziennej praktyki rentgenowskie obrazowanie trójwymiarowe z wykorzystaniem tomografu wiązki stożkowej (CBCT).
 
Po kilku latach badań epidemiologicznych obroniła w 2013 r. pracę doktorską pt.: „Analiza przekrojów tomografii wiązki stożkowej do oceny jakości leczenia kanałowego zębów stałych i stanu tkanek okołowierzchołkowych. Badania epidemiologiczne”.
 
Jest autorką i współautorką publikacji naukowych oraz podręczników dla lekarzy dentystów i studentów stomatologii.
 
Pełni funkcję konsultanta w portalu DENTOnet.pl oraz redaktora tematycznego  w czasopiśmie dla stomatologów „e-Dentico”. Swoją wiedzą i doświadczeniem bardzo chętnie dzieli się na licznych kursach praktycznych (w tym autorskich), przeznaczonych zarówno dla lekarzy, jak i asysty stomatologicznej.
Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres