Dentonet
E-mail

Aneta Grochowina

Brak komentarzy | Publikacja:
Aneta Grochowina

Aneta Grochowina

Studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Akademii Medycznej w Łodzi ukończyła w 2002 roku. Od tego czasu swoją edukację kontynuuje na licznych kursach w kraju i za granicą, z powodzeniem wykorzystując nabyte umiejętności w codziennej pracy zawodowej.
 
Podczas praktycznych kursów w Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellón de la Plana (Hiszpania) oraz w University of the North Carolina, School of Dentistry (USA) zdobyła wiedzę i doświadczenie pozwalające na przeprowadzanie zaawansowanych zabiegów w zakresie implantoprotetyki.
Jako jedna z pierwszych w kraju wdrożyła do codziennej praktyki rentgenowskie obrazowanie trójwymiarowe z wykorzystaniem tomografu wiązki stożkowej (CBCT).
 
Po kilku latach badań epidemiologicznych obroniła w 2013 r. pracę doktorską pt.: „Analiza przekrojów tomografii wiązki stożkowej do oceny jakości leczenia kanałowego zębów stałych i stanu tkanek okołowierzchołkowych. Badania epidemiologiczne”.
 
Jest autorką i współautorką publikacji naukowych oraz podręczników dla lekarzy dentystów i studentów stomatologii.
 
Pełni funkcję konsultanta w portalu DENTOnet.pl oraz redaktora tematycznego  w czasopiśmie dla stomatologów „e-Dentico”. Swoją wiedzą i doświadczeniem bardzo chętnie dzieli się na licznych kursach praktycznych (w tym autorskich), przeznaczonych zarówno dla lekarzy, jak i asysty stomatologicznej.
Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.
Tagi: aneta, grochowina

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji