Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Konferencja Asysdent: do Łodzi warto przyjechać na dłużej…

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Konferencja Asysdent: do Łodzi warto przyjechać na dłużej…

Konferencja Asysdent: do Łodzi warto przyjechać na dłużej…

To prawda, że główna część Asysdentu, a więc wykłady i większość warsztatów praktycznych dla higienistek i asystentek, odbywać się będzie w sobotę, 28 kwietnia. To będzie bardzo intensywny czas. Czy nie należy się potem chwila relaksu? Dlatego zachęcamy – warto przyjechać do Łodzi na dłużej, najlepiej na cały weekend. Dlaczego?

Więcej czasu na edukację…

Po pierwsze, Asysdent rozpoczyna się już w piątek. Zapraszamy tego dnia na warsztaty praktyczne pod hasłem „Mój pierwszy pacjent” oraz „Air-polishing i nieinwazyjna diagnostyka próchnicy”.

„Mój pierwszy pacjent” to pierwszy tego typu warsztat w Polsce, który odbędzie się z udziałem pacjenta! Każdy uczestnik takiego warsztatu przeprowadzi cały zabieg higienizacyjny samodzielnie, począwszy od usunięcia kamienia, piaskowania, polerowania do profesjonalnego instruktażu higieny jamy ustnej. Warsztat odbędzie się zarówno w piątek, jak i w niedzielę. Więcej informacji na temat tych warsztatów, znajdziecie tutaj.

„Air-polishing i nieinwazyjna diagnostyka próchnicy” to z kolei fantastyczna możliwość przeprowadzenia warsztatu z piaskowania na fantomie. Warsztat będzie bardzo praktyczny. Uczestniczki będą miały możliwość piaskowania, polerowania powierzchni szkliwa, zębiny, wypełnień i uzupełnień protetycznych. Więcej informacji na temat warsztatów z piaskowania znajdziecie poniżej:
warsztaty o godzinie: 17:00
warsztaty o godzinie: 19:00

Więcej czasu na zabawę…

Ale dodatkowe przed- i po- konferencyjne warsztaty to tylko część argumentów za tym, by do Łodzi zawitać na dłużej. W sobotę wieczorem po całym dniu intensywnego zdobywania wiedzy i nowych umiejętności każdemu należy się odrobina rozrywki. Organizatorzy Asysdentu zapraszają na afterparty w łódzkim klubie Lordi’s. Warto zostać w Łodzi?

Lordi’s znajduje się na ulicy Piotrkowskiej. Skoro już tu jesteśmy… To idealne miejsce na wiosenny spacer. Reprezentacyjna ulica miasta, jedna z najdłuższych ulic handlowych w Europie, licząca ok. 4,2 km. Inne miasta mają rynki i skupione wokół nich życie towarzysko-kulinarne. W Łodzi jest Piotrkowska i przy okazji wizyty na Asysdencie musicie ją zobaczyć.

Warto też po wykładach zostać w Łodzi, bo 29. kwietnia to jedyna niedziela w tym miesiącu, kiedy otwarte są galerie handlowe. A skoro o zakupach… to musicie zajrzeć do słynnej łódzkiej Manufaktury. To naprawdę ogromny obiekt, w którym znajdziecie dosłownie wszystko, czego potrzebujecie. To pierwsze centrum handlowe pod względem powierzchni w Europie Wschodniej i drugie pod względem powierzchni handlowej (po Bielanach Wrocławskich) w Polsce.

Zakupy, kino, spacery. A może ktoś ma ochotę na zwiedzanie? Łódź to przecież miasto filmu. Warto zajrzeć do łódzkiej filmówki czy Muzeum Kinematografii. Niezwykłą i bardzo ciekawą historię tego miasta można poznać w Muzeum Miasta Łodzi (to obok Manufaktury :)). Czekają dziesiątki pałacyków i willi z dziewiętnastego wieku, kiedy Łódź przeżywała coś, co dziś nazwalibyśmy „prosperity”. Autor tego artykułu szczególnie poleca Willę Edwarda Herbsta u zbiegu ulic bp. W. Tymienieckiego i Przędzalnianej. EC1 zaprasza natomiast miłośników nauki i techniki do nowo otwartego centrum. Atrakcji w Łodzi jest mnóstwo.

Zapraszamy i zachęcamy – zostańcie w naszym mieście na dłużej!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

IMG_8842
Konferencja Asysdent 2019: warsztaty praktyczne [foto] Asysta

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z warsztatów praktycznych, które towarzyszyły VI Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych Asysdent 2019.Uczestniczki konferencji mogły nie tylko wysłuchać wielu ciekawych wykładów, a...

SF9A0244
Pierwsze warsztaty podczas konferencji Asysdent 2019 [FOTO] Asysta

W piątek w Vinci Clinic przy ul. Wigury 15a w Łodzi odbyły się pierwsze warsztaty VI Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych Asysdent. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!Warsztaty praktyczne z pacje...

warsztaty-praktyczne-Asysdent-850x400
Ogólnopolska konferencja Asysdent: zapisz się na warsztaty! Asysta

"Social media dla higienistek i asystentek stomatologicznych", "Wybielanie zębów - najnowsze metody i przepisy w praktyce", "Jak postępować z pacjentem, który cierpi na nadwrażliwość zębiny" – to tylko kilka przykładów z bogatej oferty warsztatów pra...

ROZWIŃ WIĘCEJ
warsztat2
Ruszył Asysdent 2018 – pierwsze warsztaty już za nami! Asysta

Choć oficjalna inauguracja V konferencji Asysdent nastąpi jutro o 9:00 w Auli Tysiąc Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Łodzi, to pierwsze warsztaty odbyły się już dziś. W klinikach Vinci Clinic i Stomatologia TMK przeprowadzono warsztaty "Mój pierwsz...

ID: 28 Asysdent – Rejestracja na warsztaty

Możesz się zapisać na maksymalnie dwa bezpłatne warsztatyNie ma możliwości zmiany warsztatu oraz zmiany godziny warsztatu.Przy rejestracji na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Po osiągnięciu maksymalnego limitu zgłoszeń rejestracja na dany warsz...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres