Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Konferencja Asysdent: do Łodzi warto przyjechać na dłużej…

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Konferencja Asysdent: do Łodzi warto przyjechać na dłużej…

Konferencja Asysdent: do Łodzi warto przyjechać na dłużej…

To prawda, że główna część Asysdentu, a więc wykłady i większość warsztatów praktycznych dla higienistek i asystentek, odbywać się będzie w sobotę, 28 kwietnia. To będzie bardzo intensywny czas. Czy nie należy się potem chwila relaksu? Dlatego zachęcamy – warto przyjechać do Łodzi na dłużej, najlepiej na cały weekend. Dlaczego?

Więcej czasu na edukację…

Po pierwsze, Asysdent rozpoczyna się już w piątek. Zapraszamy tego dnia na warsztaty praktyczne pod hasłem „Mój pierwszy pacjent” oraz „Air-polishing i nieinwazyjna diagnostyka próchnicy”.

„Mój pierwszy pacjent” to pierwszy tego typu warsztat w Polsce, który odbędzie się z udziałem pacjenta! Każdy uczestnik takiego warsztatu przeprowadzi cały zabieg higienizacyjny samodzielnie, począwszy od usunięcia kamienia, piaskowania, polerowania do profesjonalnego instruktażu higieny jamy ustnej. Warsztat odbędzie się zarówno w piątek, jak i w niedzielę. Więcej informacji na temat tych warsztatów, znajdziecie tutaj.

„Air-polishing i nieinwazyjna diagnostyka próchnicy” to z kolei fantastyczna możliwość przeprowadzenia warsztatu z piaskowania na fantomie. Warsztat będzie bardzo praktyczny. Uczestniczki będą miały możliwość piaskowania, polerowania powierzchni szkliwa, zębiny, wypełnień i uzupełnień protetycznych. Więcej informacji na temat warsztatów z piaskowania znajdziecie poniżej:
warsztaty o godzinie: 17:00
warsztaty o godzinie: 19:00

Więcej czasu na zabawę…

Ale dodatkowe przed- i po- konferencyjne warsztaty to tylko część argumentów za tym, by do Łodzi zawitać na dłużej. W sobotę wieczorem po całym dniu intensywnego zdobywania wiedzy i nowych umiejętności każdemu należy się odrobina rozrywki. Organizatorzy Asysdentu zapraszają na afterparty w łódzkim klubie Lordi’s. Warto zostać w Łodzi?

Lordi’s znajduje się na ulicy Piotrkowskiej. Skoro już tu jesteśmy… To idealne miejsce na wiosenny spacer. Reprezentacyjna ulica miasta, jedna z najdłuższych ulic handlowych w Europie, licząca ok. 4,2 km. Inne miasta mają rynki i skupione wokół nich życie towarzysko-kulinarne. W Łodzi jest Piotrkowska i przy okazji wizyty na Asysdencie musicie ją zobaczyć.

Warto też po wykładach zostać w Łodzi, bo 29. kwietnia to jedyna niedziela w tym miesiącu, kiedy otwarte są galerie handlowe. A skoro o zakupach… to musicie zajrzeć do słynnej łódzkiej Manufaktury. To naprawdę ogromny obiekt, w którym znajdziecie dosłownie wszystko, czego potrzebujecie. To pierwsze centrum handlowe pod względem powierzchni w Europie Wschodniej i drugie pod względem powierzchni handlowej (po Bielanach Wrocławskich) w Polsce.

Zakupy, kino, spacery. A może ktoś ma ochotę na zwiedzanie? Łódź to przecież miasto filmu. Warto zajrzeć do łódzkiej filmówki czy Muzeum Kinematografii. Niezwykłą i bardzo ciekawą historię tego miasta można poznać w Muzeum Miasta Łodzi (to obok Manufaktury :)). Czekają dziesiątki pałacyków i willi z dziewiętnastego wieku, kiedy Łódź przeżywała coś, co dziś nazwalibyśmy „prosperity”. Autor tego artykułu szczególnie poleca Willę Edwarda Herbsta u zbiegu ulic bp. W. Tymienieckiego i Przędzalnianej. EC1 zaprasza natomiast miłośników nauki i techniki do nowo otwartego centrum. Atrakcji w Łodzi jest mnóstwo.

Zapraszamy i zachęcamy – zostańcie w naszym mieście na dłużej!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Pierwszy w historii Asysdent online już w sobotę 25 kwietnia! Asysta

25 kwietnia o godz. 11:00 rozpocznie się pierwszy w historii webinar Asysdent, przeznaczony dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Udział w konferencji online jest bezpłatny. Zgodnie z pierwotnym planem, najbliższa sobota – 25 kwietnia – mi...

Tak się bawimy na ASYSDENCIE! Sprawdź nasze atrakcje! Asysta

3 października 2020 r. do Łodzi ponownie przyjedzie około tysiąca asystentek i higienistek stomatologicznych, by wziąć udział w największym w Polsce wydarzeniu edukacyjnym dedykowanym właśnie tym grupom zawodowym – konferencji ASYSDENT 2020. Jest ona...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Konferencja Asysdent 2019: warsztaty praktyczne [foto] Asysta

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z warsztatów praktycznych, które towarzyszyły VI Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych Asysdent 2019.Uczestniczki konferencji mogły nie tylko wysłuchać wielu ciekawych wykładów, a...

Pierwsze warsztaty podczas konferencji Asysdent 2019 [FOTO] Asysta

W piątek w Vinci Clinic przy ul. Wigury 15a w Łodzi odbyły się pierwsze warsztaty VI Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych Asysdent. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!Warsztaty praktyczne z pacje...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres