Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2


CEDE po godzinach

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
CEDE po godzinach

CEDE po godzinach

CEDE to nie tylko prestiżowa wystawa czy kolejny, 18. już Zjazd Zespołów Stomatologicznych.

To także rozliczne zajęcia po godzinach. Obok tych prywatnych i kameralnych są też spotkania bardziej oficjalne, co nie znaczy nudne, czy mniej udane.

Już w czwartek wieczorem odbędzie się tradycyjna Gala CEDE. Impreza zagości w pięknych wnętrzach poznańskiego Teatru Wielkiego.

W części oficjalnej gali Przewodniczący Komisji Grand Prix CEDE 2012 – dr hab. Bartłomiej W. Loster wręczy Grand Prix firmom za produkty, które zostały wcześniej przez komisję wytypowane.

Z kolei franciszkanin o. Filip Buczyński będzie wręczał Róże Małego Księcia – więcej na ten temat pisaliśmy w niusie Na CEDE z „Uśmiechem bez barier”

A w części artystycznej tym razem usłyszymy wykonawców z Łodzi. Mieszany chór kameralny Vivid Singers wsparty talentami muzyków z septetu Alla Vienna przedstawi w programie „Queen Symfonicznie” swoje wersje nieśmiertelnych przebojów Freddiego Mercury'ego.

Całość poprowadzi nie byle kto, bo sam Artur Andrus. W dalszej kolejności przewidziany jest czas na koktajl i dancing. Godziny zakończenia imprezy organizatorzy przezornie nie podali.

A w piątek w kinie Apollo – Stomatologiczny Wieczór Satyryczny. Świetna okazja, żeby do zagadnień stomatologicznych podejść z humorem.

A ten jest zapewniony, albowiem imprezą pokierują Artur Andrus i Tomasz Jachimek, solo i w duecie. Ciekawi nas, jak stomatologiczne problemy zostaną zaprezentowane w ich wydaniu. O tym, że Artur Andrus też zaśpiewa nie musimy nawet wspominać.

– Nieformalne stroje, luźna atmosfera starego kina i sami prowadzący gwarantują fantastyczną zabawę – zapewnia Ewa Mastalerz z Exactusa.

 

inf. wł.POWIĄZANE ARTYKUŁY

CEDE 2018-1 - Dentonet.pl
Wystawa stomatologiczna CEDE 2019 w telegraficznym skrócie Lekarz

Co warto wiedzieć o 28. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych CEDE 2019 (19-21 września)? Wystawa i kongres w duecie: 180 wystawców z 12 krajów przedstawi swoją ofertę podczas 28. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologi...

Kaczmarzyk
O antybiotykach w stomatologii podczas CEDE 2018 Lekarz

Kiedy dentyści powinni stosować antybiotyki, a kiedy nie? O antybiotykoterapii w stomatologii podczas II Kongresu Unii Stomatologii Polskiej w trakcie targów CEDE 2018 opowie dr hab. n. med. Tomasz Kaczmarzyk....

CEDE 2018 - Dentonet.pl
Wystawa CEDE 2018 już za 100 dni. Będzie festiwal wiedzy! Lekarz

Niewiele ponad trzy miesiące dzieli nas od rozpoczęcia 27. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2018 (20-22 września). Udział w wydarzeniu potwierdziło już 180 wystawców, uczestnicy odliczają dni do towarzyszącego wystawie 2....

ROZWIŃ WIĘCEJ
Dental Tree
Firma Dental Tree na targach stomatologicznych CEDE 2017 Lekarz

Trzy dni targowe, trzy stoiska, tysiące klientów, tysiące prezentów - tak wyglądała obecność Dental Tree na tegorocznych targach CEDE. Klienci mieli okazję obejrzeć i zakupić produkty z nowego katalogu 2017/2018.Zapraszamy do obejrzenia relacji filmo...

cerkamed 1
Targi CEDE 2017: firma Cerkamed przedstawiła nowości Lekarz

To już tradycja, że podczas targów stomatologicznych CEDE w Poznaniu firma Cerkamed prezentuje szereg nowości w swojej ofercie. W tym roku były to m.in. nowa formuła wytrawiacza Blue Etch o bardziej płynnej konsystencji, olejek pomarańczowy ułatwiają...

Poldent
Firma Poldent na wystawie stomatologicznej CEDE 2017 Lekarz

Podczas tegorocznej wystawy CEDE firma Poldent została nagrodzona statuetką "Gwiazdy CEDE" w kategorii "materiały" za system pilników Endostar E3 Rotary System. – To dla nas szczególnie cenna nagroda, bo zdobyta w głosowaniu internetowym, dzięki głos...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres