Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2


CEDE po godzinach

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
CEDE po godzinach

CEDE po godzinach

CEDE to nie tylko prestiżowa wystawa czy kolejny, 18. już Zjazd Zespołów Stomatologicznych.

To także rozliczne zajęcia po godzinach. Obok tych prywatnych i kameralnych są też spotkania bardziej oficjalne, co nie znaczy nudne, czy mniej udane.

Już w czwartek wieczorem odbędzie się tradycyjna Gala CEDE. Impreza zagości w pięknych wnętrzach poznańskiego Teatru Wielkiego.

W części oficjalnej gali Przewodniczący Komisji Grand Prix CEDE 2012 – dr hab. Bartłomiej W. Loster wręczy Grand Prix firmom za produkty, które zostały wcześniej przez komisję wytypowane.

Z kolei franciszkanin o. Filip Buczyński będzie wręczał Róże Małego Księcia – więcej na ten temat pisaliśmy w niusie Na CEDE z „Uśmiechem bez barier”

A w części artystycznej tym razem usłyszymy wykonawców z Łodzi. Mieszany chór kameralny Vivid Singers wsparty talentami muzyków z septetu Alla Vienna przedstawi w programie „Queen Symfonicznie” swoje wersje nieśmiertelnych przebojów Freddiego Mercury'ego.

Całość poprowadzi nie byle kto, bo sam Artur Andrus. W dalszej kolejności przewidziany jest czas na koktajl i dancing. Godziny zakończenia imprezy organizatorzy przezornie nie podali.

A w piątek w kinie Apollo – Stomatologiczny Wieczór Satyryczny. Świetna okazja, żeby do zagadnień stomatologicznych podejść z humorem.

A ten jest zapewniony, albowiem imprezą pokierują Artur Andrus i Tomasz Jachimek, solo i w duecie. Ciekawi nas, jak stomatologiczne problemy zostaną zaprezentowane w ich wydaniu. O tym, że Artur Andrus też zaśpiewa nie musimy nawet wspominać.

– Nieformalne stroje, luźna atmosfera starego kina i sami prowadzący gwarantują fantastyczną zabawę – zapewnia Ewa Mastalerz z Exactusa.

 

inf. wł.POWIĄZANE ARTYKUŁY

CEDE 2018-1 - Dentonet.pl
Wystawa stomatologiczna CEDE 2019 w telegraficznym skrócie Lekarz

Co warto wiedzieć o 28. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych CEDE 2019 (19-21 września)? Wystawa i kongres w duecie: 180 wystawców z 12 krajów przedstawi swoją ofertę podczas 28. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologi...

O antybiotykach w stomatologii podczas CEDE 2018 Lekarz

Kiedy dentyści powinni stosować antybiotyki, a kiedy nie? O antybiotykoterapii w stomatologii podczas II Kongresu Unii Stomatologii Polskiej w trakcie targów CEDE 2018 opowie dr hab. n. med. Tomasz Kaczmarzyk....

CEDE 2018 - Dentonet.pl
Wystawa CEDE 2018 już za 100 dni. Będzie festiwal wiedzy! Lekarz

Niewiele ponad trzy miesiące dzieli nas od rozpoczęcia 27. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2018 (20-22 września). Udział w wydarzeniu potwierdziło już 180 wystawców, uczestnicy odliczają dni do towarzyszącego wystawie 2....

ROZWIŃ WIĘCEJ
opieka stomatologiczna nad niepełnosprawnymi - Dentonet.pl
Skierniewice: leczenie stomatologiczne dla niepełnosprawnych Lekarz

W piątek (24 listopada) w skierniewickim ratuszu odbyło się spotkanie dotyczące zorganizowania opieki stomatologicznej dla osób niepełnosprawnych z terenu miasta.Organizacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych w Skierniewicach od dłuższego cza...

Firma Dental Tree na targach stomatologicznych CEDE 2017 Lekarz

Trzy dni targowe, trzy stoiska, tysiące klientów, tysiące prezentów - tak wyglądała obecność Dental Tree na tegorocznych targach CEDE. Klienci mieli okazję obejrzeć i zakupić produkty z nowego katalogu 2017/2018.Zapraszamy do obejrzenia relacji filmo...

Targi CEDE 2017: firma Cerkamed przedstawiła nowości Lekarz

To już tradycja, że podczas targów stomatologicznych CEDE w Poznaniu firma Cerkamed prezentuje szereg nowości w swojej ofercie. W tym roku były to m.in. nowa formuła wytrawiacza Blue Etch o bardziej płynnej konsystencji, olejek pomarańczowy ułatwiają...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres