Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Jaki to był rok w stomatologii? Filmowe podsumowanie Dentonetu

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Jaki to był rok w stomatologii? Filmowe podsumowanie Dentonetu

Jaki to był rok w stomatologii? Filmowe podsumowanie Dentonetu

Nie był przełomowy, nie zapisał się w historii w sposób szczególny, ale na pewno warto przypomnieć sobie kilka najważniejszych wydarzeń. Należą do nich z pewnością trzy duże imprezy targowe oraz największa nie tylko w Polsce, ale też tej części Europy, konferencja dla higienistek i asystentek stomatologicznych. 

W targach stomatologicznych Krakdent w Krakowie udział wzięło – jak podają organizatorzy – około 16 000 osób. Do tego imponująca liczba wystawców – 451 firm z całego świata, m.in. Austrii, Chin, Francji, Korei Południowej, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i Włoch. W naszej relacji filmowej wydarzenie to podsumowuje Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

Podczas targów Krakdent po raz pierwszy w historii polskich targów stomatologicznych odbyła się … gra terenowa. Po rejestracji każdy uczestnik otrzymał mapę z zaznaczonymi punktami – podczas zwiedzania targowych hal trzeba było pojawić się na stoiskach partnerów i wykonać przygotowane przez nich zadania. Jak Dentoexpress wyglądał w praktyce?

Grę Dentoexpress zorganizowaliśmy w tym roku dwukrotnie. W trakcie targów CEDE w naszej zabawie wzięły udział 1333 osoby.

Kolejnym dużym wydarzeniem w polskiej stomatologii, patrząc chronologicznie od początku roku, jest tradycyjnie Ogólnopolska Konferencja Higienistek i Asystentek Stomatologicznych Asysdent. Można przypomnieć statystyki, takie choćby jak imponująca liczba 1040 uczestników, ale tym, co chyba najbardziej zapadło w pamięć wszystkim – to wyjątkowa atmosfera. Tworzy ją połączenie w jednym miejscu edukacji, integracji i rozrywki. Staraliśmy się ją pokazać na naszym filmie.

– Kraków ma swoje targi stomatologiczne, Poznań ma targi. Warszawa i Mazowsze również na nie zasługują – mówiła prof. dr hab. n. med. Renata Górska, otwierając 2. Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw Dental Medica Show. Prof. Górska jest przewodniczącą komitetu naukowego kongresu. Tym, co wyróżnia warszawskie targi, jest duży nacisk, zarówno w części wystawienniczej, jak i kongresowej, na medycynę estetyczną.

We wspomnianej już w tej relacji, tegorocznej wystawie CEDE uczestniczyły 193 firmy. Powierzchnia ich stoisk zajęła dokładnie 4 750 m. kw. Organizatorzy CEDE przeliczyli wejścia gości, którzy zarejestrowali i choć raz odbili na bramkach bezpłatną kartę wstępu. Według systemu, było ich w sumie 10 616 osób. Statystyka ta, jak podkreślają w komunikacie organizatorzy, nie uwzględnia wystawców.

Na koniec jeszcze o nowej, ale bardzo interesującej inicjatywie. Już jej pierwsza edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Blisko 1800 zarejestrowanych osób, dwa etapy internetowe i wielki finał, który odbył się 8 grudnia w Łodzi – I edycja programu naukowego „Repetitio est…” za nami! Finał w postaci pełnego ciekawych, ale i wymagających zadań praktycznych toru przeszkód wyłonił zwycięzców trzech kategorii: lekarz stomatolog, asystentka/higienistka stomatologiczna oraz student stomatologii.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Repetitio finał - Dentonet.pl
Znamy zwycięzców programu edukacyjnego "Repetitio est…" Lekarz

Blisko 1800 zarejestrowanych osób, dwa etapy internetowe i wielki finał, który odbył się w minioną niedzielę (8 grudnia) w Łodzi – I edycja programu naukowego "Repetitio est…" za nami! Niedzielny finał w postaci pełnego ciekawych, ale i wymagających ...

"Warszawa zasługuje na targi". Rusza Warsaw Dental Medica Show Lekarz

- Kraków ma swoje targi stomatologiczne, Poznań ma targi. Warszawa i Mazowsze również na nie zasługują - mówiła prof. dr hab. n. med. Renata Górska, otwierając 2. Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw Dental Medica...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Przeżyjmy to jeszcze raz! Asysdent 2019 [REPORTAŻ] Asysta

Od piątej edycji największej w Polsce konferencji dla higienistek i asystentek stomatologicznych Asysdent minęły już dwa miesiące. To dobry czas na podsumowanie. Można przypomnieć statystyki, takie choćby jak imponująca liczba 1040 uczestników, ale t...

Terenowa gra na targach stomatologicznych? Oczywiście! Lekarz

Dentoexpress to pierwsza w historii polskich targów stomatologicznych gra terenowa. Zorganizowaliśmy ją na tegorocznym Krakdencie. A na czym polegała?Po rejestracji każdy uczestnik otrzymywał mapę z zaznaczonymi punktami – podczas zwiedzania targowyc...

Targi stomatologiczne KRAKDENT® 2019 - siła spotkań Lekarz

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT® udowodniły, że słusznie nazywane są najważniejszym spotkaniem lekarzy stomatologów, techników dentystycznych i asystentek stomatologicznych nie tylko w Polsce, ale także w Europie Ś...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres