Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Dentoexpress na wystawie CEDE 2019 – wiedza i dobra zabawa!

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Dentoexpress na wystawie CEDE 2019 – wiedza i dobra zabawa!

Dentoexpress na wystawie CEDE 2019 – wiedza i dobra zabawa!

1333 osoby wzięły udział w grze terenowej Dentoexpress w trakcie wystawy stomatologicznej CEDE 2019. Była to wyjątkowa możliwość, by w przystępny sposób zapoznać się z ofertą partnerów i sponsorów gry, a jednocześnie zdobyć atrakcyjne nagrody.

Zasady gry terenowej Dentoexpress były bardzo proste – wystarczyło zgłosić swój udział przed CEDE 2019 lub zarejestrować się bezpośrednio podczas wystawy i odebrać specjalną mapę. Były na niej zaznaczone stoiska, które należało odwiedzić – na uczestników gry czekały tam zadania, wymagające nie tylko wiedzy, ale także kreatywności i sprytu. Po prawidłowym wykonaniu zadania uczestnik otrzymywał naklejkę, a gdy zebrał je wszystkie, trafiał do niego zestaw atrakcyjnych upominków.

dentoexpressCEDE-2

Podczas CEDE 2019 fabuła gry opierała się na motywach poznańskich koziołków, które… powybijały sobie wszystkie zęby i nie były w stanie zjeść pysznych rogali świętomarcińskich. W trakcie trzech dni wystawy chętnych do pomocy koziołkom było aż 1333 osób – z czego 666 to lekarze (50%), a 246 – higienistki (18%). Co ciekawe, aż 39% uczestników Dentoexpressu pochodziło z województwa wielkopolskiego, a po 8% – z województwa mazowieckiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz lubuskiego.

Infografika

Integracja i dobra zabawa!

Oprócz niewątpliwej dobrej zabawy, jaką niósł ze sobą udział w Dentoexpressie, gra była okazją do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez partnerów i sponsorów tego wyjątkowego wydarzenia. 

Jednym z partnerów tegorocznego Dentoexpressu była firma Dürr Dental, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży pomp ssących, systemów do obrazowania oraz środków i urządzeń do higieny i pielęgnacji zębów. Jedną z flagowych pozycji w ofercie firmy jest pasta polerująca Lunos Two in One z hydroksyapatytem, która poleruje i usuwa przebarwienia, skraca czas zabiegu, a jednocześnie jest wyjątkowo łagodna.

dentoexpressCEDE-3Na stoisku Sunstar GUM można było przetestować m.in. wiele typów szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, w tym GUM Soft-Picks – jednorazowe szczoteczki o gumowej główce, które delikatnie masują brodawkę dziąsłową, poprawiając jej ukrwienie. 

Firma Makromed, która obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia, umożliwiła uczestnikom gry zapoznanie się z dwoma najpopularniejszymi w Polsce unitami stomatologicznymi Exima i Certus oraz fotelem Amicus. To nowoczesny i zaawansowany pod względem technologicznym sprzęt, który pomaga lekarzowi skupić się na najważniejszych aspektach zabiegu. 

Na stoisku firmy Seliga zadanie polegało na zaprezentowaniu ergonomicznej pozycji pracy na krześle stomatologicznym Salli, które umożliwia dentyście przyjęcie prawidłowej i zrównoważonej pozycji, zbliżonej do stojącej, dzięki czemu nie obserwuje się napięć mięśni ani ucisku zakłócającego krążenie.

dentoexpressCEDE-4W organizację Dentoexpressu zaangażowała się także firma Angelini – producent płynu Glimbax, jedynego leku w formie płynu do płukania jamy ustnej, zawierającego w składzie działający przeciwzapalnie i przeciwbólowo diklofenak.

W grze terenowej podczas wystawy CEDE 2019 wzięła udział również firma Optident. Uczestnicy odwiedzający stoisko mieli okazję zapoznać się z lupami Univet – STANDARD TECHNE TTL, a samo zadanie przy ich użyciu dostarczyło wiele zabawy.

Wśród przygotowanych dla uczestników nagród znalazły się:

– pasty Sensodyne Nadwrażliwość i Dziąsła przynoszące ulgę w nadwrażliwości i dla dziąseł, 

– pasty Parodontax Extra Fresh korzystnie wpływające na stan dziąseł o nowym, lepszym smaku,

– pasty Corega 2 w 1 do mycia protez i zębów wraz z tabletkami do czyszczenia Corega Tabs Bio Formula, przeznaczonymi do codziennej higieny protez (łagodnymi dla akrylu, ale bezwzględnymi dla bakterii i grzybów). 

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Dentoexpress2 - Dentonet.pl
Jedyny na rynku diklofenak. Poznasz go bliżej podczas Dentoeexpressu Lekarz

Przed nami druga edycja gry terenowej Dentoeexpress. Tym razem spotykamy się na tagach CEDE w Poznaniu. Zasady organizowanej przez portal Dentonet.pl gry są bardzo proste – w trakcie zwiedzania hal Międzynarodowych Targów Poznańskich trzeba będzie po...

cede2018-6 (1)
Gwiazdy CEDE 2019 - głosowanie trwa tylko do 19 września Lekarz

37 produktów, zgłoszonych przez 26 wystawców, rywalizuje o cztery statuetki Gwiazdy CEDE 2019. W głosowaniu, które potrwa do 19 września, liczą się wyłącznie preferencje internautów. Sprzęt, Materiały, Profilaktyka oraz Edukacja/IT, to cztery kategor...

Dentoexpress2 - Dentonet.pl
Gra terenowa Dentoexpress na wystawie CEDE 2019 [video] Lekarz

Dwa poznańskie koziołki bawiły się tak energicznie, że podczas swoich harców potraciły wszystkie ząbki. A teraz, gdy naszła je ochota na pyszne rogale świętomarcińskie, szukają pomocy, by mogły pogryźć smakołyki… Każdy uczestnik wystawy stomatologicz...

ROZWIŃ WIĘCEJ
CEDE 2018-1 - Dentonet.pl
Wystawa stomatologiczna CEDE 2019 w telegraficznym skrócie Lekarz

Co warto wiedzieć o 28. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych CEDE 2019 (19-21 września)? Wystawa i kongres w duecie: 180 wystawców z 12 krajów przedstawi swoją ofertę podczas 28. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologi...

Zrzut ekranu 2019-05-24 o 23.54.52
25 lat polskiego producenta unitów na targach Krakdent 2019 Lekarz

Makromed, mający siedzibę w Łodzi producent popularnych unitów stomatologicznych EXIMA i CERTUS, świętuje w tym roku 25-lecie działalności. - Wyprodukowane przez nas unity są jak dobrze wykwalifikowana asysta, która pomaga lekarzowi skupić się na naj...

Instax
Asysdent 2019: konkurs fotograficzny z firmą Instax Asysta

Jednym ze sponsorów i wystawców konferencji Asysdent 2019 była firma Instax, oferująca aparaty do fotografii natychmiastowej. W towarzyszącym konferencji konkursie do wygrania były trzy aparaty Instax Mini 9. W ramach konkursu podczas Asysdentu uczes...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres