Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część III)

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część III)

Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część III)

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów – mogą zapoznać się również z ofertą produktową sponsorów oraz partnerów ASYSDENTU. Które firmy w tym roku zdecydowały się wesprzeć największą w Polsce konferencję dla asystentek i higienistek stomatologicznych?

Polkard Bis jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń Waterpik®, materiałów stomatologicznych firmy Leone, a także biżuterii stomatologicznej. Mimo że prawie wszyscy szczotkują zęby, połowa Polaków ma choroby dziąseł. Badania kliniczne potwierdzają, że Waterpik® jest skuteczniejszy niż zwykła nić dentystyczna w redukcji zapalenia dziąseł i usunięciu kamienia. Waterpik® to połączenie ciśnienia, wody i pulsacji do głębokiego oczyszczenia szkodliwych bakterii i resztek jedzenia, których tradycyjne szczotkowanie i nitkowanie nie są w stanie usunąć. Dla pacjentów użytkujących aparat ortodontyczny, implanty, korony lub mosty, Waterpik® jest niezbędny do zachowania higieny.

Shop Dent jest liderem wśród profesjonalnych sklepów z artykułami do higieny jamy ustnej w Polsce. Stawia na ciągły rozwój – poszerza wiedzę, ulepsza ofertę i wyprzedza trendy. Cieszy się zaufaniem już ponad 275 000 klientów. W ofercie firmy Shop Dent znaleźć można szczoteczki do zębów (soniczne, elektryczne i manualne), irygatory, pasty do zębów i płyny do płukania najpopularniejszych marek, takich jak SEYSSO, Panasonic, Philips, Oral-B, WhiteWash, Waterpik, Feelo, R.O.C.S. czy Curaprox. Więcej informacji: www.shop-dent.pl.

Firma SUNSTAR to japoński producent profesjonalnych produktów do pielęgnacji jamy ustnej marki GUM. Od kilkudziesięciu lat intensywnie inwestuje w badania dowodzące związku stanu zdrowia dziąseł ze zdrowiem całego organizmu. Doskonale wie, jak istotne jest skrupulatne usunięcie całej płytki bakteryjnej nawet z najtrudniej dostępnych obszarów jamy ustnej. Jest europejskim liderem w kategorii czyszczenia międzyzębowego. W ofercie znaleźć można wszystko, czego pacjent potrzebuje do przeprowadzenia kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej.

Orbit to marka gum do żucia z portfolio firmy Mars. Od łagodnej mięty po owocowe smaki, w drażetkach, cukierkach, listkach lub paskach, dla małych i dużych – takie właśnie są gumy Orbit. Jedno jest pewne – żucie gum Orbit po posiłku chroni zęby i pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w jamie ustnej.

LISTERINE® to producent szerokiej gamy profesjonalnych płynów do płukania ust. W portfolio posiada m.in. płyny przeznaczone dla zębów wrażliwych, dla dzieci, wybielające, wzmacniające dziąsła czy odświeżające oddech. Badania kliniczne potwierdziły, że płyny do płukania jamy ustnej LISTERINE® skutecznie usuwają bakterie. LISTERINE® to marka płynów do płukania jamy ustnej, którą dentyści najczęściej polecają swoim pacjentom.

BlanX to pierwsza ochronno-kosmetyczna pasta do zębów na bazie naturalnych wyciągów z porostu islandzkiego, pozyskiwanego z nieskażonego chemicznie obszaru. Misja BlanX jest bardzo prosta – przywracać naturalną biel zębów tak, by uśmiech czynił nas szczęśliwszymi. Wybielająco-ochronne bardzo bezpieczne dla szkliwa pasty BlanX to designerski włoski produkt, którego nie może zabraknąć w nowoczesnej łazience. Pełna gama formuł do różnego rodzaju zębów gwarantuje, że każdy uśmiech traktowany jest po królewsku. Pasty rekomendowane są do codziennego użytku.

WOOM to hiszpańska marka wysokiej jakości past do zębów przeznaczonych do codziennego stosowania. Składa się z dwóch linii: WOOM+ oraz WOOM Family, skomponowanych z najlepszych składników. Oczyszczają one zęby, wzmacniają szkliwo i są bezpieczne w stosowaniu (zawierają 1450 ppm fluoru). Ochronne fluorki wspomagają regenerację szkliwa, hamują namnażanie bakterii i zmniejszają ryzyko występowania próchnicy. Wszystkie składniki past WOOM pochodzą od europejskich producentów.

Warto pamiętać, że szansę na zapoznanie się z ofertą naszych sponsorów i partnerów będą miały także uczestniczki WIRTUALNEGO ASYSDENTU. Na potrzeby konferencji on-line powstanie specjalny sklep internetowy z wyjątkową ofertą cenową na produkty oferowane przez naszych wystawców, a torby z prezentami trafią do nich pocztą! Bilety na WIRTUALNY ASYSDENT są jeszcze do kupienia tutaj -> https://wirtualny.asysdent.pl/. Zapraszamy razem z dr. hab. n. med. Tomaszem Dzieciątkowskim, którego wykład podczas konferencji ASYSDENT 2020 będzie dotyczył zagrożeń wirusologicznych w stomatologii, przede wszystkim w dobie pandemii COVID-19.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część II) Asysta

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów – mog...

Wirtualny Asysdent - Dentonet.pl
Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część I) Asysta

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów - mog...

Tomasz Dzieciątkowski - Dentonet.pl
Dr Tomasz Dzieciątkowski na konferencji ASYSDENT Asysta

Do grona wykładowców konferencji ASYSDENT 2020 dołączył dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski – mikrobiolog, wirusolog, adiunkt w Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii Lekarskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tematem jego wykładu będą zakażenia...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online (cz. II) Lekarz

W dniach 25-28 czerwca zapraszamy na I Konferencję Dentonet Online – w ciągu czterech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie aż 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii! Do udziału w Konferen...

Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online! (cz. I) Lekarz

W dniach 25-28 czerwca zapraszamy na I Konferencję Dentonet Online – w ciągu czterech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie aż 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii! Format udziału w Konf...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres