Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część II)

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część II)

Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część II)

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów – mogą zapoznać się również z ofertą produktową sponsorów oraz partnerów ASYSDENTU. Które firmy w tym roku zdecydowały się wesprzeć największą w Polsce konferencję dla asystentek i higienistek stomatologicznych?

Grupa INTER w Polsce to dwa towarzystwa ubezpieczeń: TU INTER Polska S.A. i TU INTER-ŻYCIE Polska S.A. Są częścią niemieckiej grupy ubezpieczeniowej INTER, której początki sięgają 1926 r. Dziś jest ona jedną z wiodących marek w Niemczech, oferującą ubezpieczenia zdrowotne oraz specjalistyczne programy ubezpieczeniowe. Oferta Grupy INTER w Polsce obejmuje ubezpieczenia medyczne, zdrowotne, majątkowe oraz ubezpieczenia na życie, skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Szczególnym odbiorcą usług grupy INTER jest branża medyczna, dla której tworzy wyspecjalizowane pakiety ubezpieczeniowe.

Liberdent to firma oferująca na polskim rynku system PREVDENT – pierwszy produkt, który wybiela zęby i jednocześnie korzystnie wpływa na szkliwo, dzięki zawartemu w składzie nano-Hydroksyapatytowi (nHAp). Substancją wybielającą jest 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) połączony z nHAp. W wyniku zmieszania tych dwóch składników powstaje piana, która przenikając głęboko do kanalików zębinowych odbudowuje uszkodzone szkliwo. Po zabiegu zęby są jaśniejsze, a ich powierzchnia gładka i błyszcząca. Więcej informacji na stronie: www.zdrowabiel.pl.

Firma Makromed jest autoryzowanym dystrybutorem koncernu NSK Nakanishi na polski rynek od 25 lat. NSK Nakanishi to największy obecnie pod względem wielkości udziału w rynku producent końcówek stomatologicznych na świecie. Koncern NSK Nakanishi został założony w 1930 r. w Tokio i od początku swojego istnienia działa właśnie w sektorze producentów sprzętu dla stomatologów. W ofercie koncernu NSK Nakanishi znajdują się nie tylko różnorodne instrumenty stomatologiczne, ale również pełen zakres urządzeń do zabiegów higienizacyjnych, a także do implantologii czy protetyki.

Marrodent od 30 lat jest obecny na polskim rynku stomatologicznym. Od grudnia 2016 r. jest partnerem światowego lidera w branży stomatologicznej – firmy Henry Schein. Celem firmy jest pełnienie roli zaufanych doradców i konsultantów oraz dostarczanie innowacyjnych, zintegrowanych rozwiązań dla gabinetów i laboratoriów, które pozwolą na rozwój własnej praktyki, a tym samym zapewnią pacjentom najlepsze możliwe warunki leczenia oraz komfort i bezpieczeństwo.

OrtoTrading specjalizuje się w dystrybucji materiałów stomatologicznych. W ofercie firmy znajduje się m.in. BlancOne – innowacyjny preparat do wybielania zębów. Jako jedyny może być stosowany zaraz po higienizacji. Jest to możliwe dzięki niskiemu stężeniu preparatu (16% nadtlenku karbamidu) i niezwykłej delikatności, z jaką działa na zęby. Po zabiegu nie występuje nadwrażliwość i nie trzeba stosować „białej diety”. Dodatkowym atutem materiału jest to, że nie trzeba zakładać koferdamu, dzięki czemu procedura jest bardzo uproszczona, a cały zabieg trwa tylko 10 minut.

Firma Pierre Fabre jest ekspertem w dziedzinie higieny jamy ustnej. Posiada w ofercie takie produkty, jak EludrilCLASSIC i EludrilCARE płyny do płukania jamy ustnej, ELUGEL żel stomatologiczny i specjalistyczne pasty do zębów ELGYDIUM. ELGYDIUM to pasty do zębów dla całej rodziny zapewniające pełną higienę jamy ustnej. Posiadają unikalny i dobrze znany składnik – Fluorinol® i/lub chlorheksydynę Podczas wydarzenia będą prezentowane dwie nowe pasty: ELGYDIUM na podrażnione dziąsła oraz ELGYDIUM edukacyjna barwiąca płytkę nazębną na zielono.

Warto pamiętać, że szansę na zapoznanie się z ofertą naszych sponsorów i partnerów będą miały także uczestniczki WIRTUALNEGO ASYSDENTU. Na potrzeby konferencji on-line powstanie specjalny sklep internetowy z wyjątkową ofertą cenową na produkty oferowane przez naszych wystawców, a torby z prezentami trafią do nich pocztą! Bilety na WIRTUALNY ASYSDENT są jeszcze do kupienia tutaj -> https://wirtualny.asysdent.pl/. Zapraszamy razem z mec. Ewą Mazur-Pawłowską, która podczas swojego wykładu przedstawi koncepcję przygotowywania podstawowej dokumentacji pacjenta w stomatologii.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część III) Asysta

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów – mog...

Wirtualny Asysdent - Dentonet.pl
Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część I) Asysta

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów - mog...

asystentka - Dentonet.pl
Ryzyka w pracy higienistki i asystentki a ochrona ubezpieczeniowa Asysta

Pracując bezpośrednio z pacjentem i wykonując czynności medyczne, higienistki i asystentki stomatologiczne są narażone na wiele zagrożeń – ryzyko błędu popełnionego podczas zabiegu i związane z nim roszczenia finansowe ze strony pacjenta, zniszczenie...

ROZWIŃ WIĘCEJ
ubezpieczenie dla dentystów - Dentonet.pl
Dlaczego lekarze dentyści potrzebują ubezpieczenia? Lekarz

Posiadanie gabinetu dentystycznego wiąże się nie tylko z udzielaniem świadczeń zdrowotnych, ale także z koniecznością respektowania wielu zasad i regulacji prawnych. Wśród zagrożeń towarzyszących wykonywaniu zawodu lekarza dentysty m.in. ekonomicznyc...

Paweł Strzelec - Dentonet.pl
Bezpieczny lekarz dentysta – zasady minimalizowania ryzyk prawnych Lekarz

Stomatolog powinien posiadać wiedzę nie tylko medyczną, ale również po części prawną. Dlaczego? – Wśród wielu ryzyk towarzyszących wykonywaniu zawodu lekarza dentysty coraz częściej pojawiają się ryzyka prawne, związane z roszczeniami pacjentów. Jak ...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres