Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Imponujące statystyki ogólnopolskiej konferencji Asysdent 2019

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Imponujące statystyki ogólnopolskiej konferencji Asysdent 2019

Imponujące statystyki ogólnopolskiej konferencji Asysdent 2019

1040 uczestników, 538 osób, które wzięły udział w warsztatach, 480 uczestników próby ustanowienia rekordu Guinnessa – to tylko garść imponujących statystyk tegorocznej konferencji Asysdent. To kolejny dowód na to, że asystentki i higienistki stomatologiczne chcą się kształcić i rozwijać swoje kompetencje, a Asysdent jest ku temu doskonałą okazją!

W VI Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych Asysdent 2019 wzięło udział 1040 uczestników z całej Polski! Do Łodzi w ostatni weekend kwietnia przyjechały asystentki i higienistki ze wszystkich 16 województw – najwięcej z województwa mazowieckiego (23%), łódzkiego (20%) oraz śląskiego (12%).

71% uczestników tegorocznego Asysdentu stanowiły higienistki stomatologiczne, 29% – asystentki. Z wypełnionych przez nie podczas konferencji ankiet wynika, że ponad 92% z nich planuje przyjechać do Łodzi na Asysdent 2020! To dla nas olbrzymi dowód zaufania!

Choć Asysdent kojarzyć się może przede wszystkim z trwającymi cały dzień inspirującymi wykładami, to jednak z roku na rok przybywa wydarzeń towarzyszących, dzięki którym konferencja poszczyć się może wyjątkową, niespotykaną nigdzie indziej atmosferą. Coraz większą popularnością wśród uczestniczek cieszą się warsztaty praktyczne – w tym roku udział w nich wzięło 538 osób (zapisów było łącznie 942 – niektórzy uczestnicy zapisywali się na więcej niż jeden warsztat).

Konferencji towarzyszyły mini-targi stomatologiczne, podczas których prezentowane były akcesoria do higieny jamy ustnej oraz narzędzia przydatne asystentkom i higienistkom w ich codziennej pracy. W tym roku wzięły w nich udział 23 firmy.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas Asysdentu 2019 była oficjalna próba ustanowienia rekordu Guinnessa w największej lekcji stomatologicznej na świecie. Prowadził ją dr Tomasz Maria Kercz, który opowiadał o historii masy wyciskowej, jej właściwościach i zastosowaniu w stomatologii. Następnie [Liczba ukryta na czas Konkursu na FB] uczestniczek w części praktycznej przygotowało masę.

Kolejną atrakcją Asysdentu był konkurs organizowany przez jednego ze sponsorów i wystawców konferencji – firmę Instax. Do wygrania były trzy aparaty do fotografii natychmiastowej Instax Mini 9. W ramach konkursu podczas Asysdentu uczestniczki nadesłały aż 132 zdjęcia! Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na zakończenie konferencji.

A jak oceniły Asysdent 2019 uczestniczki? Zapytaliśmy je o to w naszej sondzie!

AF

Fot. Archiwum


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Tak się bawimy na ASYSDENCIE! Sprawdź nasze atrakcje! Asysta

3 października 2020 r. do Łodzi ponownie przyjedzie około tysiąca asystentek i higienistek stomatologicznych, by wziąć udział w największym w Polsce wydarzeniu edukacyjnym dedykowanym właśnie tym grupom zawodowym – konferencji ASYSDENT 2020. Jest ona...

10 powodów, by przyjechać na ASYSDENT 2020 [video] Asysta

To będzie siódma już edycja Asysdentu - największej w Polsce konferencji dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Konferencja odbędzie się 3 października 2020 r. oczywiście w Łodzi! W poprzedniej edycji w konferencji wzięło udział ponad tysią...

WOŚP 2020: udział w konferencji ASYSDENT 2020 wciąż do wzięcia! Asysta

Wszystko wskazuje na to, że 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie rekordowy! Zadeklarowana kwota zbiórki wynosi ponad 115 mln zł – rok temu o tej porze było to ponad 92 mln zł. Wy też możecie dołożyć swoją cegiełkę do pomocy dzieciom...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Zrobiliśmy to! Ustanowiliśmy Rekord Guinnessa! [video] Asysta

Kiedy ktoś gdzieś zapyta... Gdzie i kiedy odbyła się największa na świecie lekcja stomatologii? Odpowiadamy: w kwietniu 2019 roku, w Łodzi! Kto ją przeprowadził? Redaktor naczelny naszego portalu, dr n. med. Tomasz Maria Kercz. A kto w niej uczestnic...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres