Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

I Konferencja Dentonet Online – zwrot środków dla niezadowolonych!

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
I Konferencja Dentonet Online – zwrot środków dla niezadowolonych!

I Konferencja Dentonet Online – zwrot środków dla niezadowolonych!

Już za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się I Konferencja Dentonet Online. Jest to jedyne wydarzenie edukacyjne, w którym organizator zapewnia zwrot 100% wpłaconych środków jeśli poziom wykładów nie spełni oczekiwań uczestników!

I Konferencja Dentonet Online odbędzie się w dniach 25-28 czerwca. W ciągu czterech dni na stronie internetowej Konferencji publikowane będą bloki wykładów online dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych uczestników. Wśród wykładowców Konferencji znaleźli się m.in. prof. Marzena Dominiak, prof. Ingrid Różyło-Kalinowska, dr n.med. Bartosz Cerkaski, dr n. med. Paweł Niewada, dr n. med. Łukasz Zadrożny, dr n. med. Michał Ganowicz, lek dent. Damian Nasulicz oraz mec. Paweł Strzelec.

– Mam ogromną satysfakcję, że znam osobiście bardzo wielu znakomitych specjalistów i mistrzów stomatologii polskiej. Zdradziłem się im z takim pomysłem i okazało się, że wszyscy przyjęli moje zaproszenie. W tym miejscu bardzo im dziękuję za ich zaufanie, tym bardziej że wszyscy z nich są zapracowanymi lekarzami praktykami i są zaangażowani w różne projekty edukacyjne. To dzięki tym nazwiskom Konferencja Dentonet Online jest unikatowa – mówi dr n. med. Tomasz Maria Kercz, pomysłodawca i organizator Konferencji.

Imponująca lista wykładowców i prezentacji oraz bardzo elastyczny format udziału (wykupić można dostęp tylko do jednego dnia wykładów lub wszystkich czterech dni) to tylko część z atutów wydarzenia. Mocno stawiamy na jakość wykładów oraz satysfakcję – jest to jedyna w Polsce konferencja edukacyjna, której uczestnicy mogą liczyć na zwrot 100% środków jeśli stwierdzą, że nie spełnia ona ich oczekiwań. 100% money-back gwarantowany!

Wszystkie szczegóły dotyczące Konferencji oraz formularze zakupu biletów znaleźć można na stronie konferencja.dentonet.pl. Tworzymy wspólnie grupę najlepszych z najlepszych, chętnych do edukacji, wymiany swojej wiedzy i doświadczeń. Liczymy na to, że Ty również w niej będziesz! Zapraszamy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

I Konferencja Dentonet Online za nami - podsumowanie Lekarz

To ostatni dzień naszej I Konferencji Dentonet Online. 4 dni, 20 wykładów - na 20-lecie portalu Dentonet.pl. Konferencję podsumowuje jej pomysłodawca dr n. med. Tomasz M. Kercz - redaktor naczelny Dentonetu.    Dziękujemy, że byliście z...

ROZWIŃ WIĘCEJ
20 wykładów na 20-lecie! Konferencja Dentonet Online zainaugurowana! Lekarz

W czwartek (25 czerwca) zainaugurowana została I Konferencja Dentonet Online – zorganizowane z okazji 20-lecia portalu Dentonet.pl wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, w ramach którego dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie łącznie 20 w...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres