Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Zacznij pracę z systemem Invisalign – kolejne kursy certyfikacyjne

Publikacja:
Zacznij pracę z systemem Invisalign – kolejne kursy certyfikacyjne

Zacznij pracę z systemem Invisalign – kolejne kursy certyfikacyjne

W maju oraz czerwcu odbędą się kolejne kursy certyfikacyjne Invisalign – z cyklu ORTO, przeznaczone dla specjalistów ortodoncji, a także z cyklu GO – dla pozostałych lekarzy dentystów. To wyjątkowa okazja, by rozwinąć swoje kompetencje kliniczne z zakresu leczenia nakładkowego i rozszerzyć ofertę praktyki o tę właśnie metodę leczenia wad zgryzu. Szczegóły na stronie https://www.kurscertyfikacyjny.pl.

Kurs certyfikacyjny Invisalign ORTO przeznaczony jest dla specjalistów ortodoncji, którzy chcą wprowadzić do oferty swojego gabinetu leczenie nakładowe wad zgryzu. Dlaczego warto wziąć w nim udział?

– To szansa na Twój rozwój zawodowy – zyskujesz dostęp do szerokiego wachlarza bezpłatnych szkoleń i warsztatów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

– Poszerzysz ofertę swojej praktyki – na leczenie nakładkami Invisalign zdecydowało się już 11 mln pacjentów na całym świecie – dzieci, nastolatków i dorosłych.

– Nauczysz się budować motywację pacjentów – dzięki narzędziom wizualizacyjnym Invisalign i iTero pacjenci mogą zobaczyć efekty leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem.

– Otrzymasz wyjątkowe wsparcie kliniczne zespołu Align Technology – m.in. w zakresie obsługi systemu Invisalign i skanera iTero, a także zdalnych konsultacji.

Kolejny kurs certyfikacyjny Invisalign ORTO odbędzie się  w dniach 23-25 czerwca we Wrocławiu, a poprowadzi go dr n. med. Katarzyna Potoczek-Wallner, która jako jedna z pierwszych stomatologów w Polsce uzyskała certyfikację w leczeniu nakładkami systemem Invisalign. W 2021 r. zdobyła prestiżowy tytuł Diamond Invisalign Provider, jest założycielką i wiceprezesem Polskiej Akademii Alignerowej, a także międzynarodowym speakerem Invisalign.

Kurs certyfikacyjny Invisalign GO przeznaczony jest dla stomatologów, którzy planują rozpocząć pracę z systemem nakładkowym Invisalign w uproszczonej wersji. Jakie korzyści niesie udział w kursie?

– Zobaczysz, co zyskasz dzięki wprowadzeniu do codziennej pracy rozwiązań cyfrowych, takich jak systemy iTero oraz ClinChceck.

– Nauczysz się, jakie wady zgryzu można leczyć nakładkami Invisalign i jak przewidywalne są efekty terapii.

– Dowiesz się, jak rozmawiać z pacjentem o zaletach nakładek Invisalign, m.in. w kontekście małej inwazyjności oraz komfortu leczenia.

– Otrzymasz szansę udziału w personalizowanym programie rozwoju zawodowego, dzięki czemu w pełni wykorzystasz potencjał swojej praktyki.

Najbliższe kursy Invisalign GO odbędą się 20 maja w Krakowie oraz 24 czerwca w Warszawie. Szkolenie w Krakowie poprowadzi dr Luis Maria Ilzabre Ripoll – absolwent Uniwersytetu Publicznego w Walencji, magister periodontologii, absolwent DUI w Implantologii na Uniwersytecie Paula Sabatiera w Tuluzie we Francji, stosujący system Invisalign Go od momentu wprowadzenia na rynek hiszpański w 2020 r. Kurs w Warszawie poprowadzi dr Camilla Morisson – absolwentka Birmingham Dental School, członkini British Academy of Cosmetic Dentistry, prowadząca dwie praktyki dentystyczne w Londynie, wykładowca Invisalign w Wielkiej Brytanii. Oba kursy będą prowadzone w języku polskim.

Przyciągaj nowych pacjentów, inwestuj w siebie i rozwijaj umiejętności kliniczne z Invisalign! Wejdź na stronę https://www.kurscertyfikacyjny.pl/, wpisz dane kontaktowe i poczekaj na kontakt doradcy, który poprowadzi cały proces rejestracji na wybrany przez Ciebie kurs. Zapraszamy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Ukraina
NIL organizuje kursy języka ukraińskiego dla dentystów Lekarz

W najbliższym czasie Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Izby Lekarskiej zorganizuje kursy z języka ukraińskiego dla chętnych polskich lekarzy i lekarzy dentystów. Po wybuchu wojny na Ukrainie na pomoc tysiącom uchodźców trafiających do Polski...

RTG - Dentonet.pl
NIL: ruszają kursy z obrazowania dla stomatologów Lekarz

W związku z zapisami w rozporządzeniu ministra zdrowia, NIL organizuje dla lekarzy dentystów kursy z zasad obrazowania z użyciem promieniowania jonizującego w stomatologii. Przypomnijmy - we wrześniu br. ukazało się rozporządzenie ws. minimalnych wy...

Invisalign webinar
Jak rozpocząć pracę z systemem Invisalign? [webinar] Lekarz

W czwartek 12 maja o godz. 18:00 odbędzie się już trzeci z serii bezpłatnych webinarów organizowanych przez firmę Align Technology - właściciela marki Invisalign. Webinar pod tytułem "Jak rozpocząć pracę z systemem Invisalign?" poprowadzi dr n. med. ...

ROZWIŃ WIĘCEJ
lockdown - Dentonet.pl
Ministerstwo zdrowia: dwa kolejne regiony z lockdownem Lekarz

Od dzisiaj (15 marca) Mazowsze i Lubuskie dołączają do regionów z zaostrzonymi zasadami bezpieczeństwa. W ubiegłym tygodniu podjęto decyzję o przedłużeniu zaostrzonych zasad na Warmii i Mazurach. Na Pomorzu zaczęły one obowiązywać 13 marca. Okres zao...

studia stomatologiczne1
PUM: dodatkowe kursy dla studentów stomatologii Lekarz

Studenci V roku kierunku lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego mogą wziąć udział w trzech kursach realizowanych w ramach projektu "Integration – zintegrowany rozwój Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie". Dla student...

LDEK - Dentonet.pl
Wrocław: kursy przygotowawcze do LDEK dla studentów Lekarz

Studenci stomatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu mają szansę skorzystać z kursów przygotowujących do LDEK-u w ramach projektu "Dolnośląscy Liderzy Medycyny". W ramach projektu "Dolnośląscy Liderzy Medycyny", przeprowadzony zostanie kurs pr...

komunikacja z pacjentem
CMKP: ruszają kursy z komunikacji medycznej dla lekarzy Lekarz

Jak przekazywać niepomyślne wiadomości pacjentom? W jaki sposób lekarz powinien rozmawiać ze starszymi osobami? Co pacjent słyszy, kiedy lekarz mówi, a co słyszy lekarz, kiedy mówi pacjent? To tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone w trakc...

szczepionka przeciw koronawirusowi - Dentonet.pl
KE: kolejne szczepionki w drodze do zatwierdzenia Lekarz

Można się spodziewać, że wybór szczepionek przeciwko COVID-19 wkrótce będzie większy. Komisja Europejska właśnie zatwierdziła siódmą umowę zakupu z wyprzedzeniem z firmą farmaceutyczną, aby zapewnić dostęp do potencjalnej szczepionki przeciwko COVID-...