Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Wernisaż wystawy fotograficznej Krisa Owczarczaka

Publikacja:
Wernisaż wystawy fotograficznej Krisa Owczarczaka

Wernisaż wystawy fotograficznej Krisa Owczarczaka

Dr n. med. Krystian Owczarczak jest postacią nietuzinkową i znaną w środowisku stomatologicznym.

 

Niewtajemniczonym przypomnijmy, że popularny „Kris” jest specjalistą protetykiem i od kilkunastu lat z powodzeniem prowadzi prywatny gabinet stomatologiczny „Pro-Esthetica” w Warszawie.

 

Znany jest w naszym środowisku nie tylko jako doskonały fachowiec, ale również zamiłowany fotograf.

 

I to zarówno od strony zawodowej, dokumentując swoje prace stomatologiczne (a nawet prowadząc wykłady dla lekarzy dentystów), jak i osoba parająca się fotografią artystyczną.

 

W starym DENTOnecie znalazło się miejsce dla galerii prac fotograficznych dr. Owczarczaka. Obiecujemy, że galeria ta znajdzie się wkrótce również w nowym wydaniu naszego serwisu.

 

Jak się dowiadujemy, w ubiegłym miesiącu, w rodzinnym Bytomiu, miał miejsce wernisaż kolejnej wystawy prac Krisa. Swoje najnowsze prace dr Owczarczak prezentuje w Galerii-Restauracji „Czapla” przy ul. Moniuszki. Wszyscy zainteresowani mogą oglądać jego najnowsze dokonania tamże jeszcze do 2 sierpnia br.

 

Jak fotografuje Kris?

 

Żeby nie być posądzonym o kryptoreklamę, zacytujmy fragment ulotki z Galerii Sztuki Muzeum Wojska Polskiego, gdzie Kris prezentował swoje prace w 2002 roku:

 

Krystian Owczarczak… fotografuje z pasją, utrwalając piękno otaczającego nas świata. Ulubione tematy to pejzaże i portrety. Miejsca fotograficznych sesji to góry i Puszcza Białowieska. W jego pejzażach jest przestrzeń i harmonia. Gdy się na nie patrzy, sprawiają, że chce się głębiej zaczerpnąć powietrza. W jego pejzażach jest też nastrój – raz romantyczny, raz nostalgiczny, raz baśniowy „jak ze snu”. Co łączy lekarza stomatologa i artystę fotografika? Jego zdjęcia działają jak lekarstwo – odprężają i poprawiają nastrój.

 

 

 

 

 

(opr.tch)


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Cede2018 2
Drugi dzień 27. wystawy produktów stomatologicznych CEDE 2018 Lekarz

Piątek jest drugim dniem 27. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2018.  Oprócz targów, uczestnicy mogą brać udział w wykładach, warsztatach, debatach i szkoleniach. 9:00W ramach II Kongresu Unii Stomatologii Polskiej rozpocz...

CEDE 1
Top warsztaty podczas wystawy CEDE 2019 Lekarz

Jak diagnozować pacjenta z zaburzeniami skroniowo-żuchwowymi zgodnie z najnowszymi kryteriami? Jak postępować w przypadku stanu nagłego i oczekiwania na karetkę? Skąd wynikają błędy w adhezji? Jak usunąć złamane narzędzie? Co jest kluczowe w profilak...