Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Szykuje się urodzinowa feta białostockiego Dentomaxu

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Szykuje się urodzinowa feta białostockiego Dentomaxu

Szykuje się urodzinowa feta białostockiego Dentomaxu

Kolejna białostocka firma świętuje w tym roku swój okrągły jubileusz. Do zacnego grona jubilatów dołączył Dentomax. Spółka od dokładnie dwóch dekad zaopatruje gabinety i kliniki stomatologiczne z sześciu województw. Jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce wielu produktów znanych w branży i liczących się na rynku zagranicznych firm.

Aby w szczególny sposób uczcić swoje święto, władze firmy postanowiły zorganizować specjalne, kilkudniowe spotkanie stomatologów, będące połączeniem urodzinowej fety i merytorycznego kursu z wieloma wykładami i warsztatami. Organizatorzy spodziewają się przybycia 250, a może nawet 300 lekarzy z całego kraju. Urodzinowe szkolenie odbędzie się podczas długiego weekendu, w dniach 7 – 10 czerwca w Ostródzie.

– W ciągu kilku ostatnich lat, zasięg operacyjny Dentomaxu rozszerzył się o kilka kolejnych województw Polski centralnej i północno – zachodniej. Pomimo tego, że prowadzimy działalność ogólnopolską, ale jesteśmy najaktywniejsi oprócz Podlasia, właśnie na Mazurach, Kujawach, Pomorzu, Wielkopolsce i na Mazowszu. Stąd pomysł na zorganizowanie urodzinowej fety w atrakcyjnym turystycznie miejscu, do którego przy okazji będzie bliżej dla klientów z różnych części kraju – tłumaczy Kazimierz Klimczuk, szef firmy.

Wśród wielu przygotowanych przez organizatorów atrakcji (kolacja na zamku, pokaz walk rycerskich, koncert szant na plaży, rejs statkiem po kanale Ostródzko – Elbląskim, nauka gry w golfa), na uwagę zwraca przede wszystkim jedna – wieloetapowy konkurs dla uczestników szkolenia, którego zwycięzca otrzyma unit stomatologiczny wyposażony w separator amalgamatu, wszystkie niezbędne oprzyrządowanie, kamerę wewnątrzustną i monitor o łącznej wartości ponad 47 tysięcy złotych.

Oczywiście najważniejsze podczas Czerwcowego Kursu Medycznego będą wykłady, za które uczestnicy zainkasują łącznie 22 punkty edukacyjne. To dość istotne, bo dentystom zostało już niewiele czasu na zgromadzenie wymaganych przez resort zdrowia minimum 200 punktów edukacyjnych. W listopadzie br. zakończy się bowiem drugi okres rozliczeniowy.

Dodatkowo jeden z partnerów szkolenia, firma Dental-S przeprowadzi profesjonalne badania narządu ruchu. Dentyści będą mogli sprawdzić przy pomocy specjalnych pomiarów i urządzeń, czy pracują ergonomicznie, a więc czy i jak bardzo obciążają swój kręgosłup złymi przyzwyczajeniami w pracy.

Uczestnicy kursu zostaną zakwaterowani w czterogwiazdkowym hotelu Willa Port Resort & SPA. Tam także odbędzie się zasadnicza część spotkania – wykłady i szkolenia. Co ciekawe, obiekt powstał specjalnie z myślą o zbliżającym się piłkarskim Euro2012. Hotel został nawet zakwalifikowany jako jedno z rekomendowanych centr pobytowych dla piłkarzy. Miała się w nim zatrzymać reprezentacja Chorwacji, ale ostatecznie piłkarze zmienili plany i wybrali inne miasto.

Patronat honorowy nad spotkaniem objął burmistrz Ostródy.

Patronami medialnymi Czerwcowego Kursu Medycznego są: Art of Dentistry, Nowy Gabinet Stomatologiczny, e-Dentico, Dentowizja i portal Dentonet. Fundatorzy nagród: Dentomax, HB Dental, Tecno-Gaz, Metasys, W&H, Acteon, GoodDrs, Molteni, Apolonia Medical, Dental S, Dentsply, Kerr, Arkona, Marathon, Heraeus, 3M Espe, Topdental, Ivoclar Vivadent, hotel Willa Port, Tom-Pag, Dentonet, Voco, Drux, Molteni, Chirmed, Cerkamed, Poldent.

 

[tekst sponsorowany]

Zobacz również w portalu Dentowizja.pl:
Dentomax – urodzinowy kurs medyczny


Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres