Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Septodont przejął firmę DLA

Brak komentarzy | Publikacja:
Septodont przejął firmę DLA

Septodont przejął firmę DLA

Zajmujący się tworzeniem i dystrybucją produktów dla lekarzy dentystów Septodont nabył od grupy Dentsply International brazylijską firmę DLA, produkującą znieczulenia stomatologiczne.

– Naszym najbliższym celem jest zapewnienie wszystkim klientom sprawnej i przebiegającej bezproblemowo obsługi w okresie łączenia obu firm: wszystkie transakcje będą przebiegać tak, jak do tej pory. W dłuższej perspektywie czasowej zamierzamy dokonać inwestycji w nową firmę, poszerzając ofertę jej produktów i wykorzystując potencjał wspaniałego zespołu pracowników zatrudnionych w Catanduva – powiedział Paul Mondock, prezes Septodontu na obszar obu Ameryk.

Jest to już druga akwizycja zrealizowana przez Septodont na rynku brazylijskim. W 2014 r. Septodont zakupił grupę TDV z siedzibą w mieście Pomerode, w stanie Santa Catarina, a wraz z obecną inwestycją planuje wzmocnić swoją pozycję rynkową w rejonie Ameryki Łacińskiej i poza nią. – To oczywiste, że Brazylia stanowi atrakcyjny rynek dla firmy Septodont. Jesteśmy bardzo podekscytowani i dumni z faktu, że weszliśmy w posiadanie tak fantastycznej firmy i czekamy z niecierpliwością na wykorzystanie możliwości, jakie ona oferuje, nie tylko w Brazylii, ale na całym świecie – stwierdził Olivier Schiller, dyrektor generalny Septodontu.

Firma Septodont zajmuje się tworzeniem, produkcją i dystrybucją szerokiej gamy najwyższej jakości produktów dla lekarzy dentystów. Obecnie firma zatrudnia ponad 1400 osób i jest właścicielem linii produkcyjnych w Brazylii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Indiach.

 

 

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

aplikacja dentonet 1200x800 statyk zz2
Nowa aplikacja Septodont oddaje głos produktom

POZWÓL OPAKOWANIOM PRODUKTÓW PRZEMÓWIĆ DZIĘKI NOWEJ APLIKACJI OD SEPTODONT! Septodont przedstawia nową aplikację mobilną przeznaczoną dla lekarzy dentystów - Companion app. Dostępna zarówno w Apple Store, jak i Google Play Store ma na celu zaoferowa...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji