Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Lekarze dentyści wsparli akcję „Pajacyk”

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Lekarze dentyści wsparli akcję „Pajacyk”

Lekarze dentyści wsparli akcję „Pajacyk”

Lekarze dentyści z całej Polski – uczestnicy I Konferencji Dentonet Online – poprzez kupno biletu na konferencję wsparli program „Pajacyk” prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną kwotą 6500 zł. Pieniądze trafiły już na konto PAH.

Zorganizowana w dniach 25–28 czerwca I Konferencja Dentonet Online była pierwszym w historii polskiej stomatologii tak dużym wydarzeniem naukowym zorganizowanym w pełni online. Przez cztery dni uczestnicy konferencji – lekarze dentyści z całej Polski – mogli czerpać wiedzę z dwudziestu wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii. Wśród wykładowców znaleźli się m.in. prof. Marzena Dominiak, prof. Ingrid Różyło-Kalinowska, dr n. med. Paweł Niewada, dr n. med. Łukasz Zadrożny, dr n. med. Bartosz Cerkaski oraz lek. dent. Damian Nasulicz.

Atutem Konferencji była nie tylko niespotykana wcześniej formuła oraz imponująca lista wykładowców. Organizator wydarzenia – portal Dentonet.pl wraz z jego redaktorem naczelnym i kierownikiem naukowym konferencji dr. n. med. Tomaszem Marią Kerczem – zdecydował, że z każdego zakupionego biletu kwota odpowiadająca pięciu posiłkom trafi na konto programu „Pajacyk”, prowadzonego przez Polską Akcję Humanitarną. Konferencja zamknęła się liczbą 325 sprzedanych biletów, więc na konto PAH trafiła suma 6500 zł!

Pandemia koronawirusa i związane z nią zamknięcie szkół oraz placówek środowiskowych sprawiły, że wiele dzieci zostało pozbawionych możliwości zjedzenia jedynego w ciągu dnia ciepłego posiłku. Pieniądze pochodzące z zakupu biletów na konferencję przez lekarzy dentystów pomogą PAH cały czas docierać do najbardziej potrzebujących dzieci.

Dziękuję wszystkim lekarzom dentystom, którzy poprzez zakup biletu na I Konferencję Dentonet Online dołożyli swoją cegiełkę do szczytnego celu, jakim jest wsparcie niedożywionych dzieci w naszym kraju. Po raz kolejny potwierdziło się, że stomatolodzy to ludzie o wielkich sercach, którzy chcą i potrafią dzielić się z innymi. W tym trudnym dla wszystkich czasie taka solidarność jest bezcenna – powiedział dr. n. med. Tomasz Maria Kercz, kierownik naukowy konferencji.

Oprac. AF

 

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

stomatologia - Dentonet.pl
Stomatologiczny przegląd tygodnia część XIV Lekarz

Zachęcamy do zapoznania się z najciekawszymi wiadomościami ze świata stomatologii z ostatnich dni! Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że ze względu na mikrocząsteczki unoszące się w powietrzu, gabinety dentystyczne mogą być źródłem rozprzestrzen...

ROZWIŃ WIĘCEJ
20 wykładów na 20-lecie! Konferencja Dentonet Online zainaugurowana! Lekarz

W czwartek (25 czerwca) zainaugurowana została I Konferencja Dentonet Online – zorganizowane z okazji 20-lecia portalu Dentonet.pl wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, w ramach którego dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie łącznie 20 w...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres