Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Dentowizja szkoli online

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Dentowizja szkoli online

Dentowizja szkoli online

Chcesz zdobywać punkty edukacyjne, ale cierpisz na chroniczny brak czasu?

Chciałbyś wysłuchać ciekawych wykładów i prezentacji online? Jest to możliwe.

W portalu wideo Dentowizja.pl ruszył nowy moduł ze szkoleniami i prezentacjami online, umożliwiający dodatkowo zdobywanie punktów edukacyjnych.

 

A warto przy tej okazji przypomnieć, że kolejny okres rozliczeniowy, w którym każdy lekarz powinien zdobyć 200 pkt. kończy się 4 listopada br.

Jak można skorzystać ze szkoleń w Dentowizji?

Jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił, powinien najpierw zarejestrować się w serwisie, podając niezbędne dane osobowe, do których zostaną potem przypisane punkty edukacyjne.

Kolejny krok to wybór interesującego nas szkolenia i wniesienie opłaty. Po obejrzeniu szkolenia należy rozwiązać test (wszystko online).

Jak informuje Magdalena Mrówczyńska z Dentowizji, filmowe szkolenia można oglądać wielokrotnie, a za każdy prawidłowo rozwiązany test przysługuje od 2 do 4 punktów edukacyjnych.

Szkolenia oglądać można zarówno w wersji HD, jak również w wersji standardowej i dlatego posiadacze sprzętu starszej generacji nie powinni mieć problemów z odbiorem.

Aktualnie dostępnych jest sześć szkoleń z endodoncji i komunikacji z pacjentem, kolejne są w przygotowaniu.

 

Więcej na stronie: dentowizja.pl/szkolenia.html

 

 

 

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

porady online - Dentonet.pl
Portugalia: dentyści doradzą online chorym na COVID-19 Lekarz

Gotowi do współpracy lekarze dentyści z Portugalii są pozyskiwani do wirtualnej opieki nad pacjentami zakażonymi wirusem SARS-CoV-2, których stan nie wymaga hospitalizacji. Opieka będzie sprawowana za pośrednictwem komputera lub telefonu w godzinach,...

telestomatologia - Dentonet.pl
Telestomatologia – zalety wizyty online Lekarz

Diagnoza pacjenta w gabinecie stomatologicznym niekiedy wymaga – zwłaszcza w bardziej złożonych przypadkach – uzyskania opinii innego lekarza. Może być to jednak trudne: trzeba ponownie umówić się na wizytę, co wymaga czasu i generuje dodatkowe koszt...

I Konferencja Dentonet Online za nami - podsumowanie Lekarz

To ostatni dzień naszej I Konferencji Dentonet Online. 4 dni, 20 wykładów - na 20-lecie portalu Dentonet.pl. Konferencję podsumowuje jej pomysłodawca dr n. med. Tomasz M. Kercz - redaktor naczelny Dentonetu.    Dziękujemy, że byliście z...

ROZWIŃ WIĘCEJ

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres