Dentonet
BLOGOSFERA
BLOGOSFERA
E-mail

Z miłości do aktywności

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Z miłości do aktywności

Z miłości do aktywności

Fundacja Misja Medyczna wspólnie z Ministerstwem Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zdrowia realizuje projekt, Aktywność fizyczna, pod hasłem „z miłości do aktywności”.  Naszym celem jest uświadamianie jak ważną rolę pełni odpowiednia dieta i aktywność fizyczna dla zdrowia i funkcjonowania organizmu. We współpracy z dietetykiem, fizjoterapeutą i trenerem personalnym mieliśmy przyjemność gościć już na ośmiu imprezach biegowych na terenie całej Polski, podczas których nasi specjaliści udzielali bezpłatnych konsultacji dotyczących zdrowego stylu życia. 

Magiczny skład:

dietetyk – Kubik Magdalena
trener personalny – Tomek Lebiedzik
fizjoterapeuta / osteopata – Radosław Janczyk

Doradzamy w sprawach zdrowotnych, kulinarno – dietetycznych, nawołujemy do profilaktyki i zmiany trybu życia. Analizujemy dotychczasowe podejście do treningu, ewentualnie podpowiadamy co można jeszcze zmienić by osiągnąć wymarzony cel!

Fundacja Misja Medyczna aktywnie i zdrowo działała w listopadowy weekend. W sobotę 04. listopada 2017 r. gościła na Wielkim Finale podsumowującym biegi z cyklu „Biegowe Grand Prix Kaszub” na terenie Parku „Jeziorko” w Żukowie.
W niedzielę 05. listopada byliśmy obecni w Gniewkowie koło Torunia podczas ostatniego biegu tego sezonu „Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego w biegach długodystansowych”.

Dla uczestników biegu trener personalny Tomek Lebiedzik poprowadził rozgrzewkę.

Do końca sezonu jeszcze kilka imprez sportowych.
Dla wszystkich, którzy odwiedzą nasze stoisko czekają liczne niespodzianki i nagrody.
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji