Dentonet
BLOGOSFERA
BLOGOSFERA
E-mail

Nordic Walking w łódzkim lesie

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Nordic Walking w łódzkim lesie

Nordic Walking w łódzkim lesie

Dzięki uprzejmości Łódźkiego Szlaku Konnego w dniu 25.03.2018 w Lesie Łagiewnickim odbył się IV Wiosenny Rajd z Epoka Nordica Łódź. Przyjechało ok 170 miłośników Nordic Walking z wielu miast Polski m.in : Warszawy, Płocka, Sieradza, Pabianic.

Uczestnicy marszu mieli do pokonania trasę 11 km biegnącą w całości ścieżkami leśnymi, początkujący mogli zakończyć marsz po 5,5 km. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale.

Każdy uczestnik otrzymywał bogaty pakiet startowy a po zakończeniu każdy miał możliwość wylosowania nagrody niespodzianki. Nikt nie wyszedł z „gołymi rękoma”. Dodatkowo nikt nie wyszedł głodny, gdyż po marszu każdy mógł degustować słodkie wypieki,które przygotowały Epokowe Dziewczyny. Ciasteczka, jabłuszka i ciepłe napoje sprawiły wszystkim miłą niespodziankę na zakończenie imprezy.

Koszt udziału w Rajdzie dla uczestników to zawrotne 0 zł. W kwocie tej znalazły się pakiety startowe (napoje energetyczne, woda, kosmetyki, skarpetki, artykuły spożywcze), nagrody niespodzianki (zabiegi kosmetyczne, sprzęt fitnessowy, vouchery do licznych łódźkich restauracji, kosmetyki, biżuteria, książki, gadżety elektroniczne, bidony, wejściówki na basen, ogrzewacze do rąk, vouchery do sklepu sportowego) oraz poczęstunek.

Dodatkową atrakcją był pokaz samoobrony przez członków Stowarzyszenia Krav Maga Polska.

Całe wydarzenie zostało udokumentowane w fotorelacji. Dziękujemy za wsparcie, bez którego ten Rajd nie mógłby się odbyć w takiej formie i z takim rozmachem:

* Łódzki Szlak Konny

* Stowarzyszenie Krav Maga Polska

* Bank Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana

* FOTO Doktorek 55

* ekspertfitness.com

* Pollena Ewa

* Rainbow

* Marek Rubacha

* Dragosfera

* Red Bull

* Zielona Restauracja Wegańska i Wegetariańska w Łodzi

* Niebostan

* Laser DeLux

* Solo Pizza Piotrkowska

* Korzenie

* CERI International

* Drewniane Medale.

* Majne Szwajne Vegan Deli

* TAKŻETEGO wege bistro

* Porcja – karmimy świadomie

* Rajsport sieradz

* Centrum Osteopatii Radosław Janczyk

Osobne WIELKIE podziękowanie dla całej ekipy Epoka Nordica Łódź za… WSZYSTKO! 
Dzięki wielkie Wolontariuszom!

To dzięki Wam Dziewczyny i Chłopaki wszystko zadziało wprost idealnie. Jesteśmy dumni, że możemy być razem z Wami w tak wspaniałej grupie.