Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Top Design: Wybrano najlepszy gabinet stomatologiczny w Polsce

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Top Design: Wybrano najlepszy gabinet stomatologiczny w Polsce

Top Design: Wybrano najlepszy gabinet stomatologiczny w Polsce

W miniony weekend organizatorzy plebiscytu już po raz trzeci nagrodzili najlepiej zaprojektowane gabinety stomatologiczne w Polsce, które poprzez swoje wnętrza oraz technologię kładą szczególny nacisk na walkę z lękiem przed dentystą. Nagrody w tym roku przyznano aż w 3 kategoriach.

Nagroda Czytelników i Internautów magazynu „Dobre Wnętrze” trafiła do gabinetu EURO DENT z Gdańska, natomiast główną Nagrodę Jury przyznano katowickiej Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna. Oprócz tego wręczono także dwa wyróżnienia jurorów – specjalistycznej praktyce lekarskiej Elżbieta Sujka – Klinika Stomatologii Estetycznej z Olsztyna oraz gabinetowi SMILE MAKERS z Warszawy.

Po raz pierwszy przyznano także nagrodę INSPIRATION dla gabinetu, który w ostatnim roku szczególnie angażował się w działania edukacyjne pacjentów, akcje profilaktyczne oraz akcje społeczne. Nagroda powędrowała do SILVER DENTAL Clinic z Piaseczna, wyróżnienie przypadło natomiast Dental Salon z Wrocławia.

Te gabinety wyznaczają wysoki standard w polskiej stomatologii, zarówno pod względem estetyki gabinetów, jak również jakość leczenia. Każdy z nich od lat inwestuje w swój rozwój, technologię, edukację, a to wszystko z myślą o tym, aby leczenie stomatologiczne przestało kojarzyć się z bólem, strachem i stresem – mówi Małgorzata Wasio-Malinka, dyrektor marketingu Dental Depot Wasio, jedna z jurorek konkursu.

Przez 11 miesięcy 11 gabinetów stomatologicznych z całej Polski rywalizowało ze sobą o miano najlepszego w konkursie Top Design Gabinety Stomatologiczne.

Tegoroczna gala finałowa plebiscytu odbyła się podczas sympozjum Central European Implant Academy w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie. Organizatorami plebiscytu TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne są firmy: Dental Depot Wasio i Biomet3i oraz magazyn „Dobre Wnętrze”. W ubiegłych latach zwycięzcami konkursy były gabinety Unident Union Dental Spa z Wrocławia i Dentim Clinic z Katowic.

 

KL


POWIĄZANE ARTYKUŁY

science-1029385_960_720.jpg
Bakteriobójczy ząb 3D Lekarz

Naukowcy z uniwersytetu w Groningen w Holandii opracowali sztuczny ząb, który ma właściwości niszczenia drobnoustrojów już na poziomie molekularnym – poinformował prestiżowy magazy......

wklucie_w_dziaslo.jpg
Bolesne znieczulenie zniechęca do wizyt u dentysty Pacjent

Jak donosi Dental Tribune, negatywne doświadczenia związane ze znieczuleniem u dentysty są udziałem aż 3 na 4 Polaków. Zdaniem specjalistów, jest to jeden z kluczowych powodów wys......

ROZWIŃ WIĘCEJ
upozowane_2_dentystki_Cn0bf6B.jpg
Ogólnopolska Olimpiada dla Higienistek Stomatologicznych. Asysta

Kolejny raz higienistki stomatologiczne będą miały okazję poszerzyć swoją wiedzę, sprawdzić jej poziom i zdobyć atrakcyjne nagrody. Przy okazji III-ej Ogólnopolskiej Konferencji Higienistek i A......

Kiworkowa.JPG
Gratulacje dla Fundacji Wiewiórki Julii! Pacjent

W poniedziałek w warszawskim Ufficio Primo po raz trzynasty wyłoniono laureatów plebiscytu Róże Gali. Jak co roku, Kapituła Róż w składzie: Anna Zejdler-Ibisz, Jerzy Kapuściński, ......

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres